Першість області (група «Б»): серед лідерів «Вікно» та «Лужани» (СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, ТАБЛИЦІ, РОЗКЛАД)

Неділя, 26 липня 2020 20:40
Матч ОТГ «Вікно» – ФК «Мамаївці». Матч ОТГ «Вікно» – ФК «Мамаївці».

Відбулися матчі четвертого туру першолігової першості Чернівецької області у групі «Б».

  

Чергові перемоги здобули команди ОТГ «Вікно» та ФК «Лужани», які і перебувають серед лідерів. Представники Заставнівського району перемогли у рідних стінах ФК «Мамаївці» (3:0), а ФК «Лужани» завдали першої поразки у сезоні ФК «Рокитне» - 1:0.

Без поразок виступають «Оршівці», які у четвертому турі перемогли «Ставчани» - 2:1.

ФК «Дубівці» – ФК «Шипинці» - 0:1 (0:0)

Гол: Михайло Мангер (56).

Попередження: Василь Друцул (14) - Владислав Канюк (5), Вадим Божеско (18).

ОТГ «Вікно» – ФК «Мамаївці» - 3:0 (1:0)

Голи: Тарас Бабух (17), Юрій Гумен (73), Іван Максимчук (85).

Попередження: Дмитро Колісник (75) - Олександр Митринюк (4), Олександр Філіпчук (31), Іван Маковій (44), Олександр Клевчук (57), Олександр Філіпчук (78).

ФК «Лужани» – ФК «Рокитне» - 1:0

ФК «Брусниця» – ФК «Берекол» - 2:3

«Неполоківці-2» – ФК «Іванківці» - 0:3

«Оршівці» – «Ставчани» - 2:1 (0:1)

Голи: Владислав Андрієць (77), Володимир Криштанович (90) - Микола Танасійчук (23).

Попередження: Руслан Кібіч (90+2) - Станіслав Грімов (90+4).

БОМБАРДИРИ:

Олег ВЕРЕШКО («Вікно») - 5 (1)

Дмитро ЯКОБЕЦЬ («Рокитне») - 4

Владислав АНДРІЄЦЬ («Оршівці») - 4

Юрій МИХАЛЬЧУК («Мамаївці») - 3

Підгрупа I

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ФК «Лужани»

4

3

1

0

5-1

10

2.

ФК «Шипинці»

4

3

0

1

10-4

9

3.

ФК «Рокитне»

4

3

0

1

9-4

9

4.

ФК «Берекол»

4

1

1

2

5-13

4

5.

ФК «Дубівці»

4

0

1

3

4-7

1

6.

ФК «Брусниця»

4

0

1

3

5-9

1

 Підгрупа II

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ОТГ «Вікно»

4

3

1

0

12-4

10

2.

«Оршівці»

4

2

2

0

8-6

8

3.

«Ставчани»

4

2

0

2

8-6

6

4.

ФК «Іванківці»

4

1

1

2

5-5

4

5.

ФК «Мамаївці»

4

1

1

2

6-9

4

6.

«Неполоківці-2»

4

0

1

3

1-10

1

Кубок області 2-й етап

28.07

17.00

Кам’янка

«Камянка» - ФК «Дубівці»

28.07

17.00

Шипинці

ФК «Шипинці» - ФК «Йорданешти»

28.07

17.00

Станівці

ФК «Станівці» - ФК «Мамаївці»

28.07

17.00

Іванківці

ФК «Іванківці» - ОТГ «Вікно»

28.07

17.00

Глибока

СК «Глибока-2» - ФК «Магістраль-Михайлівка»

28.07

17.00

Тереблече

ФК «Порубне»- ФК «Чудей»

30.07

17.00

Неполоківці

ФК «Неполоківці-2»- ФК «Коровія»

30.07

17.00

Горбово

ФК «Горбово» - ФК «Ставчани»

30.07

17.00

Рокитне

ФК «Рокитне» - ФК «Тисовець»

30.07

17.00

Молодія

ФК «Молодія» - ФК «Брусниця»

30.07

17.00

Лужани

ФК «Лужани» - ФК «Берекол»

30.07

17.00

Луковиця

ФК «Луковиця» - «Глибока ДЮСШ»

V тур

Підгрупа

Дата

Час

Стадіон

Гра

I

01.08

17.00

Рокитне

ФК «Рокитне» - ФК «Брусниця»

II

02.08

17.00

Ставчани

«Ставчани» - ОТГ «Вікно»

I

02.08

17.00

Шипинці

ФК «Шипинці» - ФК «Лужани»

II

02.08

17.00

Іванківці

ФК «Іванківці»  - «Оршівці»

I

02.08

17.00

Реваківці

ФК «Берекол» - ФК «Дубівці»

II

02.08

17.00

Мамаївці

ФК «Мамаївці» - «Неполоківці-2»

 

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

 СУПЕРЛІГА. 7-й тур:

  • «Ст.Вовчинець» — «Дністер» 2:2
  • ФК «Фазенда» — «ТОМ.studio» 2:1
  • УСК «Довбуш» — ФК «Глибока» 4:3
  • ФК «Чагор» — ФК «Неполоківці» 5:1
  • «Нижні Станівці» — «ШКВАЛ» 3:3

Детальніше...

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1602!

Нас 3261!

Нас 356!