Старт другого кола обласної Суперліги: лідери зіграли унічию, «Довбуш» вийшов на друге місце (СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, ТАБЛИЦЯ, РОЗКЛАД)

Субота, 22 серпня 2020 23:20
Лідери зіграли унічию. Лідери зіграли унічию.

Зіграно матчі десятого туру чемпіонату Чернівецької області серед команд Суперліги.

На чернівецькому стадіоні «Електронмаш» зіграли ФК «Чагор» та ФК «Нижні Станівці». У команді ФК «Чагор» після першого кола суттєвих змін не відбулося, а ось лави «Нижніх Станівців» залишив один із лідерів команди Артем Меркушов, який перейшов у УСК «Довбуш». Поповнили склад «Нижніх Станівців» Сергій Купріч («TOM. Studio») та Вадим Українець (ФК «Неполоківці»).

У першому таймі гравці ФК «Чагор» зуміли вийти вперед. На 19 хвилині гри рукою у власному штрафному майданчику зіграв Сергій Янчик - арбітр гри Микола Столярчук вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував Владислав Павлович. Цікаво, що Владислав реалізовує вже свій четвертий пенальті у сезоні.

Представники Глибоцького району мали шанси збільшити свою перевагу в рахункові, а гравці «Нижніх Станівців» провели кілька небезпечних атак, однак більше голів у першому таймі не було.

У другій половині зустрічі пенальті призначили вже у ворота ФК «Чагор». Одинадцятиметровий вдало виконав Василь Луцик. Щоправда, голкіпер господарів Владислав Мельников зумів зреагував на удар Василя, однак шкіряна куля таки опинилася у сітці.

На 83 хвилині гри команди залишилися у меншості. За агресивну поведінку з поля вилучили Артема Єлова та Вадима Українця.

Наприкінці матчу більше шансів здобути перемогу мали гравці ФК «Чагор», однак вдруге засмутити суперника представники Глибоцького району не змогли.

Підсумок гри - нічия 1:1. Такий підсумок матчу найбільше влаштовує УСК «Довбуш». У разі сьогоднішньої домашньої перемоги над командою «Ст. Вовчинець» підопічні Віталія Куниці можуть обійти ФК «Чагор» та скоротити відставання від «Нижніх Станівців» до одного очка.

ФК «Чагор» - ФК «Нижні Станівці» - 1:1 (1:0)

21 серпня 2020 р. Чернівці. «Електронмаш»

Арбітр - Микола Столярчук (Сторожинецький район), асистенти арбітра - Марія Сас- Батрак (Чернівці), Володимир Безборотько (Заставнівський район), спостерігач арбітражу - Микола Осадець (Чернівці).

ФК «Чагор»: Владислав Мельников, Владислав Павлович, Богдан Рачинський, Максим Гринько, Олександр Булезюк, Роман Блажко, Анатолій Сопонару, Артем Єлов, Олександр Стефанюк (Андрій Лесік, 74), Микола Цепа, Леонід Львов. Запасні: Юрій Сопонару, Максим Лукащук, Костянтин Мага, Максим Кисліцен, Олександр Чорней, Сергій Пантєєв.

«Нижні Станівці»: Андрій Житарюк, Сергій Янчик, Андрій Шимчук (Павло Партей, 63), Ілля Амарій, Ілля Томнюк (Юрій Сопко, 74), Микола Коваленко (Владислав Венгринюк, 76), Вадим Українець, Віталій Ткачук, Сергій Купріч, Юрій Василик, Василь Луцик. Запасні: Олександр Мельничук, Іван Андрушко, Юрій Ковальчук, Михайло Руснак.

Голи: Владислав Павлович (19, з пенальті) - Василь Луцик (57, з пенальті).

Попередження: Сергій Янчик (24), Юрій Сопко (87).

Вилучення: Артем Єлов (83) - Вадим Українець (83).

ФК «Глибока» переконливо переміг на виїзді аутсайдера змагань - новодністровський «Дністер» (4:1). Усі голи були забиті у другому таймі. У переможців відзначилися Олександр Тодорович, Василь Нікифоряк, Тарас Анжієвський та Іван Молофій, який у першому колі виступав за ФК «Неполоківці».

Свій 7-ий гол у сезоні за «Дністер» забив Андрій Архилюк.

ФК «Глибока» закріпилася на четвертій сходинці, а команді з Новодністровська залишити останнє місце буде надзвичайно важко. «Дністер» - єдина команда Суперліги, яка ще не здобула жодної перемоги.

«Дністер» – ФК «Глибока» - 1:4 (0:0)

Голи: Андрій Архилюк (81, з пенальті) - Олександр Тодорович (67), Іван Молофій (74), Василь Нікифоряк (80).

Попередження: Петро Попик (32), Максим Продан (67), Тарас Новаковський (75) - Іван Молофій (28), Андрій Мотовилець (51), Василь Нікифоряк (53).

Мінімальну перемогу здобула команда «ТОМ.studio» - 1:0. На 33 хвилині зустрічі переможний гол забив Павло Бабій. Як бачимо, команда «ТОМ.studio» вдало розпочала виступи у другому колі, а ось ФК «Неполоківці», який до початку чемпіонату вважався одним із претендентів на високі місця, «прописався» у нижній частині турнірної таблиці.

«ТОМ.studio» – ФК «Неполоківці» - 1:0 (1:0)

Гол: Павло Бабій (33).

Попередження: Андрій Лалак (76, «ТОМ.studio»).

Другу перемогу поспіль здобула «Фазенда». Цього разу підопічні Андрія Лахнюка перемогли з рахунком 1:0 «ШкВал» із Чорнівки. Вже на 14 хвилині гри відзначився Іван Бузек, який забив третій гол у чемпіонаті.  Команда «Фазенда» потрохи відчуває смак перемог, а ось представники Новоселицького району суттєво відстали від групи лідерів.

ФК «Фазенда» – «ШкВал» - 1:0 (1:0)

Гол: Іван Бузек (14).

Попередження: Віктор Ягнич (36) - Артем Почтар (41), Октавіан Калараш (69).

Один із лідерів обласної Суперліги УСК «Довбуш» приймав «Ст. Вовчинець». Напередодні другого кола у складі «Довбуша» сталися зміни. Залишили чернівецьку команду Микола Кузик і Валентин Маковійчук.

Натомість лави підопічних Віталія Куниці поповнили Артем Меркушов (у першому колі виступав за «Нижні Станівці»), Дмитро Постолакій (ФК «Чагор»), Юрій Шевчук (грав за команди Польщі та Словаччини).

Через мікротравми у цьому матчі не змогли зіграти за «Довбуш» досвідчений Сергій Ільїн та кращий бомбардир Александру - Васілє Мунтян.

У дебюті матчу перевагою володіли господарі, однак відзначитися до 23 хвилини матчу підопічним Віталія Куниці не вдавалося. Згодом влучного удару головою завдав Владислав Ватаманюк, а на 31 хвилині гри відзначився Олександр Жумига. Ще до перерви Владислав Ватаманюк оформив дубль, а Вадим Бута довів рахунок до 4:0.

Після перерви Андрій Шишигін і Олександр Жумига, який став автором хет-трику встановили остаточний рахунок гри - 7:0 на користь господарів.

УСК «Довбуш» вийшов на друге місце в обласній Суперлізі та відстає від «Нижніх Станівців» на одне очко. Незабаром чернівецька команда розпочне виступи в аматорському чемпіонаті України.

УСК «Довбуш» - «Ст.Вовчинець» - 7:0 (4:0)

22 серпня 2020 р. Чернівці. «Електронмаш».

Арбітр - Микола Байдюк (Чернівці), асистенти арбітра - Денис Круглецький (Чернівці), Іван Райлян (Кіцманський район), спостерігач арбітражу - Петро Кобичик (Чернівці).

УСК «Довбуш»: Андрій Мельничук (Юрій Генцар, 77), Віталій Давидюк, Микола Геник, Валентин Рудич, Дмитро Бобик, Антон Батрак (Юрій Негрич, 77), Андрій Шишигін (Юрій Шевчук, 72), Олександр Жумига, Артем Меркушов, Вадим Бута (Роман Мельник, 65), Владислав Ватаманюк (Дмитро Постолакій, 50).

«Ст.Вовчинець»: Микола Гоменюк, Петро Баланюк, Михайло Баланюк, Володимир Воробець, Василь Томащук, Максим Гурив, Антон Оршевський, Дмитро Лях, Микола Лазурко (Ярослав Янчик, 72), Вадим Шостак, Костянтин Гайдечук. Запасні: Василь Чапля, Борис Жижій, Петро Чапля.

Голи: Владислав Ватаманюк (23,45+1), Олександр Жумига (31,75,85), Вадим Бута (45), Андрій Шишигін (65).

Попередження: Артем Меркушов (11) - Вадим Шостак (61).