Буковинці Карапка та Раулюк відзначилися у матчі за «Пробій»

Понеділок, 26 квітня 2021 08:25
Буковинці Карапка та Раулюк відзначилися у матчі за «Пробій». Буковинці Карапка та Раулюк відзначилися у матчі за «Пробій».

У 15-му турі першолігового чемпіонату Івано-Франківської області команда «Пробій» (Городенка), за яку виступають буковинські футболісти, з рахунком 2:1 перемогла на виїзді колектив «Карпати» (Бр.-Осада).

На 5 хвилині зустрічі власні ворота вразив буковинець Олександр Карапка. Через шість хвилин рахунок зрівняв ще один наш земляк Даніел Раулюк. А на 71 хвилині зустрічі переможний гол забив той же Олександр Карапка.

Нагадаємо, що за «Пробій» також виступають буковинці Юрій Кисилиця, Олександр Темерівський, Олег Керчу та Вадим Українець.

У першоліговому чемпіонаті Івано-Франківської області «Пробій» посідає 9-е місце (9 очок у 14 матчах).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!