Зіграно матчі третього туру першості області у першоліговій групі «А» (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, ТАБЛИЦІ, РОЗКЛАД)

Неділя, 19 липня 2020 18:27
Стартував третій тур першості області у першоліговій групі «А». Стартував третій тур першості області у першоліговій групі «А».

Відбувся третій тур першості Чернівецької області (група «А»). 

Переконливі перемоги здобули «Молодія», «Тисівці», ФК «Луковиця» та «Магістраль - Михайлівка».  

Без втрат виступають три команди - «Ардан», ФК «Магістраль-Михайлівка» та ФК «Тисівці».

ФК «Чудей» – ФК «Кам’янка» - 3:3 (1:3)

Голи: Олександр Мокренюк (6,70,90) - Ілля Русу (12), Вячеслав Воробець (31), Юрій Герасимюк (43).

ФК «Молодія» – «Данківці» (Хотин) - 4:1 (3:0)

Голи: Дмитро Попович (13), Андрій Глібочану (29), Вадим Боднараш (37), Степан Боднараш (87) - Ігор Чинчик (54 - з пенальті).

Попередження: Георгій Тодосан (53), Михайло Постолакій (90+2) - Ігор Чинчик (75)

ФК «Тисівці» – ФК «Горбово» - 3:0 (0:0)

Голи: Ігор Строіч (50), Валентин Антофійчук (57), Станіслав Третяк (71).

ФК «Порубне» – ФК «Магістраль - Михайлівка» - 1:4

Голи: ? - Тарас Таріца (37), Денис Зачиковський (50), Юрій Косован (58), Микола Таріца (90+1).

Попередження: Юрій Найдьонов (1, «Порубне»).

ФК «Луковиця» – ФК «Грозинці» - 3:0 (1:0)

Голи: Вадим Мага (76,79), Олександр Чибуряк (17).

Попередження: Олег Продан  (64, «Грозинці»)

ФК «Станівці» – ФК «Коровія» - 2:2

«Ардан» – СК «Глибока-2» - 2:1 (1:0)

Голи: Микола Ілюк (45+1, 89) - Олег Піцул (53 - з пенальті). 

Попередження: Георгій Михайлович (44), Іван Тимчук (52) - Андрій Морараш (30), Богдан Микитюк (58), Юрій Нітушка (81).

Вилучення: Сергій Тоненчук (14, «Глибока-2»).

Глибока ДЮСШ - ФК «Черепківка» - 3:1 (1:0)

Голи: Олександр Бодняк (21,48), Владислав Мецак (88) - Олександр Романюк (68). 

Попередження: Іван Горащук (65, «Глибока ДЮСШ»).

БОМБАРДИРИ:

Дмитро ДУЧАК («Порубне») - 6

Денис ЗАЧИКОВСЬКИЙ («Магістраль - Михайлівка») - 5 (2)

Микола ІЛЮК («Ардан») - 4

Вадим МАГА («Луковиця») - 4

Олександр МОКРЕНЮК («Чудей») - 4

Підгрупа I

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

«Ардан»

3

3

0

0

12-3

9

2.

ФК «Магістраль-Михайлівка»

3

3

0

0

11-2

9

3.

ФК «Чудей»

3

2

1

0

10-4

7

4.

ФК «Кам’янка»

3

1

1

1

8-7

4

5.

ФК «Порубне»

3

1

0

2

16-9

3

6.

Глибока ДЮСШ

3

1

0

2

4-23

3

7.

ФК «Черепківка»

3

0

0

3

2-7

0

8.

СК «Глибока-2»

3

0

0

3

3-11

0

Підгрупа II

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ФК «Тисівці»

3

3

0

0

10-4

9

2.

ФК «Коровія»

3

2

1

0

14-4

7

3.

ФК «Станівці»

3

2

1

0

9-3

7

4.

ФК «Молодія»

3

2

0

1

7-3

6

5.

ФК «Луковиця»

3

2

0

1

8-8

6

6.

«Данківці»  м.Хотин

3

0

0

3

3-10

0

7.

ФК «Горбово»

3

0

0

3

1-9

0

8.

ФК «Грозинці»

3

0

0

3

3-14

0

 Розклад матчів 4-го туру

Підгрупа

Дата

Час

Стадіон

Гра

I

21.07

18.00

с.Тереблече

ФК «Порубне» - ФК «Черепківка»

II

22.07

18.00

с.Грозинці

ФК «Грозинці» - ФК «Горбово»

I

21.07

18.00

смт.Глибока

СК «Глибока-2» - Глибока ДЮСШ

II

22.07

18.00

с.Данківці

«Данківці» Хотин - ФК «Тисівці»

I

21.07

18.00

с.Кам’янка

ФК «Кам’янка» - «Ардан»

II

22.07

18.00

с.Коровія

ФК «Коровія» - ФК «Молодія»

I

22.07

18.00

смт.Глибока

ФК «Магістраль» - ФК «Чудей»

II

22.07

18.00

с.Луківці

ФК «Луковиця» - ФК «Станівці»

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1639!

Нас 3350!

Нас 395!