Кубок Чернівецької області: перемоги «Фазенди», «Волоки» та «Ст. Вовчинця», «Довбуш» розгромив «Веренчанку» (ФОТО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА)

Четвер, 19 серпня 2021 22:05
Сергій Ільїн забиває гол у ворота ФК «Глибока». Сергій Ільїн забиває гол у ворота ФК «Глибока».

Відбулися перші чвертьфінальні матчі Кубку Чернівецької області.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Колектив «Фазенда» грав у Ленківцях із чинним володарем трофею - ФК «Глибока».

У стартовому складі господарів поля з'явився новачок - Юрій Масікевич, який у першому колі захищав кольори команди «Магістраль». У заявці «Фазенди» був ще один новачок - Максим Бурденюк, який вийшов на поле у другому таймі.

На початку матчу активніше діяли підопічні Олександра Степанова, однак стовідсоткову можливість відзначитися втратили гості. Тарас Анжієвський вийшов на «побачення» з голкіпером «Фазенди» Олегом Цурканом - Олег врятував свою команду від голу. Ще до перерви гравці «Фазенди» створили кілька небезпечних моментів. Зокрема, не зміг використати свої шанси відзначитися Павло Бабій, а удару головою Юрія Головачука забракло влучності.

А ось у другому таймі господарі поля реалізували свої моменти. На 53 хвилині гри після виконання штрафного Миколою Кавулею, досвідчений Сергій Ільїн переправив шкіряну кулю у ворота суперника. А через дві хвилини по воротах гостей пробив Сергій Максимчук - голкіпер ФК «Глибока» Степан Кушнір зреагував на удар, однак першим на добиванні був Вадим Пислар.

Під завісу гри той же Сергій Максимчук міг зробити перевагу «Фазенди» переконливішою. Цього разу Степан Кушнір спромігся врятувати свою команду від голу.

«Фазенда» перемогла з рахунком 2:0 та має непогані шанси на здобуття путівки у півфінал.

«Фазенда» - «Глибока» - 2:0 (0:0)

ФУТБОЛ: КУБОК ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2021. 1/4 ФІНАЛУ. «ФАЗЕНДА» — «ГЛИБОКА» 2:0 (264 ФОТО)

18 серпня 2021 р. Ленківці. 100 глядачів.

Арбітр - Віталій Мельник (Чернівецький район), асистенти арбітра - Іван Ткач, Марія Сас - Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Віктор Кошура (Чернівці).

«Фазенда»: Олег Цуркан, Юрій Масікевич (Максим Бурденюк, 69), Сергій Максимчук (Андрій Фурега, 90+3), Павло Бабій (Максим Василишин, 75), Вадим Пислар, Юрій Головачук, Сергій Ільїн (Максим Гринько, 89), Сергій Янчик, Дмитро Бараняк (Іван Паньків, 85), Микола Кавуля, Олександр Руснак. Запасні: Сергій Сороцький, Юрій Антонюк.

«Глибока»: Степан Кушнір, Іван Молофій, Денис Петрусяк, Богдан Соломян, Василь Нікифоряк, Микола Фрунчак, Євген Квасниця, Андрій Мотовилець, Володимир Николайчук, Андрій Букатар (Михайло Телегуз, 71), Тарас Анжієвський. Запасні: Максим Соломян, Владислав Ватаманюк.

Голи: Сергій Ільїн (53), Вадим Пислар (55).

Попередження: Юрій Головачук (86), Максим Василишин (90+3).

Вісім голів у ворота «Веренчанки» забили гравці УСК «Довбуш».

У першому таймі відзначилися Валентин Рудич та Юрій Шевчук.

У другій половині зустрічі господарі поля забили ще шість голів. Чотири голи на свій рахунок записав Олександр Жумига, а Юрій Шевчук відзначився вдруге у матчі. Ще один результативний удар на рахунку Андрія Шишигіна.

УСК «Довбуш» - «Веренчанська ТГ» - 8:0 (2:0)

18 серпня 2021 р. Чернівці. ФОК «Олімпія». 50 глядачів.

Арбітр - Юрій Никифорець (Чернівці), асистенти арбітра - Іван Райлян (Чернівці), Денис Круглецький (Чернівці), спостерігач арбітражу - Василь Маковій.

«Довбуш»: Богдан Степаненко, Микола Геник, Юрій Шевчук, Володимир Найко, Олександр Тодорович (Роман Мельник, 46), Дмитро Бобик, Андрій Шишигін (Роман Придрик, 73), Віктор Масікевич, Валентин Рудич (Вадим Бута, 46), Владислав Андрієць, Олександр Жумига. Запасні: Дмитро Дутка, Павло Малик.

«Веренчанська ТГ»: Юрій Федорюк, Андрій Масович, Максим Гливка, Андрій Чекановський, Сергій Остафійчук, Ярослав Шовкеник, Віктор Труфин (Юрій Бабій, 60), Юрій Фисюк, Володимир Рихло (Сергій Біляр, 25), Василь Теслик, Іван Токар (Володимир Цісовський, 71).Запасний: Василь Финюк.

Голи: Валентин Рудич (2), Юрій Шевчук (28, 53), Олександр Жумига (47,63,84,86), Андрій Шишигін (75).

А ось «Волока» перемогла «Лужани» - 4:2. У ході матчу підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу вигравали з рахунком 4:0. На початку гри відзначилися Богдан Столощук та Артем Почтар. а у другому таймі голи забили Олександр Скутельник і Дмитро Лахман. Гравці команди першої ліги Андрій Ільницький та Андрій Бучацький вразили ворота «Волоки» та зберегли для свого колективу шанси на вихід у півфінал.

ФК «Волока» - ФК «Лужани» - 4:2 (2:0)

Голи: Богдан Столощук (11), Артем Почтар (13), Олександр Скутельник (47), Дмитро Лахман (56) - Андрій Ільницький (66), Андрій Бучацький (87).

Попередження: Іон - Каталін Токар (90+4, «Волока»).

Практично забезпечила собі путівку у півфінал обласного Кубку команда «Ст. Вовчинець», яка у першому матчі обіграла на виїзді «Тереблече» - 5:1.

Героєм матчу став Михайло Баланюк, який оформив хет-трик. У переможців також відзначилися Ярослав Янчик і Василь Чапля.

У господарів поля відзначився Андрій Паращук.

«Тереблече» - «Ст. Вовчинець» - 1:5 (0:1)

19 серпня 2021 р. Тереблече.

Арбітр - Василь Фурман (Чернівецький район), асистенти арбітра - Іван Фурман, Сергій Буковей (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Аркадій Томашевський (Чернівецький район).

«Тереблече»: Андрій Житарюк, Ілля Амарій, Віталій Сака, Роман Алергуш, Михайло Мурару, Іван Савчук, Андрій Блуй (Алік Лерка, 70), Дмитро Попеску, Дмитро Епуре (Костянтин Алергуш, 56), Андрій Паращук, Василь Дубац (?) (Влад Лунін, 46). Запасні: Марін Глопіна, Тодор Кожокар.

«Ст. Вовчинець»: Іван Гуцуляк, Петро Баланюк, Михайло Баланюк, Вадим Шостак, Володимир Воробець, Борис Жижій (Євген Муха, 65), Ярослав Янчик, Олександр Стефанюк (Юрій Ткачук, 74), Ілля Молофій, Василь Чапля, Максим Карпюк. Запасні: Іван Гавчук, Ярослав Баранюк, Микола Лесік, Микола Лазурко.

Голи: Андрій Паращук (59) - Михайло Баланюк (34,55,89), Ярослав Янчик (56), Василь Чапля (75).

Попередження: Ярослав Янчик (83).