Буковинець Раца забив за «Епіцентр» тернопільській «Ниві»

П'ятниця, 31 липня 2020 07:28
Буковинець Раца забив за «Епіцентр» тернопільській «Ниві». Буковинець Раца забив за «Епіцентр» тернопільській «Ниві».

Команда Хмельницької області «Епіцентр» (Дунаївці), за яку виступають буковинські футболісти, зіграла контрольний матч із тернопільською «Нивою».

Нагадаємо, що тернопільська команда готується до виступів у першій лізі чемпіонату України.

Гравці «Ниви» забили гол на 10 хвилині зустрічі. Відзначився Дмитро Скакун. А на 80 хвилині гри представники Хмельницької області зрівняли рахунок. Пенальті реалізував буковинець Сергій Раца. Підсумок матчу - нічия 1:1.

За «Епіцентр» грали вихованці буковинського футболу Руслан Івашко, Андрій Беженар, Ілля Стрільчук, Сергій Раца. На поле також вийшли колишні гравці «Буковини» Віталій та Роман Кузіви. Ексголкіпер чернівецької команди Сергій Чернобай не грав через травму.