Віталій Шумський: «Буковинський край повинен мати, принаймні, одну команду в Прем'єр-лізі» (ВІДЕО)

Вівторок, 01 червня 2021 08:28
Віталій Шумський. Віталій Шумський.

Після матчу аматорського чемпіонату України «Довбуш» - МФА ми поспілкувалися з наставником закарпатської команди, відомим у минулому футболістом Віталієм Шумським, який донедавна тренував колектив УПЛ «Львів». 

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Віталій Іванович відповів на запитання порталу «ЧернівціСпорт». 

- Віталію, Ваш коментар матчу «Довбуш» - МФА...

- Були два тайми. У першому таймі ми добре вибігали у контратаки. А ось у другому таймі трохи підсіли. У нас грають молоді футболісти. Треба мати кількох старших хлопців. Була би якась аритмія. Ми віддали ініціативу господарям, однак зіграли 1:1. Результатом задоволені. Хотілося того, щоби хлопці більше використовували свої моменти, однак на це потрібен час. У нас середній вік гравців - 18-19 років. Думаю, що при хорошій роботі вони мають майбутнє у великому футболі.

- Як виник у Вас варіант із роботою у закарпатській команді ?

- Мій колега Золтан Сільваші, з яким разом вчилися, зателефонував мені та попросив попрацювати у двох турах аматорського чемпіонату. Я сказав, що допоможу. Тому приїхав у Мукачево та ось два тижні працюю з ними.

- Як Ви оцінюєте свою роботу у команді УПЛ «Львів» ? Не можу не запитати Вас і про мовний скандал із арбітром у матчі з ковалівським «Колосом»...

- Не мені оцінювати свою роботу. Там є спеціалісти. Нехай вони оцінюють. А щодо мовного скандалу... То я вже багато разів казав, що ніякого скандалу не було. На мій погляд, четвертий арбітр повів себе дуже некоректно. Я запитав у нього про те, чому він розмовляє зі мною таким тоном. Тим більше, російською. Ось і все. Ніякого скандалу не було. А потім написали те, що я своїми діями заважав бригаді арбітрів. Хоча є відео. Усі можуть подивитися. У мене навіть у думках не було робити якійсь скандал.

- Нещодавно з'являлася інформація, що Ви можете стати головним тренером команди «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)...

- Про це я дізнався тільки з преси. Читав, що я вже перший кандидат. Це було навіть тоді, коли працював Руслан Мостовий. Вони грали тоді у Миколаєві. Було написано, що у разі негативного результату я повинен прийняти команду. Однак ви бачите те, де я є. Тому коментувати щось важко.

-Чи планує і надалі працювати у закарпатській команді ? Маєте бажання знову спробувати себе на професійному рівні ?

- Поки що нічого не можу сказати. Зараз завершення сезону. А далі - час покаже.

- У 90-х роках Ви неодноразово грали проти чернівецької «Буковини». Які враження залишилися від цих матчів ?

- У Західній Україні дуже багато своїх хороших футболістів. Я приїжджав грати проти «Буковини» тоді, коли чернівецька команда виступала ще у тодішній вищій лізі. Було завжди важко грати. На стадіон приходило багато вболівальників. Хотілося би побажати «Буковині» того, щоби вона не була у другій лізі, а перебувала на провідних ролях у лізі першій. А у майбутньому чернівецька команда повинна грати в УПЛ. Буковинський край повинен мати, принаймні, одну команду в Прем'єр-лізі.

Довідка «ЧС»

Віталій ШУМСЬКИЙ народився 17 травня 1972 року у місті Золочів Львівської області. Виступав за команди «Карпати» (Кам'янка-Бузька), «Скала» (Стрий), «Газовик» (Комарне), «Нива» (Тернопіль), «Карпати» (Львів), «Дніпро» (Дніпропетровськ, нині - Дніпро), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Динамо» (Львів), а також аматорські колективи Львівської області «Сокіл» (Золочів), ФК «Буг», ФК «Рава», ФК «Хімік Новий Розділ».

Був граючим тренером команди «Сокіл» (Золочів). Працював тренером у Академії львівських «Карпат». Тренував команди «Нива» (Тернопіль), «Львів» U21, «Львів».

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

Прочитано 175 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1742!

Нас 4138!

Нас 579!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1742!

Нас 4138!

Нас 579!

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області