×

Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=716' (OS errno 28 - No space left on device)

Відкритий футзальний Кубок Чернівців: визначилися учасники півфіналу (СТАТИСТИКА, РОЗКЛАД)

Субота, 03 квітня 2021 20:39
Відкритий футзальний Кубок Чернівців: визначилися учасники півфіналу. Відкритий футзальний Кубок Чернівців: визначилися учасники півфіналу.

У ФОК «Олімпія» відбулися чвертьфінальні матчі  відкритого Кубку Чернівців з футзалу.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Переможець чемпіонату - «Волока» зустрічалася з командою «Vel team». На 5 хвилині гри відзначився гравець «Vel team» Сергій Кознюк. Через три хвилини рахунок зрівняв Іван Молофій. А на останній хвилині першого тайму Олександр Жумига вивів «Волоку» вперед.

У другому таймі той же Олександр Жумига оформив дубль та збільшив перевагу своєї команди у рахункові. За 8 хвилин до завершення основного часу Вадим Кікарош забив другий гол у ворота «Волоки», однак досвідчений Олександр Темерівський встановив остаточний рахунок гри - 4:2.

«Волока» - «Vel team» - 4:2 (2:1)

Арбітр - Василь Фурман, другий арбітр - Андрій Телегей, хронометрист - Олександр Плахов.

«Волока»: Віталій Мотреску, Олександр Темерівський, Олександр Жумига, Геннадій Куляк, Степан Маковійчук, Андрій Гордей, Вадим Пислар, Іван Молофій, Олександр Дележа.

«Vel team»: Олег Клевчук, Сергій Кознюк, Віталій Чебан, Олександр Карапка, Вадим Кікарош, Денис Бульба, Вадим Бута, Сергій Куриш.

Голи: Іван Молофій (8), Олександр Жумига (20,29), Олександр Темерівський (40) - Сергій Кознюк (5), Вадим Кікарош (32).

Основний час матчу «ЧОЕК» - «TOM. Studio» завершився з нічийним рахунком 2:2. У «ЧОЕК» відзначилися Олег Демидовський та Василь Луцик, а у «TOM. Studio» - Сергій Максимчук і Денис Зачиковський.

У серії післяматчевих пенальті кращими стали гравці «TOM. Studio» (5:4), які і продовжать боротьбу за Кубок.

«ЧОЕК» - «TOM. Studio» - 2:2 (1:0), пенальті - 4:5

Арбітр - Олександр Плахов, другий арбітр - Василь Фурман, хронометрист - Андрій Телегей.

«ЧОЕК»: Ігор Стефанишин, Руслан Гунчак, Віктор Сорочан, Василь Луцик, Віталій Длужанський, Ілля Сорока, Сергій Вишняк, Андрій Безбородько, Олег Демидовський, Дмитро Гаврилюк.

«TOM. Studio»: Юрій Кисилиця, Олексій Бакалярик, Олександр Бакалярик, Денис Зачиковський, Павло Бабій, Сергій Максимчук.

Голи: Олег Демидовський (20), Василь Луцик (+32) - Сергій Максимчук (25), Денис Зачиковський (29).