Чемпіонат Чернівецької області: у трійці лідерів першого кола – «Волока», «Фазенда» та «Магала» (ФОТО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, ВІДЕО, ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ)

Понеділок, 07 листопада 2022 14:28
Чемпіонат Чернівецької області: у трійці лідерів першого кола – «Волока», «Фазенда» та «Магала». Чемпіонат Чернівецької області: у трійці лідерів першого кола – «Волока», «Фазенда» та «Магала».

Завершилося перше коло чемпіонату Чернівецької області – 2022/23.

Без очкових втрат продовжує грати команда «Волока». Щоправда, «Садгора-Чорнівка» чинила гідний опір лідерові. Підопічні Андрія Лахнюка перемогли з рахунком 1:0. На 53 хвилині гри пенальті реалізував Михайло Прокопець.

«Садгора-Чорнівка» - ФК «Волока» - 0:1 (0:0)

Арбітр – Олександр Бурдужук (Чернівецький район), асистенти арбітра – Ігор Дудінов (Дніпро), Вадим Бажурян (Чернівецький район), спостерігач арбітражу – Віктор Кошура (Чернівці).

«Садгора-Чорнівка»: Ігор Гуменюк, Степан Тісногуз, Сергій Попов (Ярослав Верстяк,  86), Олександр Шкраба, Костянтин Малуш, Денис Головко, Олександр Мельничук, Станіслав Продан (Віталій Пайчик, 79), Тарас Новаковський, Максим Бурденюк (Василь Паскал, 83), Андрій Чеботар (Вольдемар Николайчук, 66).

ФК «Волока»: Микола Гоменюк, Сергій Жижиян, Василь Томащук Василь, Олег Штефуник, Денис Хандій, Михайло Прокопець (Максим Беслюбняк, 76), Емре Мануїла, Олександр Таневський (Максим Ілюк, 55), Іван Макотян (Артем Меркушов, 59), Дмитро Лахман (Вадим Гура, 83), Артем Почтар (Євген Маркін, 90+2).

Гол: Михайло Прокопець (53, з пенальті).

Перше коло чемпіонату області «Фазенда» завершувала матчем у Боянах. У першій половині зустрічі у ворота гостей призначили пенальті, яке реалізував Денис Зачиковський. А на 37 хвилині гри рахунок зрівняв Валентин Рудич.

У другому таймі підопічні Олександра Степанова зуміли відзначитися двічі. Спочатку відзначився досвідчений Вадим Пислар, а під завісу зустрічі остаточний рахунок гри встановив Віктор Масікевич.

«Фазенда» перемогла з рахунком 3:1 та після першого кола посідає другу сходинку турнірної таблиці.

«Бояни» - «Фазенда» - 1:3 (1:1)

ФУТБОЛ: ЧЕМПІОНАТ ЧО-2022. СУПЕРЛІГА. 9-Й ТУР. «БОЯНИ» — «ФАЗЕНДА» 1:3 (137 ФОТО)

Арбітр - Михайло Вітюк (Чернівці), асистенти арбітра - Сергій Буковей (Чернівецький район), Марія Сас-Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Роман Гамаль (Чернівецький район).

«Бояни»: Іван Москалюк, Дмитро Лях (Петро Вайпан, 46), Володимир Криштанович, Андрій Прокопчук, Василь Нікифоряк, Юрій Букатар, Андрій Гордей, Денис Зачиковський, Максим Федорович, Іван Фіки, Василь Бардієр (Крістіан Фіки, 79). Запасний: Георгій Бойчук.

«Фазенда»: Олег Цуркан, Олександр Темерівський, Сергій Ільїн (Микола Гречко, 42), Андрій Фучинський, Олександр Чорней (Дмитро Бобик, 35), Валентин Рудич, Олександр Тодорович, Богдан Соломян, Вадим Пислар, Віктор Масікевич, Василь Луцик. Запасні: Андрій Фурега, Дмитро Дучак.

Голи: Денис Зачиковський (32, з пенальті) - Валентин Рудич (37), Вадим Пислар (75), Віктор Масікевич (90).

Попередження: Віктор Масікевич (39).

«Магала» з рахунком 2:0 перемогла у рідних стінах конкурента у боротьбі за призові місця «Брусницю» та посідає третю сходинку.

СФК «Магала» – ФК «Брусниця» - 2:0

ФК «Воля» – ФК «Камянка» - 3:6

«Глибоцька ДЮСШ» – ФК «Луковиця» - 1:2