Перша ліга (група «А»): без поразок грають «Магістраль - Михайлівка» та «Коровія» (СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, ТАБЛИЦІ, РОЗКЛАД)

Понеділок, 10 серпня 2020 00:48
.Без поразок грають «Магістраль - Михайлівка» та «Коровія» .Без поразок грають «Магістраль - Михайлівка» та «Коровія»

У першоліговій першості Чернівецької області у групі «А» без поразок залишаються дві команди - «Магістраль - Михайлівка» та ФК «Коровія».

 

 У сьомому турі «Магістраль - Михайлівка» розгромила на виїзді «Черепківку» - 6:1 (дубль на рахунку Дениса Зачиковського), а «Коровія» з таким же рахунком перемогла «Данківці» Хотин. Чотири голи у ворота представників Хотинського району забив Станіслав Бульбук.

Переконливі перемоги також здобули ФК «Кам’янка» та ФК «Тисівці», які завдали першої поразки в першості «Станівцям». А ось ФК «Чудей» забив 13 (!) голів у ворота команди Глибока ДЮСШ.

«Йорданешти» - ФК «Порубне» - 1:5 (0:3)

Голи: Георгій Михайлович (72) - Іван Савчук (6,68), Дмитро Дучак (9,75), Андрій Робулець (24).

Попередження: Адріан Божеску (10), Михайло Боднар (51), Георгій Михайлович (65) - Богдан Тарабас (17), Андрій Робулець (43).

ФК «Молодія» - ФК «Грозинці» - +:-

Глибока ДЮСШ - ФК «Чудей» - 3:12

Голи: Олександр Чорней (73, з пенальті), Олександр Бодняк (78), Олександр Мігай (86, з пенальті) - Едуард Сіменюк (8,32,61,68,83), Олександр Мокренюк (21,45,46,72), Дмитро Піцу (23).

Попередження: Андрій Тисліцький (24), Олександр Бодняк (52) - Олександр Мокренюк (23), Артур Долінський (52), Дмитро Піцу (55), Лівіу Бурла (77).

Вилучення: Лівіу Бурла (86).

ФК «Тисівці» - ФК «Станівці» - 4:0 (2:0)

Голи: Ілля Сорока (6,80,81), Станіслав Третяк (45).

На 65 хвилині Віктор Оларю (ФК «Станівці») не забив пенальті.

Попередження: Ігор Строіч (43), Станіслав Третяк (65) - Михайло Мельничук (68), Ілля Сорока (89).

«Черепківка» -«Магістраль - Михайлівка» - 1:6 (0:4)

Голи: Василь Тодорюк (89) - Тарас Таріца (15), Денис Зачиковський (26, 40 - з пенальті), Сергій Рибак (29), Олег Добровольський (56), Юрій Зазубик (73).

«Горбово» - ФК «Луковиця» - 4:4 (3:2)

Голи: Василь Камаль (8), Василь Почтарь (36,38, 90+2) - Вадим Корсей (16 - з пенальті, 32,47,50).

Попередження: Себастьян Шурубару (63) - Іван Романюк (90+2).

Вилучення: Себастьян Шурубару (70).

СК «Глибока-2» - «Кам’янка» - 0:6 (0:4)

Голи: Марян Косован (6,58), Василь Лазурко (22), Анатолій Панцир (26), Роман Алергуш (31), Ярослав Загарюк (48).

Попередження: Сергій Нікора (87) - Роман Алергуш (10), Ярослав Воробець (40).

«Данківці» Хотин - «Коровія» - 1:6 (0:4)

Голи: Ігор Чинчик (57 - з пенальті) - Іонел Буцура (12), Віталій Бельмега (33), Станіслав Бульбук (36,41, 66,80).

Попередження: Ігор Попадюк (18) - Дмитро Морар (56).

БОМБАРДИРИ:

Дмитро ДУЧАК («Порубне») - 12 (2)

Олександр МОКРЕНЮК (ФК «Чудей») - 10

Іван САВЧУК («Порубне») - 10

Віорел МОКАН (ФК «Станівці») - 9

Станіслав БУЛЬБУК («Коровія») - 7

Мар'ян КОСОВАН («Кам’янка») - 7

Василь ПОЧТАРЬ («Горбово») - 7

Едуард СІМЕНЮК (ФК «Чудей») - 7

Денис ЗАЧИКОВСЬКИЙ («Магістраль») - 7 (3)

 

Підгрупа I 

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ФК «Магістраль-Михайлівка»

7

7

0

0

36-7

21

2.

ФК «Кам’янка»

7

5

1

1

35-9

16

3.

ФК «Чудей»

7

5

1

1

29-14

16

4.

ФК «Порубне»

7

4

0

3

35-15

12

5.

«Йорданешти»

7

3

0

4

16-20

9

6.

СК «Глибока-2»

7

1

1

5

9-24

4

7.

Глибока ДЮСШ

7

1

0

6

12-63

3

8.

ФК «Черепківка»

7

0

1

6

6-25

1

Підгрупа II

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ФК «Коровія»

7

6

1

0

29-10

19

2.

ФК «Станівці»

7

5

1

1

24-8

16

3.

ФК «Тисівці»

7

5

0

2

17-10

15

4.

ФК «Молодія»

7

4

0

3

13-10

12

5.

ФК «Луковиця»

7

2

1

4

14-19

7

6.

ФК «Горбово»

7

2

1

4

14-19

7

7.

«Данківці» м.Хотин

7

2

0

5

8-18

6

8.

ФК «Грозинці»

7

0

0

7

4-29

0

3-й етап Кубка області

11.08

17.00

Кам'янка

 ФК «Кам'янка» - «Шипинці»

12.08

17.00

Станівці

 ФК «Станівці» - ФК «Іванківці»

11.08

17.00

Глибока

 «Магістраль-Михайлівка» - «Порубне»

13.08

17.00

Коровія

«Коровія» - ФК «Ставчани»

13.08

17.00

Рокитне

ФК «Рокитне» - ФК «Брусниця»

13.08

17.00

Лужани

ФК «Лужани» - ФК «Луковиця»

 VIII тур

Підгрупа

Дата

Час

Стадіон

Гра

I

16.08

11.00

с. Тереблече

ФК «Порубне» - ФК «Кам’янка»

II

16.08

11.00

с. Грозинці

ФК «Грозинці» - ФК «Коровія»

I

15.08

18.00

смт. Глибока

СК «Глибока-2» - ФК «Магістраль»

II

16.08

18.00

с. Данківці

«Данківці» Хотин - ФК «Луковиця»

I

16.08

11.00

с. Черепківка

ФК «Черепківка» - ФК «Чудей»

II

15.08

18.00

с. Горбова

ФК «Горбово» - ФК «Станівці»

I

16.08

11.00

смт. Глибока

Глибока ДЮСШ - «Йорданешти»

II

15.08

18.00

с. Тисівці

ФК «Тисівці» - ФК «Молодія»

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1639!

Нас 3350!

Нас 395!