×

Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=707' (OS errno 28 - No space left on device)

Відкритий чемпіонат Чернівців з футзалу: команди зіграли у третьому турі (ТАБЛИЦЯ, ФОТО, СТАТИСТИКА)

Понеділок, 04 січня 2021 00:16
Відкритий чемпіонат Чернівців з футзалу: команди зіграли у третьому турі. Відкритий чемпіонат Чернівців з футзалу: команди зіграли у третьому турі.

Зіграно матчі третього туру відкритого чемпіонату Чернівців з футзалу.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Перемогу святкували команди «Урожай», «ЧОЕК», «Чернівецький рятувальник», ФК «Волока» та «TOM. Studio».

Один із фаворитів чемпіонату «Урожай» розгромив «Маккабі». У першому таймі «Урожай» забив суперникові два голи (Тарас Таріца, Сергій Рибак), а ось у другій половині зустрічі гравці «Урожаю» відзначилися вісім разів. Хет-трик оформили Тарас Таріца та Максим Ілюк. Дубль в активі Сергія Рибака. Підсумковий рахунок зустрічі - 10:1 на користь «Урожаю».

«Урожай» - «Маккабі» - 10:1 (2:0)

Футзал: Відкритий чемпіонат Чернівців-2020/21. «Урожай» - «Маккабі» 10:1 (65 фото)

Арбітр - Василь Фурман, другий арбітр - Василь Грушкевич, хронометрист - Андрій Телегей.

«Урожай»: Денис Купчанко, Андрій Онуфрієв, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Олег Керчу, Андрій Савчук, Максим Ілюк, Тарас Таріца, Сергій Рибак, Денис Хандій, Ярослав Гаталяк, Юрій Головачук, Михайло Рябий.

«Маккабі»: Юрій Генцар, Дмитро Макаренко, Вадим Лучик, Микола Таріца, Володимир Смола, Богдан Унгурян, Дмитро Дучак, Вячеслав Пантя.

Голи: Богдан Унгурян (26) - Тарас Таріца (8,23,30), Сергій Рибак (13,27), Ярослав Гаталяк (21), Андрій Савчук (24), Максим Ілюк (30,38,40).

На 15 хвилині Дмитро Дучак («Маккабі») не забив пенальті.

Переконливу перемогу здобула команда «ЧОЕК», яка ще у першому таймі забила чотири голи у ворота Владислава Мельникова. Авторами голів стали Віктор Сорочан, Руслан Гунчак, Михайло Лазоряк, Віталій Ткачук. У другому таймі дубль оформив Віктор Сорочан, який зробив собі чудовий подарунок на День народження. Ще один гол у переможців на рахунку Василя Луцика.

У лавах «Арени» відзначимо Михайла Гураля, який забив три голи у двох зустрічах.

«Арена» - «ЧОЕК» - 2:6 (1:4)

Футзал: Відкритий чемпіонат Чернівців-2020/21. «Арена» - «ЧОЕК» 2:6 (104 фото)

Арбітр - Василь Фурман, другий арбітр - Андрій Телегей, хронометрист - Василь Грушкевич.

«Арена»: Владислав Мельников, Дмитро Бараняк, Михайло Гураль, Дмитро Волощук, Олександр Шевчук, Дмитро Сосновський, Дмитро Унгурян, Назар Гливка, Ярослав Глущак.

«ЧОЕК»: Ігор Стефанишин, Григорій Іванчук, Михайло Лазоряк, Ілля Сорока, Андрій Лесік, Віктор Сорочан, Віталій Сорочан, Василь Луцик, Руслан Гунчак, Віталій Ткачук, Віталій Длужанський, Олег Демидовський.

Голи: Ярослав Глущак (14), Михайло Гураль (38) - Віктор Сорочан (5,40), Руслан Гунчак (10), Михайло Лазоряк (16), Віталій Ткачук (17), Василь Луцик (37).

У матчі «ВНВ-Group» - «Чернівецький рятувальник» здавалося, що переможець практично визначився після першого тайму. «Рятувальники» у першій половині зустрічі забили суперникові шість голів. Автором хет-трику став Юрій Масікевич. Два голи на свій рахунок записав Вадим Попович.

А ось у другому таймі команда «ВНВ-Group», за яку виступає багато молодих виконавців, навіть мала шанс врятувати матч. У другій половині гри футзалісти «ВНВ-Group» забили чотири гри, а ось Олександр Баланецький вразив власні ворота. Зрештою, «Чернівецький рятувальник» таки зумів втримати переможний рахунок - 7:6.

«ВНВ-Group» - «Чернівецький рятувальник» - 6:7 (1:6)

Футзал: Відкритий чемпіонат Чернівців-2020/21. «ВНВ-Group» - «Чернівецький рятувальник» 6:7 (70 фото)

Арбітр - Олександр Плахов, другий арбітр - Василь Фурман, хронометрист - Андрій Телегей.

«Чернівецький рятувальник»: Сергій Урсуляк, Михайло Парменов, Олександр Баланецький, Юрій Масікевич, Сергій Самборський, Вадим Українець, Вадим Попович, Юрій Гумен, Павло Головко.

«ВНВ-Group»: Віталій Вістовський, Вадим Вістовський, Максим Беслюбняк, Андрій Філіпчук, Володимир Шородок, Віктор Ягнич, Олександр Гащук, Влад Базелюк, Максим Пенюк, Олег Савосік, Павло Віщук.

Голи: Влад Базелюк (11,31), Андрій Філіпчук (25,35), Олександр Баланецький (34, автогол), Володимир Шородок (39) - Юрій Масікевич (4,9,17), Олександр Баланецький (7), Вадим Попович (14,27), Юрій Гумен (18).

Один із фаворитів змагань ФК «Волока» переміг команду «Vel-team» - 5:1. Щоправда, перший гол у зустрічі забили гравці «Vel-team». Відзначився Вадим Бута, однак ще у першому таймі Олександр Дележа, Андрій Гордей та Олександр Темерівський з 14 по 16 хвилини тричі вразили ворота «Vel-team». У другому таймі дубль оформив Олександр Дележа. Ще один гол на рахунку Олександра Тодоровича.

«Vel-team» - ФК «Волока» - 1:5 (1:3)

Футзал: Відкритий чемпіонат Чернівців-2020/21. «Vel-team» - ФК «Волока» 1:5 (53 фото)

Арбітр - Олександр Плахов, другий арбітр - Василь Грушкевич, хронометрист - Андрій Телегей.

«Vel-team»: Олександр Карапка, Вадим Кікарош, Вадим Бута, Олег Клевчук, Віктор Молдован, Денис Бульба, Віталій Чебан, Віталій Абрамяк.

ФК «Волока»: Віталій Мотреску, Сергій Париський, Олександр Тодорович, Андрій Гордей, Геннадій Куляк, Олександр Темерівський, Вадим Пислар, Іван Молофій, Володимир Найко, Степан Маковійчук, Олександр Дележа.

Голи: Вадим Бута (11) - Олександр Дележа (14,30), Андрій Гордей (15), Олександр Темерівський (16), Олександр Тодорович (24).

«TOM. Studio» - ФК «Чернівці» - 5:2 (3:1)

Футзал: Відкритий чемпіонат Чернівців-2020/21. Нагородження «TOM. Studio» та ФК «Чернівці» за сезон 2019/20 (26 фото)

Футзал: Відкритий чемпіонат Чернівців-2020/21. «TOM. Studio» - ФК «Чернівці» 5:2 (104 фото)

Арбітр - Олександр Плахов, другий арбітр - Андрій Телегей, хронометрист - Василь Грушкевич.

«TOM. Studio»: Ростислав Храпко, Олег Молдован, Юрій Антонюк, Сергій Максимчук, Павло Бабій, Олексій Бакалярик, Олександр Бакалярик, Денис Зачиковський, Микола Липчук.

ФК «Чернівці»: Леонід Львов, Микола Цепа, Артем Єлов, Олег Циганчук, Ігор Дончак, Роман Блажко, Сергій Купріч, Олександр Боднарчук, Артур Новотрясов.

Голи: Сергій Максимчук (4,18,32), Микола Липчук (18), Павло Бабій (40) - Сергій Пантєєв (2), Олег Циганчук (33).