Першолігова першість області (група «А»): «Магістраль» забила 13 (!) голів, «Коровія» також грає без поразок (СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, ТАБЛИЦІ, РОЗКЛАД)

Понеділок, 03 серпня 2020 05:55
Матч ФК «Луковиця» – ФК «Тисівці». Матч ФК «Луковиця» – ФК «Тисівці».

Зіграно матчі 6-го туру першолігової першості Чернівецької області (група «А»).

Вже шосту перемогу в обласній першості здобула команда ФК «Магістраль». Цього разу колектив з Михайлівки розгромив команду Глибока ДЮСШ - 13:2.

Без поразок грає команда ФК «Коровія», яка у цікавому матчі перемогла ФК «Горбово» - 4:3.

Третю перемогу у першості здобув ФК «Порубне», який переграв СК «Глибока-2» - 3:0. Свій десятий гол у першості забив Дмитро Дучак.

ФК «Порубне» – СК «Глибока-2» - 3:0 (2:0)

Голи: Богдан Тарабас (6), Дмитро Дучак (22), Михайло Морару (88).

Попередження: Василь Дубець (68) - Олександр Бажанський (30), Юрій Нітушка (42), Микита Романюк (80).

ФК «Грозинці» – «Данківці» Хотин - 0:1 (0:1)

Гол: Станіслав Одайний (17).

Попередження: Олександр Унгурян (65, «Данківці»).

ФК «Кам’янка» – ФК «Черепківка» - 3:0 (1:0)

Голи: Марян Косован (39), Василь Кузик (61), Василь Білійчук (87).

Попередження: Анатолій Панцир (28, ФК «Кам’янка»).

ФК «Коровія» – ФК «Горбово» - 4:3

ФК «Магістраль» – Глибока ДЮСШ - 13:2 (8:0)

Голи: Павло Гончар (7,30), Юрій Зазубик (9,19), Сергій Козачук (21), Віталій Гончар (33), Андрій Шинкарь (40), Микола Таріца (45), Сергій Рибак (57), Олег Добровольський (71, 90+1), Максим Зубаль (80,87) - Іван Горащук (55,72).

Попередження: Юрій Зазубик (40), Іван Лупуляк (75).

ФК «Луковиця» – ФК «Тисівці» - 1:2 (1:2)

Голи: Крістіан Давид (10) - Іван Семенович (5), Ігор Строїч (36).

Попередження: Крістіан Давид (55) - Ілля Сорока (22), Дмитро Михайлюк (79).

ФК «Чудей» – «Йорданешти» - 2:1 (1:0)

Голи: Марін Змошу (43), Олександр Мокренюк (90+1) - Георгій Михайлович (83).

Попередження: Павло Сумарюк (86, ФК «Чудей»).

ФК «Станівці» – ФК «Молодія» - 4:1 (3:1)

Голи: Ілля Постевка (2), Віорел Мокан (4,37,52) - Павло Григораш (25).         

БОМБАРДИРИ: 

Дмитро ДУЧАК («Порубне») - 10 (2)

Віорел МОКАН (ФК «Станівці») - 9

Іван САВЧУК («Порубне») - 8

Олександр МОКРЕНЮК (ФК «Чудей») - 6

Ілля ПОСТЕВКА (ФК «Станівці») - 6

Мар'ян КОСОВАН (ФК «Кам’янка») - 5

Денис ЗАЧИКОВСЬКИЙ («Магістраль - Михайлівка») - 5 (2) 

  

 Підрупа І

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ФК «Магістраль-Михайлівка»

6

6

0

0

30-6

18

2.

ФК «Кам’янка»

6

4

1

1

29-9

13

3.

ФК «Чудей»

6

4

1

1

17-11

13

4.

ФК «Порубне»

6

3

0

3

30-14

9

5.

«Йорданешти»

6

3

0

3

15-15

9

6.

СК «Глибока-2»

6

1

1

4

9-18

4

7.

Глибока ДЮСШ

6

1

0

5

9-51

3

8.

ФК «Черепківка»

6

0

1

5

5-19

1

Підгрупа ІІ 

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ФК «Станівці»

6

5

1

0

24-4

16

2.

ФК «Коровія»

6

5

1

0

23-9

16

3.

ФК «Тисівці»

6

4

0

2

13-10

12

4.

ФК «Молодія»

5

3

0

2

12-6

9

5.

ФК «Луковиця»

6

2

0

4

10-15

6

6.

ФК «Горбово»

6

2

0

4

10-15

6

7.

«Данківці» м.Хотин

6

2

0

4

7-12

6

8.

ФК «Грозинці»

6

0

0

6

4-29

0

VII тур 

Підгрупа

Дата

Час

Стадіон

Гра

I

09.08

11.00

с.Йорданешт

«Йорданешти» - ФК «Порубне»

II

08.08

18.00

с.Молодія

ФК «Молодія» - ФК «Грозинці»

I

09.08

11.00

смт.Глибока

Глибока ДЮСШ - ФК «Чудей»

II

08.08

18.00

с.Тисівці

ФК «Тисівці» - ФК «Станівці»

I

09.08

11.00

с.Черепківка

ФК «Черепківка» - ФК «Магістраль»

II

08.08

18.00

с.Горбова

ФК «Горбово» - ФК «Луковиця»

I

08.08

18.00

смт.Глибока

СК «Глибока-2» - ФК «Кам’янка»

II

09.08

18.00

с.Данківці

«Данківці» Хотин - ФК «Коровія»

 

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1639!

Нас 3350!

Нас 395!