Першість області (перша ліга, група «А»): попереду матчі за 1-6 місця (СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ, ТАБЛИЦІ, РОЗКЛАД)

Понеділок, 14 вересня 2020 08:41
Матч «Луковиця» - ФК «Горбово». Матч «Луковиця» - ФК «Горбово».

Визначилася шістка кращих команд у першоліговій першості Чернівецької області у групі «А».

 

У підгрупі І перші два місця із пристойним відривом від інших команд посіли ФК «Магістраль-Михайлівка» та ФК «Кам’янка». А третю сходинку забронював за собою ФК «Порубне». У чотирнадцятому турі цей колектив розгромив «Йорданешти» - 7:0. 5 голів забив кращий бомбардир змагань Дмитро Дучак. На рахунку Дмитра вже 28 (!) голів. 

У підгрупі ІІ першу сходинку переконливо посів ФК «Коровія», який випередив своїх найближчих переслідувачів на 7 очок. Друге та третє місця посіли відповідно ФК «Тисівці» та ФК «Молодія». У чотирнадцятому турі ФК «Тисівці» переміг гравців ФК «Станівці» - 4:3. Хоча у ході зустрічі поступався з рахунком 0:3. У переможців хет-трик оформив Дмитро Лахман.

Перший тур другого етапу змагань відбудеться 19 вересня.

ФК «Порубне» - «Йорданешти» - 7:0 (1:0)

Голи: Дмитро Дучак (34,59,72,84,87), Іван Савчук (52), Андрій Блуй (88).

Попередження: Іван Савчук (38), Марян Глопін (50) - обидва ФК «Порубне».

ФК «Станівці» - ФК «Тисівці» - 3:4 (3:0)

Голи: Михайло Наровський (6, автогол), Михайло Мельничук (18), Віталій Шотропа (41) - Олександр Божеску (56), Дмитро Лахман (62,72,80).

Попередження: Богдан Столярчук (9), Юрій Пантелейчук (51) - обидва ФК «Тисівці».

«Магістраль» - ФК «Черепківка» - 4:1 (2:0)

Голи: Ігор Дончак (13), Юрій Косован (34, з пенальті), 35,50) - Михайло Фербей (54).

Попередження: Михайло Фербей (67, ФК «Черепківка»).

«Луковиця» - ФК «Горбово» - 4:1 (1:1)

Голи: Ярослав Ілащук (27), Крістіан Давід (47,77), Вадим Мага (53) - Ігор Буцура (31).

Попередження: Дмитро Буга (81) - Ігор Буцура (75), Марін Цирдя (87).

«Кам’янка» - СК «Глибока-2» - 4:1 (3:0)

Голи: Анатолій Панцир (20), Володимир Звоздецький (32), Юрій Герасимюк (40), Роман Майщук (75 - автогол) - Віталій Коляско (81).

Попередження: Володимир Звоздецький (25), Юрій Герасимюк (40), Вячеслав Загарюк (78) - Іван Шандру (28), Сергій Дуган (78).

«Коровія» - «Данківці» Хотин - +:-

ФК «Грозинці» - ФК «Молодія» - -:+

ФК «Чудей» - Глибока ДЮСШ - +:-

Пропущені матчі:

ФК «Луковиця» – ФК «Молодія» - 1:0 (1:0)

Гол: Вадим Корсей (45).

ФК «Кам’янка» – Глибока ДЮСШ - 11:1 (2:1)

Голи: Анатолій Панцир (5,73,86), Микола Звоздецький (15), Вячеслав Воробець (61), Андрій Карлійчук (62), Володимир Звоздецький (72,80,90), Вячеслав Загарюк (83,84) - Олександр Федоряк (34).

СК «Глибока-2» – ФК «Порубне» - 4:2 (1:1)

Голи: Роман Жижиян (9,51), Костянтин Жалба (44), Сергій Нікора (86) - Богдан Тарабас (14), Дмитро Дучак (78).

Попередження: Сергій Нікора, Іван Шандру, Богдан Микитюк - Дмитро Попеску.

БОМБАРДИРИ:

Дмитро ДУЧАК («Порубне») - 28 (3)

Іван САВЧУК («Порубне») - 13

Олександр МОКРЕНЮК (ФК «Чудей») - 11

Вадим МАГА («Луковиця») - 10

Ілля СОРОКА (ФК «Тисівці») - 10

Іонел БУЦУРА (ФК «Коровія») - 10 (1)

Вадим КОРСЕЙ («Луковиця») - 10 (3)

Володимир ЗВОЗДЕЦЬКИЙ (ФК «Кам’янка») - 9

Віорел МОКАН (ФК «Станівці») - 9

Василь ПОЧТАРЬ («Горбово») - 9

Георгій МИХАЙЛОВИЧ («Йорданешти») - 9 (1)

Денис ЗАЧИКОВСЬКИЙ («Магістраль») - 9 (3)

  

Підгрупа І

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ФК «Магістраль-Михайлівка»

14

12

1

1

61-12

37

2.

ФК «Кам’янка»

14

11

1

2

64-14

34

3.

ФК «Порубне»

14

9

0

5

67-27

27

4.

ФК «Чудей»

14

7

2

5

34-27

23

5.

«Йорданешти»

14

7

1

6

43-40

22

6.

СК «Глибока-2»

14

4

2

8

28-38

14

7.

ФК «Черепківка»

14

1

1

12

21-52

4

8.

Глибока ДЮСШ

14

1

0

13

16-123

3

Підгрупа ІІ

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ФК «Коровія»

14

11

1

2

46-19

34

2.

ФК «Тисівці»

14

9

0

5

39-29

27

3.

ФК «Молодія»

14

9

0

5

31-20

27

4.

ФК «Луковиця»

14

8

1

5

35-30

25

5.

ФК «Станівці»

14

7

1

6

41-27

22

6.

ФК «Горбово»

14

6

1

7

22-32

19

7.

«Данківці»  м.Хотин

14

4

0

10

20-31

12

8.

ФК «Грозинці»

14

0

0

14

13-59

0

Другий етап

М

Команда

І

П

Н

П

РМ

О

1.

ФК «Магістраль-Михайлівка»

4

3

0

1

9-2

9

2.

ФК «Коровія»

4

3

0

1

9-7

9

3.

ФК «Кам’янка»

4

2

0

2

8-7

6

4.

«Тисівці»

4

2

0

2

9-9

6

5.

«Молодія»

4

1

0

3

7-9

3

6.

ФК «Порубне»

4

1

0

3

5-13

3

1-й тур

Дата

Час

Стадіон

Гра

Рахунок

19.09

16.00

Глибока

«Магістраль-Михайлівка» – «Молодія»

 

19.09

16.00

Камянка

«Кам’янка» – «Тисівці»

 

19.09

16.00

Тереблече

«Порубне» – «Коровія»

 

Матч за 7-8 місця

20.09

11.00

Луківці

ФК «Луковиця» – ФК «Чудей»

 

Матч за 9-10 місця

20.09

11.00

Станівці

«Станівці» – «Йорданешти»

 

Матч за 11-12 місця

20.09

11.00

Глибока

СК «Глибока-2» - ФК «Горбово»

 

Матч за 13-14 місця

20.09

11.00

Данківці

«Данківці» Хотин – «Черепківка»

 

Матч за 15-16 місця

20.09

11.00

Грозинці

ФК «Грозинці» – «Глибока ДЮСШ»

 

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1639!

Нас 3350!

Нас 395!