У чемпіонаті Білорусі команда буковинця Панті програла підопічним Вернидуба (ВІДЕО)

Неділя, 17 травня 2020 07:50
У чемпіонаті Білорусі команда буковинця Панті програла підопічним Вернидуба У чемпіонаті Білорусі команда буковинця Панті програла підопічним Вернидуба Фото fcslavia.by

У 9 турі чемпіонату Білорусі команда вихованця буковинського футболу Юрія Панті – «Славія – Мозир» грала на виїзді з колективом «Шахтар» (Солігорськ).

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Нагадаємо, що «Шахтар» тренує відомий український фахівець Юрій Вернидуб.

Гра склалася не на користь команди Юрія Панті. На 30 хвилині зустрічі у воротах гостей «розписався» Віталій Лисакович. А на 87 хвилині гри відзначився Сергій Баланович. «Шахтар» святкував перемогу з рахунком 2:0.

Юрій Пантя грав до 67 хвилини зустрічі. Замінив Юрія ще один український легіонер «Славії» Максим Слюсар.

З 71 хвилини гри «Славія – Мозир» грала у меншості. Через друге попередження поле достроково залишив Владислав Малькевич.

На сьогоднішній день «Славія – Мозир» після 9 турів білоруського чемпіонату посідає десяту сходинку – 11 очок. А ось команда Юрія Вернидуба підібралася до лідируючої групи. Зараз «Шахтар» перебуває на п’ятому місці – 15 очок.

Трійка лідерів: БАТЕ (Борисов) – 19, «Торпедо – БелАЗ» (Жодіно), «Енергетик – БГУ» (Мінськ) – по 18.

Коронавірус COVID-19: Буковина, Україна, світ