Василь Тофан: «Від гри за «Буковину-Ретро» отримую велике задоволення» (ВІДЕО)

Вівторок, 15 жовтня 2019 06:03
Василь Тофан Василь Тофан

Після фінального матчу ветеранського Кубку області «Іва» - «Буковина-Ретро» (4:1) портал «ЧернівціСпорт» поспілкувався з Василем Тофаном.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Василь добре відомий нашим уболівальникам, бо у 1997-1998, 2003-2005, 2007, 2008-2009 роках захищав кольори чернівецької «Буковини». 

- Василю, Ваші враження від фінального матчу…

- Вийшов дуже цікавий матч. Фінали завжди напружені. Незважаючи на рахунок 4:1, до останнього була напруга. Суперник припустився менше помилок, аніж ми. Тому він і заслужено переміг. 

- Як Вам грається за команду «Буковина-Ретро» ? 

- Отримаю дуже велике задоволення. Тим більше, що частіше бачу друзів. Дуже багато було позитивних емоцій після перемоги у фіналі чемпіонату України. Це словами не передати. Це моя перша подібна перемога на всеукраїнських ветеранських змаганнях. Зустрів багато друзів, з якими грав у Харкові, «Прикарпатті»…А за нашу команду грали відомі майстри. Вважаю, що за грою ми заслужено посіли перше місце. 

- Чим запам’яталися Вам виступи за чернівецьку «Буковину» ? 

- Це дуже велика ностальгія. Я і зараз слідкую за «Буковиною». Тим більше, що у команді зараз працюють мої друзі – Вадим та Валентин Зайці, Степан Маковійчук. Я переживаю за «Буковину». Сподіваюся, що у Чернівцях буде, принаймні, команда першої ліги.

Прочитано 1523 раз

Визначайте кращого буковинського футболіста-професіонала у 2019 році!

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1408!

Нас 2939!

Нас 295!