«Лієпая» з буковинцем Ткачуком вийшла до другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій (ВІДЕО)

Субота, 17 липня 2021 17:00
«Лієпая» з буковинцем Ткачуком вийшла до другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. «Лієпая» з буковинцем Ткачуком вийшла до другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. Фото www.facebook.com/FKLiepaja

Команда буковинця Юрія Ткачука - «Лієпая» (Латвія) вийшла до другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Колектив уродженця Кельменців здолала колектив із Північної Македонії - «Струга». Спочатку «Лієпая» у рідних стінах зіграла унічию 1:1, а згодом у матчі - відповіді перемогла суперника з рахунком 4:1.

У першому матчі Юрій Ткачук грав з першої до останньої хвилини. А ось у зустрічі- відповіді нашого земляка замінили на 75 хвилині матчу.

Наступним суперником «Лієпаї» у Лізі конференцій буде відома болгарська команда ЦСКА (Софія). Матчі відбудуться 22 та 29 липня.

Нагадаємо, що буковинець став гравцем «Лієпаї» у червні цього року та вже зіграв за свій новий колектив 5 офіційних матчів, у яких отримав одне попередження.

У чемпіонаті Латвії «Лієпая» посідає четверте місце - 22 очка у 14 матчах.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди займаються спортом, люди стоять та на відкритому повітрі

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!