Визначилися учасники третього етапу футбольного Кубку області (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, РОЗКЛАД)

Четвер, 30 липня 2020 19:27
Визначилися учасники третього етапу футбольного Кубку області. Визначилися учасники третього етапу футбольного Кубку області.

28-30 липня відбулися матчі другого етапу Кубку Чернівецької області.

 

Переконливі перемоги здобули команди ФК «Камянка», ФК «Магістраль-Михайлівка», ФК «Порубне», ФК «Лужани», ФК «Ставчани».

Дубль у матчах за свої команди оформили Анатолій Панцир (ФК «Кам’янка»), Георгій Мельничук (ФК «Станівці»), Іван Савчук, Дмитро Дучак (обидва - ФК «Порубне»). 

А ось гравці ФК «Луковиця забили у ворота «Глибока ДЮСШ» 11 (!) голів. Чотири голи на рахунку Вадима Корсея. А ось Вадим Мага оформив хет-трик за 4 (!) хвилини.

Підсумковий рахунок матчу «Шипинці» - «Йорданешти» був нічийним - 4:4. Переможця визначала серія пенальті. Гравці ФК «Шипинці» реалізували три пенальті, а футболісти команди «Йорданешти»...жодного. 

Результати матчів другого етапу:

ФК «Кам’янка» - ФК «Дубівці» - 6:1 (5:0)

Голи: Анатолій Панцир (3,12), Роман Алергуш (8), Руслан Онофрійчук (23), Василь Лазурко (31), Іван Гуцуляк (88) - Євген Урсуляк (60 - з пенальті).

Попередження: Вадим Романюк (42, ФК «Дубівці»).

«Шипинці» - «Йорданешти» - 4:4 (пенальті - 3:0)

Голи: Василь Фочук (19,49), Богдан Безерко (20), Юрій Пілат (96) - Георгій Михайлович (61,83,84), Михайло Ілюк (99).

Попередження: Михайло Ілюк (89), Адріан Божеску (91) - Владислав Канюк (110).

Пенальті забили: Юрій Пілат, Владислав Канюк, Віталій Мельник («Шипинці»).

Не забили: Михайло Ілюк, Павло Сівак, Михайло Боднар («Йорданешти»).

ФК «Станівці» - ФК «Мамаївці» - 4:2 (1:1)

Голи: Георгій Мельничук (19,65), Георгій Яценюк (48), Віссаріон Пую (71) - Андрій Панчук (16,75).

Попередження: Василь Оларю (36) - Олександр Митринюк (36), Сергій Молотков (70).

ФК «Іванківці» - ОТГ «Вікно» - 3:1 (1:1)

Голи: Вадим Федорюк (12), Андрій Фучинський (53 - з пенальті), Валерій Кривенчук (90+4 - з пенальті) - Олег Верешко (21).

Попередження: Юрій Рейкало (33), Анатолій Максимчук (56), Артур Любенький (64), Олексій Федоряк (81) - усі ФК «Іванківці».

СК «Глибока-2» - «Магістраль» - 0:4 (0:2)

Голи: Сергій Рибак (11), Олександр Дележа (30), Тарас Таріца (63), Микола Таріца (71).

ФК «Порубне» - «Чудей» - 4:0 (4:0)

Голи: Іван Савчук (23, 41 - з пенальті), Дмитро Дучак (39,43).

Попередження: Андрій Блуй (52), Михайло Морару (69) - Григорій Фрунза (34), Василь Скрипаль (50), Артур Долінський (52), Олександр Мокренюк (62).

Вилучення: Артур Долінський (72).

«Неполоківці-2» - «Коровія» - -:+

ФК «Горбово» - ФК «Ставчани» - 0:3 (0:1)

Голи: ? (21), Микола Танасійчук (60), Віталій Бурла (90+3).

Попередження: Максим Лисак (13) - Сергій Лободюк (67), Станіслав Грімов (90).

ФК «Рокитне» - ФК «Тисовець» - 2:0 (1:0)

Голи: Дан Статник (43), Дмитро Якобець (58).

Попередження: Валентин Ткачук (41, ФК «Рокитне»).

ФК «Молодія» - ФК «Брусниця» - 1:3 (0:0)

Голи: Маріан Кудрик (69) - Юрій Василик (82), Станіслав Кобилянський (84), Маріо Урсу (86).

Попередження: Валентин Горюк (43, ФК «Брусниця»).

ФК «Лужани» - ФК «Берекол» - 3:0

ФК «Луковиця» - «Глибока ДЮСШ» - 11:1 (7:1)

Голи: Володимир Шородок (12), Вадим Мага (17,19, 21), Вадим Корсей (18,57,59,73), Іван Романюк (33,84), Богдан Мельник (35) - Роман Грищук (5).

Попередження: Костянтин Кравчук (27) - Олександр Мігай (27).

 

Дата

Час

Стадіон

Гра

Рахунок

1-й етап

1

14.07

17.00

Тереблече

ФК «Порубне» — ФК «Оршівці»

+:-

2

14.07

17.00

Чудей

ФК «Чудей» — «Данківці»

7:4

3

14.07

17.00

Неполоківці

ФК «Неполоківці-2» — ФК «Черепківка»

2:1

4

14.07

17.00

Коровія

 ФК «Коровія» — ФК «Грозинці»

5:1

2-й етап

5

28.07

17.00

Кам’янка

ФК «Камянка» — ФК «Дубівці»

6:1

6

28.07

17.00

Шипинці

ФК «Шипинці» — ФК «Йорданешти»

4:4 (пен. 3:0)

7

28.07

17.00

Станівці

ФК «Станівці» — ФК «Мамаївці»

4:2

8

28.07

17.00

Іванківці

ФК «Іванківці» — ОТГ «Вікно»

3:1

9

28.07

17.00

Глибока

СК «Глибока-2» — ФК «Магістраль-Михайлівка»

0:4

10

28.07

17.00

Тереблече

ФК «Порубне» — ФК «Чудей»

4:0

11

30.07

17.00

Неполоківці

ФК «Неполоківці-2» — ФК «Коровія»

-:+

12

30.07

17.00

Горбово

ФК «Горбово» — ФК «Ставчани»

0:3

13

30.07

17.00

Рокитне

ФК «Рокитне» — ФК «Тисовець»

2:0

14

30.07

17.00

Молодія

ФК «Молодія» — ФК «Брусниця»

1:3

15

30.07

17.00

Лужани

ФК «Лужани» — ФК «Берекол»

3:0

16

30.07

17.00

Луковиця

ФК «Луковиця» — «Глибока ДЮСШ»

11:1

 3-й етап (11.08 – 13.08)

17

11.08

17.00

Кам’янка

ФК «Кам’янка» — ФК «Шипинці»

 

18

11.08

17.00

Станівці

ФК «Станівці» — ФК «Іванківці»

 

19

11.08

17.00

Глибока

ФК «Магістраль-Михайлівка» — ФК «Порубне»

 

20

13.08

17.00

Коровія

ФК «Коровія» — ФК «Ставчани»

 

21

13.08

17.00

Рокитне

 ФК «Рокитне» — ФК «Брусниця»

 

22

13.08

17.00

Лужани

ФК «Лужани» — ФК «Луковиця»

 

 

1/8 фіналу (25.08-26.08) - переможці матчів 15-20 + 10 команд Суперліги

23

 

 

 

 

24

 

 

 

 

25

 

 

 

 

26

 

 

 

 

27

 

 

 

 

28

 

 

 

 

29

 

 

 

 

 

30

   

 

 

 

 

1/4 фіналу (08.09 - 09.09)
31       Переможець гри №23 - Переможець гри №24
32       Переможець гри №25 - Переможець гри №26
33       Переможець гри №27 - Переможець гри №28
34       Переможець гри №29 - Переможець гри №30

 

1/2 фіналу - перші матчі (15.09-16.09)
35       переможець гри №31 – переможець гри №33
36       переможець гри №33 – переможець гри №34
1/2 фіналу - матчі-відповіді (06.10-07.10)
37       переможець гри №32 – переможець гри №31
38       переможець гри №34 – переможець гри №33
Фінал (14.10)
39       переможець матчів №35,37 – переможець гри №36,38

 

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

 СУПЕРЛІГА. 7-й тур:

  • «Ст.Вовчинець» — «Дністер» 2:2
  • ФК «Фазенда» — «ТОМ.studio» 2:1
  • УСК «Довбуш» — ФК «Глибока» 4:3
  • ФК «Чагор» — ФК «Неполоківці» 5:1
  • «Нижні Станівці» — «ШКВАЛ» 3:3

Детальніше...

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1602!

Нас 3261!

Нас 356!