Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=481' (OS errno 28 - No space left on device)

«Агробізнес» із буковинцем Ігорем Бойчуком переміг на виїзді «Металург» (ВІДЕО)

Вівторок, 30 червня 2020 08:06
«Агробізнес» із буковинцем Ігорем Бойчуком переміг на виїзді  «Металург». «Агробізнес» із буковинцем Ігорем Бойчуком переміг на виїзді «Металург». Фото facebook.com/mfcmetalurg

Команда першої ліги «Агробізнес» (Волочиськ), за яку виступає буковинець Ігор Бойчук, у 21 - му турі змагань обіграла на виїзді запорізький «Металург» - 3:1.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

На 42 хвилині матчу ворота гостей вразив Микола Когут, а згодом на перші ролі вийшов наш земляк Ігор Бойчук. На 47 хвилині зустрічі Ігор віддав результативну передачу на Руслана Черненка, який збільшив перевагу команди Хмельницької області у рахункові. Через 5 хвилин гравець «Агробізнесу»  Роман Дідик порушив правила у власному штрафному майданчику. Пенальті реалізував Едуард Сарапій. Згодом простріл Ігоря Бойчука замкнув Дмитро Козьбан.

«Агробізнес» переміг з рахунком 3:1 та посідає у першій лізі чемпіонату України третє місце.

Ігор Бойчук зіграв увесь матч.  Колишній футболіст «Буковини» Дмитро Скоблов, який нещодавно перейшов у запорізький колектив, також грав із першої до останньої хвилини.