Артем Меркушов: «Ми перемогли заслужено» (ВІДЕО)

Після матчу першого туру обласної Суперліги «Фазенда» - «Довбуш» (1:4) ми поспілкувалися з гравцем переможців Артемом Меркушовим.

Максим Гринько: «Хочемо потрапити у призову трійку» (ВІДЕО)

Після матчу першого туру обласної Суперліги «Фазенда» - «Довбуш» (1:4) ми поспілкувалися з гравцем господарів Максимом Гриньком.

ФК «Нижні Станівці» (Кіцманський район)

Сезон 2019:

Чемпіонат (суперліга) (після 5 турів): 8-е місце (1 / 1 / 3 / 3-11 / 4)

Кубок 1/16 — ФК «Золотий колос» - «Н.Станівці» 2:0

 

Склад ФК «Нижні Станівці» (Кіцманський район) 2019 (Суперліга ЧО)

 

Гравець ДН Г ЖК ЧК
Олексій Житарюк 28.03.2000      
Михайло Берсан 11.05.1998 3 1  
Денис Бучинський 13.06.1990   1  
Станіслав Волощук 24.09.1992      
Андрій Галецький 12.11.1994      
Адріан Герман 06.09.1995      
Володимир Гуцуляк 29.07.1987      
Олексій Житарюк 28.03.2000      
Станіслав Кобилянський 01.10.1993      
Андрій Коваль 21.11.1990      
Іван Костащук 29.05.1995      
Вадим Костюк 27.10.1994      
Сергій Кричун 24.10.1994      
Валентин Лисенко 19.10.1999   2  
Володимир Мерлюк 13.04.2001      
Тарас Митрик 06.03.1990      
Іван Няйко 27.06.1991   1  
Ілля Павлюк 11.07.1994      
Павло Партей 19.06.1986      
Михайло Руснак 07.02.1991      
Едуард Савчук 05.08.1992      
Владислав Серебренников 30.05.1997      
Юрій Сопко 14.04.1991      
Ілля Томнюк 30.07.2000   2  
Михайло Фартушняк 16.05.1989   1  
Максим Харина 16.05.1990      
Ігор Челноков 05.01.1998      
Олександр Чибуряк 13.07.2000      
Сергій Шандро 14.05.1997      

 

Представник команди – Михайло Фартушняк

«ШкВал» (Чорнівка, Новоселицький район)

Сезон 2019:

Чемпіонат (суперліга) (після 5 турів): 6-е місце (2 / 1 / 1 / 7-6 / 7)

Кубок 1/16 — «Ст.Вовчинець» - ФК «ШКВАЛ» 4:1

 

Склад ФК «ШкВал» (Чорнівка, Новоселицький район) 2019 (Суперліга ЧО)

 

Гравець ДН Г ЖК ЧК
Ілля Абрамовський 01.08.1988   3  
Петро Вайпан 07.07.1997     1
Крістіан Гавка 24.09.1994      
Олег Демидовський 18.06.1986      
Василь Дробот 04.01.1999      
Володимир Кифяк 04.06.1983 4    
Валентин Кравчук 25.10.1995      
Олександр Мазур 05.07.1989      
Костянтин Малуш 27.04.1994   2  
Михайло Малуш 23.07.1997 1    
Дмитро Мельничук 05.11.1986   1  
Іван Москалюк 06.09.1999   1  
Микола Пекін 11.11.2003      
Андрій Помпуш 01.12.1990 2 2  
Іван Пронін 20.01.1999      
Ян-Ріхард Савчук 07.07.1996      
Віктор Сорочан 29.12.1987 1 3  
Віталій Сорочан 29.12.1987 1 2  
Віктор Томащук 11.03.1997   1  
Назар Томюк 01.10.1998      
Максим Тринта 27.12.1996      

 

Представник команди – Іван Сурняк

«RA-DENT» (Чернівці)

Сезон 2019:

Чемпіонат (суперліга) (після 5 турів): 9-е місце (1 / 0 / 4 / 6-18 / 3)

Кубок 1/16 — ФК «Черепківка» - «RA-DENT» 0:10

1/8 — «TOM.studio» – «RA-DENT» 1:0

 

Склад ФК «RA-DENT» (Чернівці) 2019 (Суперліга ЧО)

 

Гравець ДН Г ЖК ЧК
Богдан Карпюк 06.09.1999      
Валерій Блажко 29.11.1989   1  
Іван Бузинський 18.08.1993      
Михайло Герицун 06.02.1987      
Іван Гнат 01.10.1992 1    
Валерій Горда 01.07.1996      
Сергій Жижиян 22.06.2001   1  
Олег Клевчук 20.02.1988      
Сергій Ковтун 28.01.1985      
Василь Кочет 08.02.2000 1    
Михайло Лазоряк 20.11.1994   1  
Вадим Мельничук 31.10.1999   2 1
Володимир Николайчук 25.07.1995 1 1  
Тарас Новаковський 30.08.1990 1 1  
Микола Пастухов 23.05.1998      
Олександр Попов 21.08.1995      
Віорел Радукан 22.10.1974      
Ілля Сорока 02.08.1991 2 1  
Юрій Турлай 25.01.1985      
Степан Федоров 09.01.1987   1  
Віталій Чехов 12.05.1990   1  
Олександр Чумак 09.08.1985      
Євген Янчик 06.08.1999      

 

Представник команди – Віорел Радукан

ФК «Новоселиця-2017»

Сезон 2019:

Чемпіонат (суперліга) (після 5 турів): 10-е місце (0 / 0 / 5 / 4-17 / 0)

Кубок 1/8 — ФК «Новоселиця-2017» - ФК «Волока» 1:7

 

Склад ФК «Новоселиця-2017» 2019 (Суперліга ЧО)

 

Гравець ДН Г ЖК ЧК
Станіслав Іоніцой 11.06.1999   1  
Павло Александров 01.06.1988      
Василь Бардієр 13.01.2000      
Андрій Бовт 18.04.2000 1 1  
Сергій Бурлака 09.04.1987   2  
Денис Бурлака 16.10.1992      
Віталій Бурлака 05.07.2000      
Сергій Візітіу 31.03.1983 1    
Павло Головко 12.07.1992 1    
Сергій Данілей 30.11.2001      
Валентин Дитянов 14.02.1989      
Юрій Жук 19.08.2002      
Ігор Козаку 15.04.1991      
Ігор Коцур 09.02.1992      
Микола Кучурян 22.05.1996      
Сергій Кішларь 17.06.1983      
Самуїл Лисак 13.12.1998      
Віталій Олійнич 10.09.1982   1  
Віталій Продан 15.05.1996      
Дмитро Раскруча 02.09.1990      
Денис Раскруча 20.08.1997 1 1  
Руслан Руснак 31.10.1985   1  
Олег Семенюк 06.08.1993      
Василь Серебрянський 04.07.1986      
Денис Тока 22.07.1988      
Валентин Туряк 20.05.1996      
Микола Чоботар 29.05.1999      
Ян Шинкура 17.03.1990      
Дмитро Шугані 01.11.1997      

 

Представник команди – Б. Яворський

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області