Футзальний чемпіонат області: «Волока» та «Урожай» зіграли унічию (СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦЯ)

Середа, 24 лютого 2021 05:27
Футзальний чемпіонат області: «Волока» та «Урожай» зіграли унічию. Футзальний чемпіонат області: «Волока» та «Урожай» зіграли унічию.

У ФОК «Олімпія» відбувся перенесений матч шостого туру відкритого футзального чемпіонату Чернівців між претендентами на перемогу у змаганнях - командами «Волока» та «Урожай».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Після першого тайму гравці «Волоки» вигравали з рахунком 2:1. На початку матчу відзначився Геннадій Куляк, а згодом рахунок зрівняв Максим Ілюк. За хвилину до завершення першої половини зустрічі власні ворота вразив Сергій Рибак.

У другому таймі гравцеві «Урожаю» Андрію Савчуку вдалося встановити остаточний рахунок гри - нічия 2:2. Такий результат матчу найбільше влаштував команду «ТОМ. Studio», яка зберегла за собою першу сходинку.

Приємно, що матч між сильними командами відбувався в коректній боротьбі. Гравці колективів проявили повагу одне до одного. Сподіваємося, що і у наступних матчах команди продемонструють цікаву та коректну гру.

«Волока» - «Урожай» - 2:2 (2:1)

Арбітр - Олександр Плахов, другий арбітр - Андрій Телегей, хронометрист - Василь Грушкевич.

«Волока»: Сергій Париський, Віталій Мотреску, Олександр Темерівський, Олександр Тодорович, Вадим Пислар, Геннадій Куляк, Андрій Гордей, Олександр Жумига, Іван Молофій, Олександр Дележа.

«Урожай»: Денис Купчанко, Сергій Янчик, Михайло Рябий, Сергій Рибак, Денис Хандій, Андрій Савчук, Максим Ілюк, Ярослав Гаталяк, Віталій Гончар.

Голи: Геннадій Куляк (2), Сергій Рибак (19, у власні ворота) - Максим Ілюк (17), Андрій Савчук (37).