Футбольний Кубок області: визначилися пари 1/8 фіналу (РОЗКЛАД)

Четвер, 20 серпня 2020 01:35
Футбольний Кубок області: визначилися пари 1/8 фіналу. Футбольний Кубок області: визначилися пари 1/8 фіналу.

Відбулося жеребкування 1/8 фіналу футбольного Кубку Чернівецької області.

  

На цьому етапі до боротьби за трофей приєднаються 10 команд Суперліги.

Матчі 1/8 фіналу відбудуться 25-26 серпня.

Дата

Час

Стадіон

Гра

Рахунок

1-й етап

1

14.07

17.00

Тереблече

ФК «Порубне» — ФК «Оршівці»

+:-

2

14.07

17.00

Чудей

ФК «Чудей» — «Данківці»

7:4

3

14.07

17.00

Неполоківці

ФК «Неполоківці-2» — ФК «Черепківка»

2:1

4

14.07

17.00

Коровія

 ФК «Коровія» — ФК «Грозинці»

5:1

2-й етап

5

28.07

17.00

Кам’янка

ФК «Камянка» — ФК «Дубівці»

6:1

6

28.07

17.00

Шипинці

ФК «Шипинці» — ФК «Йорданешти»

4:4 (пен. 3:0)

7

28.07

17.00

Станівці

ФК «Станівці» — ФК «Мамаївці»

4:2

8

28.07

17.00

Іванківці

ФК «Іванківці» — ОТГ «Вікно»

3:1

9

28.07

17.00

Глибока

СК «Глибока-2» — ФК «Магістраль-Михайлівка»

0:4

10

28.07

17.00

Тереблече

ФК «Порубне» — ФК «Чудей»

4:0

11

30.07

17.00

Неполоківці

ФК «Неполоківці-2» — ФК «Коровія»

-:+

12

30.07

17.00

Горбово

ФК «Горбово» — ФК «Ставчани»

0:3

13

30.07

17.00

Рокитне

ФК «Рокитне» — ФК «Тисовець»

2:0

14

30.07

17.00

Молодія

ФК «Молодія» — ФК «Брусниця»

1:3

15

30.07

17.00

Лужани

ФК «Лужани» — ФК «Берекол»

3:0

16

30.07

17.00

Луковиця

ФК «Луковиця» — «Глибока ДЮСШ»

11:1

 3-й етап (11.08 – 13.08)

17

11.08

17.00

Кам’янка

ФК «Кам’янка» ФК «Шипинці»

 2:3

18

11.08

17.00

Станівці

ФК «Станівці»  ФК «Іванківці»

 0:2

19

11.08

17.00

Глибока

ФК «Магістраль-Михайлівка»  ФК «Порубне»

 0:2

20

13.08

17.00

Коровія

ФК «Коровія» — ФК «Ставчани»

 3:1

21

13.08

17.00

Рокитне

 ФК «Рокитне»  ФК «Брусниця»

 1:3

22

13.08

17.00

Лужани

ФК «Лужани»  ФК «Луковиця»

 1:2

 

1/8 фіналу (25.08-26.08) - переможці матчів 17-22 + 10 команд Суперліги

23

 26.08

 17:00

с.Тереблече

 ФК «Порубне» - ФК «Іванківці»

24

 26.08

 17:00

 с.Шипинці

 ФК «Шипинці»- ФК «Чагор»

25

 26.08

 17:00

 Н.Станівці

 «Нижні Станівці» -ФК «Глибока»

26

 26.08

 17:00

 с. Ленківці

«ТОМ.studio» - ФК «Фазенда»

27

 26.08

 17:00

 с. Луковиця

 ФК «Луковиця» -  «ШКВАЛ» 

28

 25.08

 17:00

 с. Брусниця

ФК «Брусниця» - УСК «Довбуш»

29

 25.08

 16:00

 Новодністровськ

 «Дністер» - ФК «Неполоківці»

 

30

 25.08  17:00

 с. Коровія

  ФК «Коровія» - «Ст.Вовчинець»

 

1/4 фіналу (08.09 - 09.09)
31       Переможець гри №23 - Переможець гри №24
32       Переможець гри №25 - Переможець гри №26
33       Переможець гри №27 - Переможець гри №28
34       Переможець гри №29 - Переможець гри №30

 

1/2 фіналу - перші матчі (15.09-16.09)
35       переможець гри №31 – переможець гри №33
36       переможець гри №33 – переможець гри №34
1/2 фіналу - матчі-відповіді (06.10-07.10)
37       переможець гри №32 – переможець гри №31
38       переможець гри №34 – переможець гри №33
Фінал (14.10)
39       переможець матчів №35,37 – переможець гри №36,38

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1689!

Нас 3449!

Нас 482!