Команда Ігоря Гончара зіграла унічию в чемпіонаті Вірменії (ВІДЕО)

Вівторок, 27 жовтня 2020 06:55
Команда Ігоря Гончара зіграла унічию в чемпіонаті Вірменії. Команда Ігоря Гончара зіграла унічию в чемпіонаті Вірменії.

Команда вихованця буковинського футболу Ігоря Гончара - «Алашкерт» (Єреван) зіграла матч 9-го туру чемпіонату Вірменії.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Підопічні Егіше Мелікяна грала на виїзді з колективом «Ширак» (Гюмрі). Гра завершилася з нічийним рахунком 1:1.

На 10 хвилині відзначився гравець гостей Давид Давидян. А у другій половині зустрічі власні ворота вразив сербський захисник «Алашкерта» Марко Томіч.

Буковинець Ігор Гончар провів увесь матч та отримав попередження на 9 хвилині зустрічі. Цього сезону Ігор зіграв за «Алашкерт» 5 матчів (4 - у чемпіонаті, 1 - у Лізі Європи).

У чемпіонаті Вірменії «Алашкерт» зіграв 6 матчів (2 перемоги, 3 нічиї, 1 поразка), у яких набрав 9 очок та посідає 5 місце серед 10 команд. Турнірну таблицю очолює команда «Урарту» (Єреван) - 13 очок.