Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=61' (OS errno 28 - No space left on device)

Буковинські шахісти Олександр і Катерина Совєтови змагалися у Празі

Середа, 04 липня 2018 06:30

У Празі (Чехія) відбувся 18 - й чемпіонат світу ІРСА серед шахістів з обмеженими фізичними можливостями.

Чемпіонат проводився за швейцарською системою у 9 турів.

У змаганнях взяло участь 57 шахістів з України, Чехії, Ізраїлю, Росії, Австрії, Хорватії, Індії, Польщі, Казахстану, Фінляндії, Словаччини, Німеччини. Серед них - шість чоловічих міжнародних майстрів та 3 майстри ФІДЕ, а також  два міжнародних майстри та два майстри ФІДЕ серед жінок.

У столиці Чехії змагалися буковинці. Наш земляк – кандидат у майстри спорту Олександр Совєтов набрав 4,5 очка з 9 та посів 25 місце. Сестра Олександра – Катерина Совєтова здобула 3 очка (51 місце).

Переможцем змагань став українець – легендарний маріупольський шахіст, заслужений майстер спорту, міжнародний майстер Ігор Ярмонов – 7,5 очка з 9. Цікаво, що Ігор виграє вже вчетверте виграє світову першість.

Друге місце посів Андрій Гурбанов (Ізраїль) – 7 очок, а третє – Лукаш Новак (Польща) – 6,5 очка. Ще один українець – майстер ФІДЕ з Дніпра Микола Муха посів 14 місце (5,5 очка).