Матч «Ворскла» - «Львів». Матч «Ворскла» - «Львів». Фото ФК «Ворскла».

Цього тижня поновилися матчі футбольного чемпіонату України.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У 24 турі УПЛ ПФК «Львів», за яку виступає вихованець буковинського футболу Ігор Гончар, грав на виїзді з полтавською «Ворсклою». Цікаво, що до приходу у львівську команду Ігор виступав саме за «Ворсклу».

На 13 хвилині гри футболісти «Ворскли» вийшли вперед. Відзначився гравець з Малі Ібрахім Кане. У другому таймі підопічні Юрія Максимова мали збільшити свою перевагу у рахунку, однак надійно діяв у «рамці» голкіпер «Львова» Богдан Сарнавський – син захисника «Буковини» 90-х років Ігоря Сарнавського.

Коли здавалося те, що матч завершився перемогою «Ворскли», підопічні Егіше Мелікяна спромоглися зрівняти рахунок.  Рукою у власному штрафному майданчику зіграв хорватський легіонер полтавського колективу Давід Пуцлін – арбітр зустрічі вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував бразилець Шина. Підсумок матчу – нічия 1:1.

Світлина від Roman Porodko.

Ігор Гончар. Фото ПФК «Львів».

Ігор Гончар провів увесь матч.

Колишній футболіст «Буковини» Микита Ходаковський був у заявці на матч, однак на поле не вийшов.

ПФК «Львів» набрав у чемпіонаті України 22 очка та посідає 9-е місце.

Коронавірус COVID-19: Буковина, Україна, світ