У Глибоці відзначилися чвертьфіналіст чемпіонату світу та володар Кубку УЄФА (ФОТО, ВІДЕО)

Понеділок, 02 липня 2018 00:36

Національна збірна України серед ветеранів знову завітала на Буковину.

Цього разу титуловані вітчизняні футболісти зіграли у смт. Глибока, яка святкувала 580-ту річницю з дня першої письмової згадки. Цікаво, матч проти ФК «Глибока» став 100-им в історії української ветеранської збірної, яку засновано 23 лютого 2016 року.

Футбол: ФК Глибока — Національна збірна України серед ветеранів 2:2 (Фоторепортаж)

В урочистостях перед грою взяли участь перший радник президента ФФУ, голова Чернівецької обласної федерації футболу Василь Орлецький, віце-президент ФФУ, президент Асоціації ветеранів футболу України Олег Собуцький, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк.

У першому таймі гравці ветеранської збірної відзначилися двічі. На 17 хвилині гри відзначився чвертьфіналіст чемпіонату світу – 2006 В'ячеслав Свідерський. Через 7 хвилин перевагу гостей у рахункові збільшив володар Кубку УЄФА у складі московського ЦСКА Богдан Шершун. Кілька шансів відзначитися мав Олег Собуцький, однак вразити ворота буковинців одному з кращих бомбардирів ветеранської збірної (забив 46 голів) не вдалося. У першому таймі серед гравців ФК «Глибока» у воротах гостей могли «розписатися» Сергій Дуган та Андрій Мотовилець. Зрештою, перша половина зустрічі завершилася з рахунком 2:0 на користь збірної.

У перерві відбулося нагородження учасників АТО. Серед них – арбітр матчу Іван Марчук (Глибока). А ось учасники АТО передали ветеранській збірній бойовий прапор. А вже під час матчу розіграли призи (телевізор, м’яч з автографами гравців ветеранської збірної) серед присутніх на матчі, які придбали програмки. Кошти передали місцевій Спілці АТО.

У другому таймі у складі ФК «Глибока» на поле вийшли кілька нових виконавців, які, думається, підсилили гру буковинської команди. А ось у ветеранської збірної на заміну вийшов екс-гравець київського «Динамо», півфіналіст Ліги чемпіонів Віталій Косовський. Зрештою, буковинська команда зуміла зрівняти результат. На 59 хвилині матчу результативний удар на свій рахунок записав Михайло Телегуз, а зрівняв рахунок Сергій Дуган. Гравці буковинської могли забити і більше голів, однак вдало діяв у «рамці» Святослав Сирота. Основний час гри завершився з рахунком 2:2. Вирішили провести серію післяматчевих пенальті, у якій кращими стали гравці ветеранської збірної – 4:3.

Склади команд:

ФК «Глибока»: Валентин Федоряк, Дмитро Лях, Ілля Стрільчук, Григорій Миронюк, Іван Жук, Юрій Жуков, Сергій Дуган, Олександр Чорней, Андрій Мотовилець, Артур Коржаков, Павло Дутчак, Дмитро Піцул, Максим Соломян, Сергій Єремеску, Олександр Козак.

Національна збірна України серед ветеранів: Святослав Сирота, Андрій Оксимець, Олександр Венглинський, Богдан Шершун, Владислав Ващук, Віталій Самойлов, В'ячеслав Свідерський (Віталій Косовський, 51), Володимир Бондаренко, Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк, Олег Собуцький.

Арбітр – Іван Марчук, асистенти арбітра – Ольга Джмелик, Марія Сас.