Команда буковинця Панті здобула виїзну перемогу у чемпіонаті Білорусі (ВІДЕО)

Субота, 30 травня 2020 16:06
Команда буковинця Панті здобула виїзну перемогу у чемпіонаті Білорусі. Команда буковинця Панті здобула виїзну перемогу у чемпіонаті Білорусі. Фото fcslavia.by

В одинадцятому турі чемпіонату Білорусі команда буковинця Юрія Панті – «Славія – Мозир» грала на виїзді з аутсайдером змагань – колективом «Белшина» (Бобруйськ).

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Вже на 24 хвилині зустрічі «Славія-Мозир» поступалася з рахунком 0:2. У господарів поля відзначилися Михайло Башилов (16) та Владислав Соланович (24). Ще до перерви перевагу «Белшини» у рахунку до мінімуму скоротив Юрій Недашковський (33).

На 78 хвилині гри рахунок зрівнявся. Власні ворота вразив колишній гравець львівських «Карпат» Леонід Ковель. А під завісу зустрічі команда Юрія Панті забила переможний гол, який організували гравці з Гани. Денніс Теттех віддав передачу на Френсіса Нарха, який і завдав влучного удару.

«Славія – Мозир» здобула вольову перемогу – 3:2.

Буковинець Юрій Пантя провів увесь матч.

На сьогоднішній день «Славія – Мозир» посідає у чемпіонаті Білорусі сьоме місце – 15 очок у 11 матчах.

Коронавірус COVID-19: Буковина, Україна, світ