«Буковина» програла в останньому матчі першого кола

Субота, 15 вересня 2018 22:25

Перше коло друголігової першості України чернівецька «Буковина» завершувала виїзним матчем із командою «Минай» (Закарпатська область).

У матчі з підопічними екс-гравця «Буковини» Ігоря Харьковщенка тренерський штаб чернівецької команди не зміг використати кількох гравців основного складу. Захисник Андрій Понєдєльнік пропускав зустріч через перебір жовтих карток, а капітан «Буковини» Антон Батрак захворів.

Господарі поля мали шанс відзначитися вже на 2 хвилині зустрічі. Після передачі досвідченого Михайла Кополовця вище воріт «Буковини» пробив Анатолій Нурієв. Через чотири хвилини на «постріл» колишнього гравця національної збірної України Василя Кобіна зреагував Богдан Степаненко. А на 8 хвилині гри на ударну позицію виходив півзахисник «Буковини» Руслан Луцик – м’яч опинився у руках голкіпера господарів Сергія Мелашенка. Цікаво, що батько Сергія – Юрій Мелашенко у 1995-1999 роках захищав ворота чернівецької «Буковини» (113 офіційних матчів).

На 34 хвилині гри міг відзначитися нападник «Буковини» Олександр Боженко, у якого вийшов «постріл» з далекої відстані. Сергій Мелашенко зумів перевести м’яча на кутовий. На жаль, підопічні Віктора Мглинця отримали «гол у роздягальню». Михайло Кополовець отримав пас від Владислава Микуляка та зробив передачу на Роберта Гегедоша, який головою відправив м’яча у ворота «Буковини».

Другий тайм розпочався з атак господарів поля. На 53 хвилині м’яч вдруге побував у воротах «Буковини». Досвідчений Василь Кобін обігрався з Робертом Гегедошем та вразив «рамку» чернівецької команди. На 60 та 66 хвилині на вістрі атаки опинялися Михайло Кополовець та Василь Кобін. У цих ігрових епізодах вдало діяв Богдан Степаненко.

На 68 хвилині гри удару по «рамці» господарів завдавав Олександр Жумига – м’яч став легкою здобиччю для Сергія Мелашенка. А через хвилину підопічні Ігоря Харьковщенка забили третій гол. Петро Стасюк віддав передачу на Михайла Кополовця, який і встановив остаточний рахунок матчу – 3:0 на користь «Минаю». До фінального свистка арбітра міг оформити дубль Василь Кобин, однак досвідчений гравець у ворота не влучив. Вже у доданий арбітром час пробивав головою нападник «Буковини» Александру – Васілє Мунтян – м’яч оминув «рамку» господарів поля.

«Минай» (Закарпаття) – «Буковина» (Чернівці) – 3:0 (1:0)

15 вересня 2018 р. Стадіон «Минай». 954 глядача.

Арбітр – Дубровець (Житомир), асистенти арбітра – Федорак (Івано-Франківськ), Федунець (Тернопіль), четвертий арбітр – Райда (Закарпатська область), спостерігач арбітражу – Трач (Тернопіль).

«Минай»: 79. Мелашенко, 5. Беца (14. Смокоровський, 87), 95. Стасюк, 17. Образцов (4. Минайленко, 87), 44. Ощипко, 11. Гавриленко, 18. Кополовець (20. Василь Пиняшко, 73), 99. Кобін, 10. Микуляк, 88. Гегедош (13. Шпак, 82), 7. Нурієв (21. Лобода, 76). Головний тренер – Ігор Харьковщенко.

«Буковина»: 1. Степаненко, 77. В. Кузів (11. Р. Кузів, 64), 21. Герасимчук, 3. Віксич, 4. Павлюк, 2. Рудич, 5. Раулюк, 8. Заїченко (19. Масікевич, 81), 10. Мєлконян, 9. Луцик (6. Жумига, 60), 16. Боженко (20. Мунтян, 58). Головний тренер – Віктор Мглинець.

Голи: Гегедош (45+1), Кобін (53), Кополовець (69).

Попередження: Мєлконян (11), Боженко (14), В. Кузів (28), ? (53), Раулюк (80).

Результати інших матчів 9-го туру:

«Чайка» - «Нива» (В.) – 2:2

«Черкащина – Академія» - «Верес» - 1:2

«Калуш» - «Поділля» - 0:0

«Нива» (Т.) – «Полісся» - 0:1 (у складі житомирської команди відзначився екс-гравець "Буковини" Андрій Шишигін)