«Волока» перемагає «Брусницю», «Фазенда» здолала «Садгору-Чорнівку» (ФОТО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ)

Субота, 08 жовтня 2022 23:24
«Волока» перемагає «Брусницю», «Фазенда» здолала «Садгору-Чорнівку». «Волока» перемагає «Брусницю», «Фазенда» здолала «Садгору-Чорнівку».

Відбувся 5-й тур футбольної обласної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Переконливу перемогу здобув лідер чемпіонату - «Волока». Цей колектив на власному полі переграв «Брусницю» - 4:0. Вже на 2 хвилині зустрічі пенальті реалізував досвідчений Максим Ілюк. А згодом той же Максим Ілюк оформив дубль.

У другому таймі голи забили Артем Почтар (65 хвилина) та Євген Маркін (80), який вийшов на заміну.

Склад «Волоки»: Гоменюк (Нагірний), Томащук, Штефуник, Мануіла (Гура), Хандій, Прокопець, Савчук (Беслюбняк), Таневський (Лахман), Ілюк (Маркін), Почтар.

У 5-му турі чемпіонаті Чернівецької області серед команд Суперліги «Фазенда» грала на виїзді із «Садгорою-Чорнівкою». У першому таймі команди обмінялися голами. На 8 хвилині гри пенальті реалізував Віктор Масікевич. А на 29 хвилині зустрічі рахунок зрівняв Тарас Новаковський.

Згодом дубль оформив Віктор Масікевич - знову реалізував пенальті. А за 10 хвилин до завершення основного часу господарі поля вдруге зрівняли рахунок. Результативного удару завдав Степан Тісногуз.

Зрештою, «Фазенда» зуміла здобути перемогу. З 84 по 88 хвилини гри гості забили чотири (!) голи. Відзначилися Сергій Ільїн (з пенальті), Дмитро Дучак, Олександр Темерівський та Микита Янков.

«Фазенда» перемогла з рахунком 6:2 та посідає у турнірній таблиці другу сходинку.

«Садгора-Чорнівка» - «Фазенда» - 2:6 (1:1)

ФУТБОЛ: ЧЕМПІОНАТ ЧО-2022. СУПЕРЛІГА. 5-Й ТУР. «САДГОРА-ЧОРНІВКА» — «ФАЗЕНДА» 2:6 (160 ФОТО)

8 жовтня 2022 р.

Арбітр - Максим Чебан (Чернівці), асистенти арбітра - Ігор Дудінов (Чернівці), Євген Гашков (Чернівці).

«Садгора-Чорнівка»: Ігор Гуменюк (Юрій Волощук, 46), Олександр Мельничук, Степан Тісногуз, Віктор Куляк (Андрій Чеботар, 85), Сергій Попов, Костянтин Малуш, Володимир Николайчук, Станіслав Продан (Валентин Верстяк, 68), Тарас Новаковський (Денис Головко, 75), Віктор Ільніцький, Максим Бурденюк (Андрій Шимчук, 75).

«Фазенда»: Олег Цуркан, Олександр Чорней (Сергій Ільїн, 59), Микола Гречко, Олександр Темерівський (Микола Кавуля, 89), Валентин Рудич (Андрій Фучинський, 75), Богдан Соломян (Василь Луцик, 64), Віктор Масікевич (Іван Паньків, 89), Дмитро Бобик, Микита Янков, Вадим Пислар (Олександр Тодорович, 59), Дмитро Дучак (Андрій Фурега, 89).

Голи: Тарас Новаковський (29), Степан Тісногуз (80) - Віктор Масікевич (8,47 - обидва з пенальті), Сергій Ільїн (84 - з пенальті), Дмитро Дучак (85), Олександр Темерівський (86), Микита Янков (88).

Попередження: Віктор Куляк (83) - Валентин Рудич (57), Сергій Ільїн (80).

«Луковиця» - «Магала» - 1:2

«Глибоцька ДЮСШ» – ФК «Воля» - 0:0

ФК «Кам’янка» – ФК «Бояни» - 1:0

1. ФК «Волока» - 15 (5), 25:4

2. ФК «Фазенда» - 12 (5), 25:6

3. ФК «Бояни» - 9 (5), 16:5

4. ФК «Брусниця» - 9 (5), 11:6