Футбольний чемпіонат області у Суперлізі: стовідсотковий результат «Фазенди», «Волоки» та «Брусниці» (ФОТО, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ)

Понеділок, 12 вересня 2022 19:23
Футбольний чемпіонат області у Суперлізі: стовідсотковий результат «Фазенди» та «Волоки». Футбольний чемпіонат області у Суперлізі: стовідсотковий результат «Фазенди» та «Волоки».

Зіграно матчі другого туру чемпіонату Чернівецької області у Суперлізі.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Колектив «Воля» приймав «Садгору-Чорнівку». Усі голи команди забили у першому таймі. На 17 хвилині гри відзначився досвідчений гравець «Садгори-Чорнівки» Тарас Новаковський.

Ще у першому таймі дубль оформив футболіст «Волі» Іван Гаврилиця. Спочатку Іван реалізував пенальті, а згодом влучним пострілом приніс «Волі» першу перемогу в сезоні - 2:1.

«Воля» - «Садгора-Чорнівка» - 2:1 (2:1)

10 вересня 2022 р.

Арбітр - Максим Чебан (Чернівці), асистенти арбітра - Вадим Косован (Чернівецький район), Сергій Дарійчук (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Осадець (Чернівці).

«Воля»: Микита Чоботар, Кирило Лелюх, Андрій Демитрашевич (Микита Бежан, 59), Іван Гаврилиця, Максим Гарамита (Юрій Данищук, 78), Микола Маслей, Володимир Павлов, Ігор Клічук (Олександр Чепішко, 78), Владислав Козловський, Олександр Олійник, Олександр Дейнеко.

«Садгора-Чорнівка»: Юрій Волощук, Костянтин Малуш (Микита Багрій, 46), Олександр Шкраба, Степан Тісногуз, Сергій Попов, Віктор Куляк (Андрій Чеботар, 46), Володимир Николайчук, Валентин Верстяк (Олександр Попович, 46), Віктор Ільніцький (Василь Паскал, 59), Тарас Новаковський, Максим Бурденюк.

Голи: Іван Гаврилиця (31-з пенальті, 42) - Тарас Новаковський (17).

Попередження: Олександр Чепишко (89), Володимир Павлов (89) - Віктор Куляк (13), Юрій Волощук (30), Василь Паскал (60), Олександр Попович (66).

У другому турі чемпіонату один із фаворитів обласної Суперліги - «Фазенда» прогнозовано перемогла на виїзді команду «Глибоцька ДЮСШ» - 10:1. 6 голів підопічні Олександра Степанова забили у першому таймі. Вілзначилися новачки команди - Віктор Масікевич, Сергій Пантєєв та Дмитро Бобик.

У другій половині зустрічі дубль оформили Юрій Головачук і Вадим Пислар.

«Фазенда» вийшла на першу сходинку в обласній Суперлізі.

Арбітр - Богдан Мартищук (Чернівці), асистенти арбітра - Сергій Халатурник (Чернівці), Володимир Бамбурак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Юрій Мосейчук (Чернівці).

Глибоцька ДЮСШ: Олександр Федоряк, Олександр Букатар, Олександр Каліна, Василь Костенюк, Максим Можаєв, Олександр Михайлюк, Микола Амаргіолле, Янек Тафій (Сергій Данилов, 55), Вадим Оринчук (Петро Костенюк, 84), Павло Григорчук (Павло Малихін, 48), Крістіан Барбаза (Олександр Кононюк, 46).

«Фазенда»: Олег Цуркан, Валентин Рудич (Сергій Янчик, 46), Микола Гречко, Олександр Чорней (Микита Янков, 46), Олександр Темерівський, Сергій Пантєєв (Василь Луцик, 46), Сергій Ільїн (Андрій Фучинський, 46), Дмитро Бобик (Вадим Пислар, 46), Віктор Масікевич (Олександр Тодорович, 46), Богдан Соломян (Максим Соломян, 46), Дмитро Дучак (Юрій Головачук, 46).

Голи: Віктор Масікевич (3), Дмитро Бобик (5,20), Сергій Пантєєв (8,40,43), Юрій Головачук (47-з пенальті, 75), Вадим Пислар (60,67) - Павло Григорчук (19).

Перший тайм матчу «Камянка» - «Магала» завершився з нічийним рахунком 1:1. Вже на 3 хвилині гри відзначився Богдан Тарабас, а згодом рахунок зрівняв Валерій Кукуряк.

У другому таймі дубль оформив Анатолій Панцир та приніс перемогу «Камянці» - 3:1.

ФК «Камянка» - ФК «Магала» - 3:1 (1:1)

Арбітр - Михайло Вітюк (Чернівці), асистенти арбітра - Євген Гашков (Чернівці), Олександр Горбатюк (Чернівці), спостерігач арбітражу - Віктор Антимійчук (Чернівці).

«Камянка»: Мансур Хачаруєв, Юрій Карлійчук, Василь Кузик (Ілля Молофій, 55), Андрій Паращук (Юрій Герасимюк, 56), Анатолій Панцир, Андрій Блуй, Андрій Карлійчук, Володимир Воробець, Василь Чапля, Іван Савчук, Богдан Тарабас (Андрій Долинюк, 46).

«Магала»: Микола Тупкало, Олександр Скутельник, Анатолій Гостюк (Ігор Токар, 71), Дмитро Катаранчук, Іван Пержун, Ярослав Ілащук, Степан Маковійчук, Іонел Буцура (Микита Гостюк, 59), Андрій Буженіца (Ілля Гугуман, 46), Валерій Кукуряк.

Голи: Богдан Тарабас (3), Анатолій Панцир (47,60) - Валерій Кукуряк (33).

Попередження: Юрій Карлійчук (40), Василь Кузик (62), Ілля Молофій (90+4) - Олександр Скутельник (77).

ФК «Волока» також здобула другу перемогу в обласному чемпіонаті. Підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу з рахунком 3:2 перемогли ФК «Бояни». У першому таймі дубль оформив гравець «Волоки» Михайло Прокопець. А перевагу «Волоки» у рахункові скоротив досвідчений Денис Зачиковський, який забив 4 гол у чемпіонаті.

У другому таймі команди обмінялися результативними ударами. Відзначилися Андрій Савчук («Волока») та Максим Тринта («Бояни»).

ФК «Бояни» - ФК «Волока» - 2:3 (1:2)

«Бояни»: Іван Москалюк, Петро Вайпан, Ілля Зіновєв, Василь Бордиер (Олексій Федоряк, 20; Георгій Бойчук, 89), Олександр Мазур, Василь Нікифоряк, Андрій Гордей (Іван Григорку, 69), Юрій Букатар, Максим Тринта, Геннадій Куляк, Денис Зачиковський (Ростислав Морар, 61).

«Волока»: Микола Гоменюк, Емре Мануіла, Василь Томащук, Олег Штефуник, Іван Макотяк (Вадим Гура, 67), Денис Хандій, Андрій Савчук (Артем Меркушов, 67), Михайло Прокопець (Максим Беслюбняк, 67), Дмитро Лахман, Артем Почтар, Максим Ілюк (Богдан Столощук).

Голи: Михайло Прокопець (14,19), Андрій Савчук (57) - Денис Зачиковський (21), Максим Тринта (90+4).

Після другого туру стовідсотковий результат має «Брусниця», яка перемогла на виїзді «Луковицю» - 2:0.

Гості двічі відзначилися у другому таймі. Впродовж 5 хвилин відзначилися Микола Коваленко та Олександр Шевчук.

ФК «Луковиця» - ФК «Брусниця» - 0:2 (0:0)

Арбітр – Микола Столярчук (Чернівецький район), асистенти арбітра – Георгій Нікифоряк (Чернівецький район), Іван Ткач (Чернівецький район), спостерігач арбітражу – Микола Солоненко (Чернівецький район).

«Луковиця»: Владислав Мельников, Олександр Булезюк (Денис Мельничук, 81), Віталій Чехов (Валерій Горда, 76), Богдан Рачинський, Михайло Боднар, Володимир Шородок (Олексій Вишняк, 72), Олег Добровольський, Василь Кердей (Вадим Мага, 89), Вадим Мельничук, Андрій Лукащук (Юрій Масікевич, 54), Вадим Корсей (Дан Грицку, 89).

«Брусниця»: Василь Біблюк, Вадим Попович, Ілля Стрільчук, Ілля Піцик (Андрій Лалак, 46), Володимир Бербека (Вячеслав Пилишатий), Микола Коваленко, Олександр Баланецький, (Владислав Базелюк), Микола Рябий, Іван Молофій, Олександр Шевчук (Вадим Симака), Ілля Гуцуляк.

Голи: Микола Коваленко (52), Олександр Шевчук  (57).

1. «Фазенда» - 6 (2), 14:1

2. ФК «Волока» - 6 (2), 7:3

3. ФК «Брусниця» - 6 (2), 5:1

4. ФК «Бояни» - 3 (2), 10:3

5. ФК «Магала» - 3 (2), 6:4