«Дністер» (Новодністровськ)

Сезон 2019:

Чемпіонат (суперліга) (після 5 турів): 3-е місце (3 / 1 / 1 / 15-7 / 10)

Кубок 1/16 — «Дністер» - ФК «Університет» 0:2

 

Склад ФК «Дністер» 2019 (Суперліга ЧО)

 

Гравець ДН Г ЖК ЧК
Андрій Архилюк 31.12.1998      
Олег Боднарчук 29.07.1989      
Олександр Бурлака 07.04.2000 1    
Ярослав Білик 04.02.2000   1  
Віталій Вістовський 21.12.1998      
Богдан Гладкий 16.07.1998      
Євген Ганза 15.12.1997      
Денис Гончар 28.08.1993 2    
Артур Гріпа 05.08.1993   1  
Максим Димитров 22.02.1990 2    
Костянтин Дудник 06.02.1995 1    
Василь Копитко 08.03.1982      
Максим Крикливий 09.06.1991      
Володимир Мороз 01.01.1982 1    
Олег Олійник 13.12.1998 3    
Олександр Орган 28.10.2003      
Петро Попик 11.01.1989 1 2  
Олег Сваток 28.05.1989      
Віталій Телятніков 30.10.1991      
Іван Тимофєєв 09.10.1995      
Ростислав Ткачук 12.09.1999      
Олег Трач 14.03.1990 1 1  
Павло Шишмарьов 20.05.1997 4 1  
Олексій Шкута 03.01.1988      

 

Представник команди – Юрій Шевчук

ФК «Магала»

Сезон 2019:

Чемпіонат (суперліга) (після 5 турів): 7-е місце (2 / 1 / 2 / 7-9 / 7)

Кубок 1/16 — ФК «Чагор» - ФК «Магала» 4:2

 

Склад ФК «Магала» 2019 (Суперліга ЧО)

 

Гравець ДН Г ЖК ЧК
Василь Раковіца 15.08.1979      
Ярослав Ілащук 10.09.1992      
Віталій Ільїн 19.05.1986      
Іван Іфтоді 22.01.1982      
Іон Бойчук 03.04.1995 1 2  
Андрій Буженица 02.12.1986 1    
Дмитро Гнатюк 08.08.1996 1 1  
Анатолій Гостюк 05.10.1993      
Іван Гостюк 21.08.1998      
Василь Гостюк 07.04.1999      
Дмитро Грабко 08.06.1997      
Дмитро Кова 02.10.1995   1  
Дмитро Кроітор 26.10.1993   2  
Михайло Кроітор 26.10.1993      
Василь Луцик 12.02.1991 3 1  
Володимир Маковій 25.11.1998      
Олександр Маковійчук 22.08.1986   3  
Степан Маковійчук 11.09.1982 2    
Іван Міціцей 17.05.1996      
Іван Пержун 05.07.1990   2  
Іван Сорохан 21.03.1993      
Степан Тодераш 04.07.1988      
Вадим Українець* 09.09.1992      
Богдан Унгурян 09.01.2001      
Юрій Штефан 14.10.1999      
Павло Верега 21.06.2001 1    

 

Представник команди – Степан Саїнчук

Тренер – Віктор Мглинець

«Золотий колос» (Строїнці)

Сезон 2019:

Чемпіонат (суперліга) (після 5 турів): 4-е місце (3 / 0 / 2 / 9-8 / 9)

Кубок 1/16 — ФК «Золотий колос» - «Н.Станівці» 2:0

1/8 — «Молодія» – ФК «Золотий колос» 1:2

1/4 — ФК «Золотий колос» – ФК «Глибока» (05.06.2019 / 19.06.2019)

 

Склад «Золотого колосу» (Строїнці) 2019 (Суперліга ЧО)

 

Гравець ДН Г ЖК ЧК
Владислав Мельников 21.02.1991      
Владислав Єнакій 29.12.1999      
Олександр Боднарчук 17.03.1986   1  
Раду Вівчар 07.09.1992   1  
Валентин Галушка 31.01.1989      
Роман Гнат 02.02.1994   1  
Василь Гончарук 23.02.1999 3    
Микола Гончарук 23.02.1999 2    
Степан Городенський 31.01.1999      
Ренат Калараш 06.01.1986 1 1  
Назар Коренга 18.02.1999      
Ігор Кристюк 02.09.1986      
Валерій Кукуряк 05.08.1988 1    
Вадим Куті 01.09.1986 2 1  
Андрій Королянчук 26.08.1991 2 1  
Денис Мельничук 06.09.1999 3    
Василь Нікітін 31.05.1986      
Кристин Нікітін 28.02.2002      
Іларіон Попович 29.11.1999      
Марін Саука 22.09.1987      
Олександр Срібний 03.07.1999   1  
Олександр Стефанюк 26.04.1999      
Едуард Сіменюк 02.11.1999      
Давид Шутак 08.04.1999 1 1  
Євген Янчик 06.08.1999      

  

Тренер – Юрій Шелепницький

«Університет» (Чернівці)

Досягнення:

  • Чемпіон Чернівецької області: 2017

Сезон 2019:

Чемпіонат (суперліга) (після 5 турів): 5-е місце (2 / 1 / 1 / 11-7 / 7)

Кубок 1/16 — «Дністер» - ФК «Університет» 0:2

1/8 — ФК «Чагор» — ФК «Університет» 6:3

 

Склад «Університета» (Чернівці) 2019 (Суперліга ЧО)

 

Гравець ДН Г ЖК ЧК
Микола Тупкало 23.02.1998      
Євген Єрмілов 02.03.2001      
Максим Арцемюк 06.03.2001      
Віталій Буздуган 08.05.1978      
Дмитро Гмиря 08.02.1998      
Микола Геник 22.12.1997   1 1
Руслан Кувіла 26.11.1976      
Микола Курик 24.02.1978      
Андрій Лалак 25.08.1998 1    
Ігор Магурчак 16.08.1982 1    
Ігор Мігалатюк 27.06.1976      
Василь Нікифоряк 28.02.1997 1    
Станіслав Одайний 19.07.1998 3 1  
Юрій Остафійчук 23.11.1998 3 (3) 2  
Валентин Павловський 31.12.1999 2    
Андрій Петрусяк 06.04.1998   2  
Максим Продан 24.02.1998   1  
Володимир Рихло 19.07.2001      
Григорій Романюк 19.10.1997      
Богдан Соломян 02.09.2001   1  
Микола Сочован 18.03.1998      
Мирослав Стецюк 12.05.1980      
Андрій Танасійчук 13.05.1999   1  

 

Тренер – Микола Осадець 

ФК «Неполоківці» (Кіцманський район)

Досягнення:

  • Чемпіон Чернівецької області: 2018

Сезон 2019:

Чемпіонат (суперліга) (після 5 турів): 2-е місце (3 / 1 / 1 / 11-6 / 10)

Кубок 1/16 — ФК «Енергія» - ФК «Неполоківці» 1:10

1/8 — «Ст.Вовчинець» – ФК «Неполоківці» 3:1

 

Склад ФК «Неполоківці» 2019 (Суперліга ЧО)

 

Гравець ДН Г ЖК ЧК
Василь Біблюк 03.10.1991      
Олексій Бакалярик 30.03.1992 1 1 1
Олександр Баланецький 03.10.1994 1 2  
Володимир Бербека 27.06.2000   1  
Дмитро Давидний 24.12.1990 1 1  
Денис Зачиковський 25.10.1990 1 (1)    
Василь Кердей 25.02.1995      
Геннадій Куляк 23.11.1992 5 (1)    
Сергій Купріч 07.04.1990      
Олександр Мартинюк 25.06.1997 1    
Юрій Масікевич 10.04.1994 1 1  
Вадим Попович 10.09.1995 2 1  
Ілля Піцик 07.06.1991      
Василь Савчук 14.02.1983      
Іван Скорейко 17.09.1990      
Тарас Таріца 27.02.1991      
Іван Тащук 06.07.1994      
Олег Циганчук 01.07.1998   1  

 

Представник команди - Дмитро Давидний

ФК «Волока» (Глибоцький район)

Команду засновано у 2007 році.

У різний час команду тренували:

  • Юрій Крафт (2014-2016),
  • Микола Головачук (2016-2017),
  • Сергій Янчик (2017-2018),
  • Руслан Гунчак (2019-...).

Досягнення:

  • Півфіналіст аматорського Кубку України: 2015
  • Чемпіон Чернівецької області: 2015, 2016
  • Володар Кубку Чернівецької області: 2016, 2017
  • Володар Суперкубка Чернівецької області: 2015, 2016, 2017
  • Переможець «Буковинської Ліги Чемпіонів»: 2018
  • Срібний призер чемпіонату Чернівецької області: 2011, 2017

У футзалі:

  • Чемпіон м. Чернівці: 2018, 2019
  • Володар Кубку м. Чернівці: 2019

У міні-футболі:

  • Володар Кубка Чернівецької області: 2019

Сезон 2019:

Чемпіонат (суперліга) (після 5 турів): 1-е місце (3 / 2 / 0 / 24-8 / 11)

Кубок 1/8 — ФК «Новоселиця-2017» - ФК «Волока» 1:7

1/4 — ФК «Волока» – ФК «Чагор» (05.06.2019 / 19.06.2019)

 

Склад ФК «Волока» 2019 (Суперліга ЧО)

 

Гравець ДН Г ЖК ЧК
Віталій Мотреску 28.08.1982      
Сергій Париський 29.05.1983   1  
Олег Цуркан 22.05.1996      
Андрій Блуй 10.11.1994      
Станіслав Вішніцький 07.06.1993 1 1  
Михайло Гучик 12.10.1997   1  
Іван Молофій 07.06.1997   2  
Олександр Омаров 12.08.1987 1 1  
Вадим Пислар 01.11.1990 2    
Сергій Раца 19.05.1991 2    
Олександр Руснак 20.08.1987 1 1  
Олександр Салагор 24.07.1995      
Олександр Тодорович 07.01.1988 1    
Каталін-Іон Токар 24.08.1995 1    
Вадим Шостак 11.08.1995 1    
Сергій Янчик 30.08.1979   3  
Артем Меркушов 07.06.1996 5 1  
Андрій Гордей 18.07.1988 2    
Максим Ілюк 10.11.1990 1 1  
Сергій Ільїн 10.01.1987 3 (2)    
Руслан Гунчак 09.08.1979      
Руслан Івашко* 10.11.1986 6 (1) 1  



Президент клубу – Іван Семенюк

Тренер – Руслан Гунчак

Сторінка 3 із 3

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області