«Буковина-Ретро» з першого місця у групі вийшла у чвертьфінал чемпіонату України

Неділя, 23 травня 2021 09:46
«Буковина-Ретро» з першого місця у групі вийшла у чвертьфінал чемпіонату України. «Буковина-Ретро» з першого місця у групі вийшла у чвертьфінал чемпіонату України.

У Коломиї відбулися матчі групового етапу (група «Б») чемпіонату України серед ветеранів 45 років і старші пам’яті видатного футболіста Віталія Хмельницького.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Як повідомив порталу «ЧернівціСпорт» головний тренер команди «Буковина-Ретро» Валерій Сарафінчан, у першій зустрічі наш колектив зіграв зі збірною Івано-Франківської області. Гравці буковинської команди пропустили першими. Незабаром гравці «Буковини-Ретро» забили гол, однак арбітр зустрічі його не зарахував.

Згодом суперник порушив правила у штрафному майданчику проти Сергія Карпіна і арбітр призначив пенальті, яке реалізував Ігор Бадло.

У другому таймі переможний гол забив Валерій Королянчук. «Буковина-Ретро» перемогла збірну Івано-Франківську область з рахунком 2:1.

Склад чернівецької команди: Микола Дрожжа, Іван Семенчук, Василь Тофан, Микола Задорожний, Віктор Власов, Ігор Бадло, Микола Федорко, Петро Бадло, Ігор Мігалатюк, Сергій Карпін, Валерій Королянчук, Пилип Романовський, Олександр Борденюк, Руслан Кувіла, Артур Тижненко, Роман Нестеренко, Ярослав Солкан, Володимир Павлов, Віталій Соболевський. Головний тренер - Валерій Сарафінчан.

У другому матчі буковинська команда зустрічалася зі збірною Київської області. Спочатку влучного удару головою завдав Петро Бадло, а згодом гол-красень забив Володимир Павлов. «Буковина-Ретро» перемогла - 2:0.

Склад чернівецької команди: Микола Дрожжа, Іван Семенчук, Василь Тофан, Микола Задорожний, Віктор Власов, Ігор Бадло, Микола Федорко, Петро Бадло, Ігор Мігалатюк, Володимир Павлов, Валерій Королянчук, Пилип Романовський, Олександр Борденюк, Руслан Кувіла, Артур Тижненко, Роман Нестеренко, Ярослав Солкан, Сергій Карпін, Віталій Соболевський. Головний тренер - Валерій Сарафінчан.

Матч між збірними Івано-Франківської та Київської областей завершився нульовою нічиєю.

Команда «Буковина-Ретро» посіла у групі «Б» перше місце та разом зі збірною Івано-Франківською області увійшла у чвертьфінал, де команди гратимуть на вибування. Про суперника буковинської команди ми повідомимо пізніше.

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!