Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=703' (OS errno 28 - No space left on device)

Буковинець Максим Ілюк знову забиває за «Покуття» (ФОТО, ВІДЕО)

Вівторок, 28 липня 2020 09:19
Буковинець Максим Ілюк знову забиває за «Покуття» Буковинець Максим Ілюк знову забиває за «Покуття» Фото facebook.com/PokuttyaKolomyia

У чотирнадцятому турі чемпіонату Івано-Франківської області команда «Покуття» (Коломия), за яку виступають вихованці буковинського футболу, зустрічалася на виїзді з колективом «Прикарпаття-Тепловик».

У першому таймі команди голів не забивали. А на 60 хвилині гри Василь Блащук забив перший гол у зустрічі. Через три хвилини досвідчений Олег Веприк ударом з одинадцятиметрової позначки зрівняв рахунок. А на 80 хвилині буковинець Максим Ілюк приніс перемогу «Покуттю» з рахунком 2:1.

Буковинські футболісти Олександр Темерівський та Денис Хандій зіграли увесь матч. Денис Хандій отримав жовту картку. Максима Ілюка замінили на 82 хвилині зустрічі. А ось Олег Керчу вийшов на поле на 58 хвилині гри.

У чемпіонаті Івано-Франківської області коломийська команда посідає перше місце.