Перша ліга (група «А»): чергові перемоги «Коровії» та «Магістралі» (СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, ТАБЛИЦІ, РОЗКЛАД)

Понеділок, 17 серпня 2020 05:33
У грі футболіст ФК «Луковиця» Вадим Мага. У грі футболіст ФК «Луковиця» Вадим Мага.

Відбулися матчі восьмого туру першості Чернівецької області у групі «А».

 

Продовжують здобувати перемоги команди ФК «Коровія» та «Магістраль» з Михайлівки. Гравці ФК «Коровія» розгромили у виїзному матчі ФК «Грозинці» - 6:1 (дубль оформив Віталій Бельмега), а ось «Магістраль» перемогла СК «Глибока - 2» - 4:0.

Відзначимо перемоги команд «Порубне», «Луковиця», «Чудей», «Горбово» та «Йорданешти».

«Порубне» - ФК «Кам'янка» - 3:2 (1:1)

Голи: Андрій Паращук (16), Дмитро Дучак (70,80) - Максим Долинюк (11), Роман Алергуш (84).

Попередження: Юрій Найдьонов, Михайло Мурару, Дмитро Дучак - Марян Косован, Ілля Руссу, Максим Баш.

Вилучення: Михайло Мурару (55, ФК «Порубне»). 

ФК «Грозинці» - «Коровія» - 1:6 (0:4)

Голи: Ігор Коташ (86) - Віталій Булезюк (8), Богдан Продан (13, автогол), Віталій Бельмега (20,37), Євген Чорней (54), Вадим Продан (85, автогол).

Попередження: Валерій Звоздецький (22) - Юрій Продан (64), Віталій Бельмега (80).

СК «Глибока-2» - «Магістраль» - 0:4 (0:2)

Голи: Сергій Рибак (10), Юрій Косован (39), Павло Гончар (60), Богдан Андрон (67, автогол).

Попередження: Сергій Нікора (90, СК «Глибока-2»).

«Данківці» Хотин - «Луковиця» - 1:3 (0:1)

Склад ФК «Луковиця»: Мотреску, Романюк (Давід, 60), Чибуряк, Шова, Папазов, Герман (Серебреников, 85), Чехов, Б. Мельник, Буга, Корсей, Мага (Грицку, 70).

Голи: Ігор Чинчик (56, з пенальті) - Вадим Корсей (16, з пенальті), Вадим Мага (51), Крістіан Давід (88).

Попередження: Віталій Мотреску (68, «Луковиця»).

ФК «Черепківка» - ФК «Чудей» - 1:2 (0:2)

Голи: Олександр Романюк (90+2) - Валерій Сіменюк (18), Дмитро Піцу (38).

Попередження: Василь Костенюк (71) - Павло Сумарюк (90+3).

ФК «Горбово» - «Станівці» - 1:0 (0:0)

Гол: Крістіан Шурубару (53).

Попередження: Олександр Онеску (62), Георгій Черней (75) - Степан Антинович (68).

«Глибока ДЮСШ» - «Йорданешти» - 1:8 (1:1)

Голи: Віталій Булига (13) - Михайло Сивак (35,58), Микола Ілюк (56), Михайло Ілюк (59,89), Віталій Опалка (61,71), Михайло Боднар (86).

Попередження: Михайло Боднар (71, «Йорданешти»).

ФК «Тисівці» - «Молодія» - 4:2 (1:1)

Голи: Ілля Сорока (2,88), Ігор Строіч (69), Іван Семенович (77) - Дмитро Попович (40), Валентин Песаревський (85, з пенальті).

Попередження: Андрій Дущак (9), Станіслав Третяк (55), Дмитро Лахман (80), Ілля Сорока (88) - Валентин Песаревський (35), Андрій Каптар (73), Дмитро Попович (77).

Вилучення: Олександр Гіщук (81) - Дмитро Попович (78).

БОМБАРДИРИ:

Дмитро ДУЧАК («Порубне») - 14 (2)

Олександр МОКРЕНЮК (ФК «Чудей») - 10

Іван САВЧУК («Порубне») - 10

Віорел МОКАН (ФК «Станівці») - 9

Станіслав БУЛЬБУК («Коровія») - 7

Мар'ян КОСОВАН («Кам’янка») - 7

Василь ПОЧТАРЬ («Горбово») - 7

Едуард СІМЕНЮК (ФК «Чудей») - 7

Вадим КОРСЕЙ («Луковиця») - 7 (2)

Денис ЗАЧИКОВСЬКИЙ («Магістраль») - 7 (3)

 

 

Підгрупа І

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ФК «Магістраль-Михайлівка»

8

8

0

0

40-7

24

2.

ФК «Чудей»

8

6

1

1

31-15

19

3.

ФК «Кам’янка»

8

5

1

2

37-12

16

4.

ФК «Порубне»

8

5

0

3

38-17

15

5.

«Йорданешти»

8

4

0

4

24-21

12

6.

СК «Глибока-2»

8

1

1

6

9-28

4

7.

Глибока ДЮСШ

8

1

0

7

13-71

3

8.

ФК «Черепківка»

8

0

1

7

7-27

1

Підгрупа ІІ

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ФК «Коровія»

8

7

1

0

35-11

22

2.

ФК «Тисівці»

8

6

0

2

21-12

18

3.

ФК «Станівці»

8

5

1

2

24-9

16

4.

ФК «Молодія»

8

4

0

4

21-15

12

5.

ФК «Горбово»

8

3

1

4

15-19

10

6.

ФК «Луковиця»

8

3

1

4

17-20

10

7.

«Данківці»  м.Хотин

8

2

0

7

9-21

6

8.

ФК «Грозинці»

8

0

0

8

6-41

0

ІХ тур

Підгрупа

Дата

Час

Стадіон

Гра

I

20.08

18.00

смт.Глибока

Глибока ДЮСШ - ФК «Порубне»

II

18.08

18.00

с.Тисівці

ФК «Тисівці» - ФК «Грозинці»

I

19.08

18.00

с.Йорданешт

«Йорданешти» - ФК «Черепківка»

II

18.08

18.00

с.Молодія

ФК «Молодія» - ФК «Горбово»

I

18.08

18.00

смт. Глибока

СК «Глибока-2» - ФК «Чудей»

II

19.08

18.00

с.Станівці

ФК «Станівці» - «Данківці» Хотин

I

19.08

18.00

смт.Глибока

ФК «Магістраль» - ФК «Кам’янка»

II

19.08

18.00

с.Луківці

ФК «Луковиця» - ФК «Коровія»

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1687!

Нас 3455!

Нас 496!