«Волока» - переможець відкритого футзального чемпіонату Чернівців (ФОТО)

Понеділок, 29 березня 2021 19:36
«Волока» - переможець відкритого футзального чемпіонату Чернівців. «Волока» - переможець відкритого футзального чемпіонату Чернівців.

Відбувся другий матч за звання переможця відкритого футзального чемпіонату Чернівців між командами «Урожай» та «Волока».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

На 8 хвилині матчу відзначився гравець «Урожаю» Максим Ілюк, однак через дві хвилини Олександр Тодорович зрівняв рахунок. Ще до перерви Андрій Гордей вивів «Волоку» вперед.

А на 22 хвилині гри Олександр Жумига збільшив перевагу «Волоки» у рахункові. Через чотири хвилини дубль оформив Максим Ілюк.

За десять хвилин до завершення основного часу гри травмувався воротар «Волоки» Сергій Париський, а у «рамку» став Олександр Дележа. Незважаючи на це, «Волока» зберегла переможний рахунок (3:2) та стала переможцем відкритого чемпіонату Чернівців.

У церемонії нагородження взяли участь Олександр Плахов, Василь Фурман та Євген Дзівідзінський.

Кращі гравці:

Воротар - Сергій ПАРИСЬКИЙ («Волока»)

Захисник - Сергій ЯНЧИК («Урожай»)

Нападник - Сергій МАКСИМЧУК («ТОМ. Studio»)

Кращий бомбардир - Сергій МАКСИМЧУК («ТОМ. Studio»)

Кращий гравець - Вадим ПИСЛАР («Волока»)

«Волока» - «Урожай» - 3:2 (2:1), рахунок серії - 2:0

Перший матч - 1:1, пенальті - 5:4

Арбітр - Олександр Плахов, другий арбітр - Андрій Телегей, хронометрист - Василь Фурман.

«Урожай»: Денис Купчанко, Василь Біблюк, Сергій Янчик, Андрій Савчук, Юрій Головачук, Денис Хандій, Максим Ілюк, Віталій Гончар, Сергій Рибак, Ярослав Гаталяк, Павло Гончар.

«Волока»: Сергій Париський, Вадим Пислар, Олександр Темерівський, Геннадій Куляк, Степан Маковійчук, Андрій Гордей, Олександр Тодорович, Олександр Жумига, Іван Молофій, Олександр Дележа.

Голи: Олександр Тодорович (10), Андрій Гордей (17), Олександр Жумига (22) - Максим Ілюк (8,26).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!