Благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ»: без втрат грає «Волока», «Фазенда» виходить на другу сходинку (ВІДЕО)

Понеділок, 11 липня 2022 07:27
Благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ»: без втрат грає «Волока», «Фазенда» виходить на другу сходинку. Благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ»: без втрат грає «Волока», «Фазенда» виходить на другу сходинку. Фото Світлани Білич.

На Буковині відбулися матчі четвертого туру благодійної акції з футболу «Слава ЗСУ».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Організатор акції - Асоціація футболу Чернівецької області.

У заході беруть участь 16 команд. Колективи розподілено на 4 групи.

Група 1

Команда «Фазенда» здобула у змаганнях другу перемогу поспіль. У четвертому турі підопічні Олександра Степанова та Олександра Діденка у цікавому матчі переграли колектив «Садгора-Чорнівка». На 9 хвилині матчу небезпечного удару по воротах суперника завдавав Олександр Карапка - досвідчений гравець у «рамку» не влучив. Через 3 хвилини «Фазенда» вийшла вперед. Після передачі Олександра Карапки шкіряну кулю у ворота «Садгори-Чорнівки» відправив Дмитро Дучак.

На 17 хвилині гри «Фазенду» від голу врятував Юрій Кисилиця, а згодом свій момент не зміг використати Юрій Головачук.

До завершення першої половини гри ще кілька разів вдало діяв досвідчений воротар «Фазенди» Юрій Кисилиця, а Дмитро Дучак втратив шанс оформити дубль.

На 69 хвилині матчу підопічні Олександра Степанова та Олександра Діденка збільшили свою перевагу у рахунку. Цього разу відзначився Олександр Карапка. А вже через хвилину граючий тренер «Садгори-Чорнівки» Тарас Новаковський вразив ворота «Фазенди».

Рахунок 2:1 на користь «Фазенди» зберігся до завершення зустрічі.

«Садгора-Чорнівка» - «Фазенда» - 1:2 (0:1)

Арбітр - Максим Чебан, асистенти арбітра - Іван Ткач, Вадим Косован, четвертий арбітр - Андрій Кибич, спостерігач арбітражу - Ігор Каліта.

«Садгора-Чорнівка»: Іван Москалюк, Володимир Николайчук, Олександр Таневський, Віктор Ільніцький (Андрій Мороз, 70), Віктор Куляк, Тарас Новаковський, Максим Бурденюк, Ілля Москалюк, Олександр Шкраба, Сергій Попов (Павло Остафійчук, 80), Олег Путінца (Валентин Верстяк, 75). Запасні: Ігор Гуменюк, Андрій Чеботар, Олесь Боднар, Ігор Гончар. Головний тренер - Павло Ірічук, тренер - Тарас Новаковський.

«Фазенда»: Юрій Кисилиця, Олександр Темерівський, Микола Гречка, Сергій Янчик, Юрій Масікевич (Андрій Фурега, 84), Ярослав Ілащук, Максим Соломян, Вадим Пислар, Олександр Карапка, Дмитро Дучак, Юрій Головачук (Іван Паньків, 67). Запасні: Степан Кушнір, Микола Коваль. Тренери - Олександр Степанов, Олександр Діденко.

Голи: Тарас Новаковський (70) - Дмитро Дучак (12), Олександр Карапка (69).

Попередження:Олександр Таневський (50) - Максим Соломян (59), Юрій Масікевич (81).

У ще одному матчі групи 1 її лідер «TOM Studio» розгромив «Садгору-Чорнівку-2» - 8:1.

Група 2

Цікавим був матч у групі 2, у якому зіграли «Дубівці» та «Іванківці». В обох колективах грають виконавці із досвідом виступів на професійному рівні. Долю зустрічі вирішив єдиний гол, який на 82 хвилині матчу забив досвідчений гравець ФК «Іванківці» Максим Ілюк.

ФК «Дубівці» - ФК «Іванківці» - 0:1 (0:0)

Арбітр - Михайло Вітюк, асистенти арбітра - Євген Гашков, Георгій Нікифоряк, четвертий арбітр - Юрій Нікифоряк, спостерігач арбітражу - Василь Маковій.

«Дубівці»: Андрій Следзевський, Артур Новотрясов, Валентин Рудич, Валентин Песаревський (Микита Янков, 41), Денис Петрусяк (Рашид Рустамов, 13), Дмитро Бобик, Андрій Ільницький, Віктор Масікевич, Олександр Жумига, Денис Вашній (Олександр Мельничук, 70), Андрій Коваль (Андрій Шимчук, 61). Запасні: Микита Чобота. Тренер - Роман Дорош.

«Іванківці»: Богдан Степаненко, Даніел Раулюк, Василь Томащук, Андрій Фучинський, Ілля Зіновьєв, Артем Рябий (Ілля Гуцуляк, 66), Денис Рябий, Андрій Беженар, Володимир Столяр, Андрій Шишигін (Михайло Прокопець, 58), Максим Ілюк. Запасні: Костянтин Гуцул, Вадим Симака, Вадим Федорюк, Іван Андрушко. Тренер - О. Гуцуляк.

Гол: Максим Ілюк (82).

Попередження: Валентин Песаревський (41), Віктор Масікевич (46) - Андрій Фучинський (68).

«Кадубовецька ТГ» - ФК «Брусниця» - 3:7

1. ФК «Іванківці» - 10 (4), 14:0

2. ФК «Брусниця» - 7 (4), 11:6

3. ФК «Дубівці» - 6 (4), 5:6

4. «Кадубовецька ТГ» - 0 (4), 4:22

Група 3

У групі 3 на провідних ролях перебувають «Бояни» та «Магала». У четвертому турі ці команди зіграли між собою унічию - 0:0.

СФК «Магала» - ФК «Бояни» - 0:0

Арбітр - Олександр Плахов, асистенти арбітра - Ігор Савчук, Денис Круглецький, четвертий арбітр - Олександр Семенніков, спостерігач арбітражу - Микола Осадець.

«Магала»: Георгій Іванчук, Олександр Маковійчук, Анатолій Гостюк, Дмитро Катаранчук, Василь Гостюк, Ігор Пержун, Віталій Сорочан (?, 64), Степан Маковійчук, Віктор Сорочан (?, 46), Ігор Токар (Георгій Нікифоряк, 61), Леонід Львов (Степан Простеба, 83).

«Бояни»: Іван Келбя, Петро Вайпан, Олександр Мазур, Михайло Старчук, Василь Бардиєр (Петро Ганін, 56), Максим Тринта, Віталій Тома (Микола Гаць, 33), Василь Нікифоряк, Андрій Халісов, Олексій Федоряк (Іван Лерко, 71), Іван Лазер.

Група 4

У групі 4 стовідсотковий результат має ФК «Волока». Підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу у четвертому турі перемогли ФК «Грозинці» - 4:0.

ФК «Строїнці» - ФК «Луковиця» - 2:2

ФК «Грозинці» - ФК «Волока» - 0:4

ФК «Волока» - 12 (4), 17:3

ФК «Строїнці» - 4 (4), 8:9

ФК «Луковиця» - 4 (4), 5:5

ФК «Грозинці» - 3 (4), 3:16

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!