Сергій Задорожняк: «Враження від старту наших змагань - позитивні» (ВІДЕО)

П'ятниця, 24 липня 2020 15:01
Сергій Задорожняк. Сергій Задорожняк.

Про те, яка проводиться робота у розпал обласних футбольних змагань на Буковині, розповів перший заступник АФЧО Сергій Задорожняк.  

 

Сергій Григорович також повідомив про те, які ще футбольні змагання найближчим часом відбудуться у Чернівецькій області. 

«Звісно, що враження від старту наших змагань - позитивні. Було багато організаційної роботи щодо того, як цього року проводити змагання. На нашу роботу суттєво вплинула ситуація із карантином. Ми неодноразово переробляли календар, формат, формулу змагань.

Ми спільно з колегами з УАФ розробляли умови проведення змагань в умовах карантину. Тож роботи було багато. Тим більше, що матчі відбуваються у трьох лігах - Суперліга, перша ліга (дві групи) та друга ліга. 52 команди - це велике навантаження. Тому відповідно до наказу голови АФЧО Василя Орлецького було створено Оргкомітет. Його можна назвати, як оперативний штаб. До нього входять досвідчені люди, які все життя провели у футболі. Якщо виникають певні питання, то ми збираємо Оргкомітет та приймаємо оперативні рішення», - сказав Сергій Задорожняк.

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1639!

Нас 3350!

Нас 395!