Середа, 09 вересня 2020 12:18
Футбольний Кубок області: у півфінал пройшли «Чагор», «Глибока», «Довбуш» і «Ст. Вовчинець» (СТАТИСТИКА, ВІДЕО, РОЗКЛАД) Фото hlyboka.info

Зіграно матчі чвертьфіналу футбольного Кубку Чернівецької області.

Єдиний представник першої ліги у чвертьфіналі - ФК «Порубне» приймав ФК «Чагор». Один із лідерів обласної Суперліги святкував перемогу з рахунком 3:1. Цікаво, що після першого тайму гравці ФК «Порубне» вигравали з рахунком 1:0. На 18 хвилині гри відзначився Андрій Паращук.

А ось у другому таймі гравці ФК «Чагор» зуміли схилити шальки терезів на свій бік. Результативні удари на свій рахунок записали Максим Кисліцен (56), Богдан Рачинський (74), Валентин Ерстенюк (90+2).

У ще одному поєдинкові зустрілися команди Суперліги - ФК «Глибока» і «ТОМ.studio». Вже на 2 хвилині гри відзначився кращий бомбардир «Глибокої» Тарас Анжієвський. А наприкінці першого тайму рахунок зрівняв досвідчений Олександр Темерівський.

Найцікавіше відбулося наприкінці матчу. На 85 хвилині гри господарів поля знову вивів вперед Олександр Завершенюк, однак згодом Юрій Антонюк (88 хвилина) зрівняв рахунок.

На 90 хвилині матчу гравець ФК «Глибока» Андрій Букатар забив третій гол у ворота «ТОМ.studio». А вже на четвертій доданій хвилині Юрій Соломян встановив остаточний рахунок матчу - 4:2 на користь ФК «Глибока».

Лідер обласної Суперліги - чернівецький «Довбуш» грав на виїзді з командою «ШкВал» (Чорнівка). Підопічні Віталія Куниці зробили результат ще у першому таймі. Спочатку відзначився Артем Меркушов, а згодом Сергій Ільїн встановив остаточний рахунок гри - 2:0 на користь УСК «Довбуш». До речі, Сергій Ільїн став автором результативної передачі на Артема Меркушова.

5 голів було забито у матчі ФК «Неполоківці» - «Ст.Вовчинець». Після першого тайму представники Кіцманського району вигравали з рахунком 1:0. Відзначився Вадим Попович. На початку другого тайму пенальті реалізував кращий бомбардир «Ст.Вовчинця» Вадим Шостак, однак Юрій Масікевич знову вивів «Неполоківці» вперед. Зрештою, завдяки голам Василя Томащука та Володимира Воробця, команда з Глибоцького району перемогла з рахунком 3:2 та здобула путівку у півфінал.

Півфінальна стадія змагань складатиметься з двох матчів. Перші зустрічі відбудуться 15 та 16 вересня, а матчі - відповіді - 6 та 7 жовтня.

ФК «Порубне» - ФК «Чагор» - 1:3 (1:0)

Голи: Андрій Паращук (18) - Максим Кисліцен (56), Богдан Рачинський (74), Валентин Ерстенюк (90+2).

ФК «Глибока» - «ТОМ.studio» - 4:2 (1:1)

Голи: Тарас Анжієвський (2), Олександр Завершенюк (85, автогол), Андрій Букатар (90), Юрій Соломян (90+4) - Олександр Темерівський (40), Юрій Антонюк (88).

Попередження: Іван Молофій (63), Юрій Соломян (81) - Денис Хандій (25), Олег Молдован (48), Роман Гнат (81), Дмитро Бараняк (68).

ФК «ШкВал» - УСК «Довбуш» - 0:2 (0:2)

Голи: Артем Меркушов (14), Сергій Ільїн (38).

Попередження: Андрій Помпуш (44), Михайло Старчук (80) - обидва «ШкВал».

ФК «Неполоківці» - «Ст.Вовчинець» - 2:3 (1:0)

Голи: Вадим Попович (38), Юрій Масікевич (58) - Вадим Шостак (47, з пенальті), Василь Томащук (65), Володимир Воробець (67).

Попередження: Петро Чапля (31), Георгій Данилюк (66), Григорій Романюк (87) - усі «Ст. Вовчинець».