«Фазенда» переконливо перемогла на виїзді «Агрон» (ФОТО)

Четвер, 10 листопада 2022 12:05
«Фазенда» переконливо перемогла на виїзді «Агрон». «Фазенда» переконливо перемогла на виїзді «Агрон».

Лідери чемпіонату Чернівецької області – «Волока» та «Фазенда» гратимуть в аматорському Кубку України.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Чернівецька команда «Фазенда» дебютувала на всеукраїнському рівні. Підопічні Олександра Степанова у першому матчі 1/8 фіналу аматорського Кубку України грали у с. Великі Гаї Тернопільської області з місцевою командою «Агрон» (Великогаївська ОТГ). «Агрон» - 5-разовий чемпіон Тернопільської області та має вже певний досвід виступів на всеукраїнському рівні.

ФУТБОЛ: АМАТОРСЬКИЙ КУБОК УКРАЇНИ. 1/8 ФІНАЛУ. «АГРОН» — «ФАЗЕНДА» 0:4 (152 ФОТО)

Щойно команди, на жаль, через повітряну тривогу, яка тривала 1 годину 26 хвилин, матч розпочався лише о 14:35.

На початку матчу господарі організували кілька небезпечних атак, однак відзначитися представникам Тернопільської області не вдалося. А ось «Фазенді» вдалося вразити ворота суперника на 31 хвилини гри. Влучного удару головою завдав капітан «Фазенди» Олександр Темерівський. Ще до перерви чернівецькій команді вдалося збільшити свою перевагу у рахункові. Цього разу влучного удару завдав Богдан Соломян.

Після перерви наставник господарів Олег Тимець зробив дві заміни. Замість Романа Андрієшина та Володимира Пришнівського на поле вийшли Роман Мельник і колишній гравець чернівецької «Буковини» Руслан Луцик. Це не дозволило господарям змінити перебіг подій на футбольному полі. «Агрон» іноді загрожував воротам «Фазенди». У деяких ігрових епізодах вдало діяв голкіпер «Фазенди» Олег Цуркан.

На 71 хвилині гри футболісти «Фазенди» відзначилися втретє. Автором голу став Сергій Пантєєв. Згодом рахунок міг стати 4:0 на користь чернівецької команди, однак «Агрон» від голу врятував його воротар Руслан Мазур.

Зрештою, «Фазенда» під завісу матчу забила вчетверте. Досвідчений Олександр Тодорович, який вийшов на заміну у другому таймі, встановив остаточний рахунок гри – 4:0 на користь команди з Чернівців.

У другому таймі, на жаль, зазнав травми результативний гравець «Фазенди» Василь Луцик.

Матч – відповідь відбудеться 16 листопада у Чернівцях.

«Агрон» - «Фазенда» - 0:4 (0:2)

9 листопада 2023 р. с. Великі Гаї Тернопільської області.

Арбітр – Ярослав Леськів (Львів), асистенти арбітра – Артем Запоріжський (Харків), Олександра Вдовіна (Львів), четвертий арбітр – Ігор Садковський (Тернопільська область), спостерігач арбітражу – Андрій Петров (Хмельницький).

«Агрон»: Руслан Мазур, Юрій Соколовський, Роман Андрієшин (Руслан Луцик, 46), Євген Щербатюк, Андрій Скакун, Володимир Пришнівський (Роман Мельник, 46), Дмитро Стриєшин, Ігор Кохман (Андрій Капелян, 77), Тарас Семенець (Олександр Павлусь, Назар Процик, Валентин Білик. Запасні: Іван Рогаль, Володимир Онищук, Сергій Лукянов. Президент клубу – Юрій Березовський, головний тренер – Олег Тимець.

«Фазенда»: Олег Цуркан, Микола Гречко, Василь Луцик (Олександр Тодорович, 65), Віктор Масікевич, Андрій Фучинський, Сергій Пантєєв (Олександр Чорней, 88), Вадим Пислар (Андрій Фурега, 90+1), Богдан Соломян (Микола Кавуля, 90+3), Олександр Темерівський, Дмитро Бобик, Валентин Рудич. Президент клубу – Василь Осачук, Головний тренер – Олександр Степанов, тренер – Олександр Діденко.

Голи: Олександр Темерівський (31), Богдан Соломян (38), Сергій Пантєєв (71), Олександр Тодорович (88).

Попередження: Юрій Соколовський (53), Богдан Соломян (61).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!