Першість області (група «А»): без поразок залишаються «Магістраль - Михайлівка», «Станівці» та «Коровія» (СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, ТАБЛИЦІ, РОЗКЛАД)

Понеділок, 27 липня 2020 06:27
Без поразок залишаються «Магістраль - Михайлівка», «Станівці» та «Коровія». Без поразок залишаються «Магістраль - Михайлівка», «Станівці» та «Коровія».

Зіграно матчі 5 - го туру першолігової першості Чернівецької області у групі «А».

 

5 перемогу у 5 матчах здобула команда ФК «Магістраль - Михайлівка», яка переграла «Йорданешти» - 3:1.

Без поразок виступають ще дві команди ФК «Станівці» та ФК «Коровія». ФК «Станівці» розгромили ФК «Грозинці» (10:0), а ФК «Коровія» перемогла на виїзді ФК «Тисівці» - 3:1.

ФК «Чудей» - ФК «Порубне» - 4:3 (1:1)

Голи: Богдан Мартищук (24,54), Олександр Мокренюк (53), Тодор Кардаш (36, автогол) - Дмитро Дучак (10, 90+1 - з пенальті), Іван Савчук (73).

ФК «Станівці» - ФК «Грозинці» - 10:0 (5:0)

Голи: Ілля Постевка (12,17,31,39,47), Віорел Мокан (22,40,87), Василь Патравчан (60), Віссаріон Пую (79).

Попередження: Александре Гакман (5), Віссаріон Пую (22) - Віталій Чорногуз (56), Михайло Білик (76).

«Йорданешти» - ФК «Магістраль-Михайлівка» - 1:3

ФК «Молодія» - ФК «Луковиця» - 4:1 (2:0)

Голи: Маріан Кудрік (33,41), Дмитро Попович (72), Микола Бордіян (76) - Вадим Корсей (48- з пенальті).

Попередження: Павло Григораш (21), Дмитро Попович (27), Георгій Тодосян (46) - Андрій Герман (5), Емре Мануїла (11), Дан Грицку (21), Олександр Чибуряк (27), Віталій Чехов (76).

Вилучення: Дмитро Попович (75) — Дан Грицку (37).

Глибока ДЮСШ - «Кам’янка» - 1:11 (0:5)

Голи: Павло Григорчук (75) - Марян Косован (10,21), Руслан Онуфрійчук (15), Олексій Вишняк (32,39,68), Анатолій Панцир (64), Максим Долинюк (66), Василь Русу (76), Василь Білійчук (77), Василь Лазурко (89).

Попередження: Іван Паламарюк (55, Глибока ДЮСШ).

ФК «Тисівці» - ФК «Коровія» - 1:3 (1:1)

Голи: Олександр Гіщук (31) - Іонел Буцура (29), Віталій Бельмега (46), Олександр Божескул (72, автогол).

Попередження: Олександр Гіщук (70), Дмитро Халус (82) - Павло Голунга (90).

ФК «Черепківка» - СК «Глибока-2» - 2:2 (2:0)

Голи: Михайло Фербей (13,39) - Олег Піцул (58), Богдан Микитюк (66).

Попередження: Микола Аморгіоале (85), Богдан Микитюк (87) - СК «Глибока-2».

ФК «Горбово» - «Данківці» - 2:1 (0:1)

Голи: Василь Почтар (56,58) - Ігор Попадюк (20).

Попередження: Георгій Гавріл (45), Крістіан Шурубару (45+1) - Станіслав Одайний (25), Віталій Мельник (80), Олександр Унгурян (82).

Вилучення: Олександр Онеску (90+3).

БОМБАРДИРИ:

Дмитро ДУЧАК («Порубне») - 9 (2)

Іван САВЧУК («Порубне») - 8

Віорел МОКАН (ФК «Станівці») - 6

Олександр МОКРЕНЮК (ФК «Чудей») - 5

Ілля ПОСТЕВКА (ФК «Станівці») - 5

Денис ЗАЧИКОВСЬКИЙ («Магістраль - Михайлівка») - 5 (2)

Подгрупа I 

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ФК «Магістраль-Михайлівка»

5

5

0

0

17-4

15

2.

ФК «Кам’янка»

5

3

1

1

26-9

10

3.

ФК «Чудей»

5

3

1

1

15-10

10

4.

«Йорданешти»

5

3

0

2

14-13

9

5.

ФК «Порубне»

5

2

0

3

27-14

6

6.

СК «Глибока-2»

5

1

1

3

9-15

4

7.

Глибока ДЮСШ

5

1

0

4

7-38

3

8.

ФК «Черепківка»

5

0

1

4

5-16

1

Подгрупа II 

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ФК «Станівці»

5

4

1

0

20-3

13

2.

ФК «Коровія»

5

4

1

0

19-6

13

3.

ФК «Молодія»

5

3

0

2

12-6

9

4.

ФК «Тисівці»

5

3

0

2

11-9

9

5.

ФК «Луковиця»

5

2

0

3

9-13

6

6.

ФК «Горбово»

5

2

0

3

7-11

6

7.

«Данківці» м.Хотин

5

1

0

4

6-12

3

8.

ФК «Грозинці»

5

0

0

5

4-28

0


Кубок області 2-й етап

28.07

17.00

Кам’янка

«Камянка» - ФК «Дубівці»

28.07

17.00

Шипинці

ФК «Шипинці» - ФК «Йорданешти»

28.07

17.00

Станівці

ФК «Станівці» - ФК «Мамаївці»

28.07

17.00

Іванківці

ФК «Іванківці» - ОТГ «Вікно»

28.07

17.00

Глибока

СК «Глибока-2» - ФК «Магістраль-Михайлівка»

28.07

17.00

Тереблече

ФК «Порубне»- ФК «Чудей»

30.07

17.00

Неполоківці

ФК «Неполоківці-2»- ФК «Коровія»

30.07

17.00

Горбово

ФК «Горбово» - ФК «Ставчани»

30.07

17.00

Рокитне

ФК «Рокитне» - ФК «Тисовець»

30.07

17.00

Молодія

ФК «Молодія» - ФК «Брусниця»

30.07

17.00

Лужани

ФК «Лужани» - ФК «Берекол»

30.07

17.00

Луковиця

ФК «Луковиця» - «Глибока ДЮСШ»

 VI тур

Підгрупа

Дата

Час

Стадіон

Гра

I

02.08

11.00

с.Тереблече

ФК «Порубне» - СК «Глибока-2»

II

02.08

11.00

с.Грозинці

ФК «Грозинці» - «Данківці» Хотин

I

02.08

12.00

с.Камянка

ФК «Кам’янка» - ФК «Черепківка»

II

02.08

11.00

с.Коровія

ФК «Коровія» - ФК «Горбово»

I

02.08

11.00

смт.Глибока

ФК «Магістраль» - Глибока ДЮСШ

II

02.08

11.00

с.Луківці

ФК «Луковиця» - ФК «Тисівці»

I

01.08

18.00

с.Чудей

ФК «Чудей» - «Йорданешти»

II

02.08

17.00

с.Станівці

ФК «Станівці» - ФК «Молодія»

 

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1639!

Нас 3350!

Нас 395!