Буковинець Олег Керчу відзначився у матчі за «Пробій» (ВІДЕО)

Понеділок, 05 квітня 2021 20:23
Буковинець Олег Керчу відзначився у матчі за «Пробій». Буковинець Олег Керчу відзначився у матчі за «Пробій».

У дванадцятому турі першолігового чемпіонату Івано-Франківської області команда «Пробій» (Городенка), за яку виступають буковинські футболісти, з рахунком 2:1 перемогла у рідних стінах колектив «Бескид» (Надвірна).

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

На 15 хвилині зустрічі відзначився досвідчений буковинський футболіст Олег Керчу.

Через 20 хвилин пенальті реалізував гравець команди «Пробій» Володимир Гультай. А на 90+3 хвилині гри шкіряну кулю у власні ворота відправив буковинець Даніел Раулюк.

Нагадаємо, що за «Пробій» також виступають буковинці Юрій Кисилиця, Олександр Темерівський, Олександр Карапка та Вадим Українець.

У першоліговому чемпіонаті Івано-Франківської області «Пробій» посідає 9-е місце (6 очок у 11 матчах).

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та трава

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!