Обласна футбольна Суперліга: претенденти на призові місця зіграли унічию, «Брусниця» переконливо переграла «Кам’янку» (СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ)

Неділя, 29 серпня 2021 20:03
Обласна футбольна Суперліга: претенденти на призові місця зіграли унічию. Обласна футбольна Суперліга: претенденти на призові місця зіграли унічию.

Відбулися три матчі дванадцятого туру обласної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У матчі «Магістраль» - «Чагор» голів не було. Гості ще зберігають шанси на потрапляння у призову трійку.

Нагадаємо, що у перерві в чемпіонаті обидві команди залишили досвідчені виконавці.

«Магістраль» - «Чагор» - 0:0

28 серпня 2021 р. Ленківці. 50 глядачів.

Арбітр - Олександр Семенніков (Дністровський район), асистенти арбітра - Марія Сас - Батрак (Чернівці), Георгій Нікифоряк (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Ігор Гітельман (Чернівці).

«Магістраль»: Дмитро Барановський, Олег Кіцен, Віктор Ващук, Павло Гончар, Олександр Івасюк, Віталій Гончар (Максим Бомко, 54), Олександр Таневський, Максим Куляк, Іван Бажанський (Віктор Куляк, 62), Олександр Доскалюк (Ігор Дончак, 72), Василь Кердей. Запасний: Максим Зубаль.

«Чагор»: Юрій Сопонару, Олександр Булезюк, Богдан Рачинський, Микола Цепа, Олександр Дейнеко (Микола Палагнюк, 59), Максим Микитюк (Артем Єлов, 78), Олександр Чорней, Дмитро Попович (Едуард Чорней, 64), Віталій Стратейчук (Анатолій Сопонару, 59), Денис Вашній (Тарас Огірок, 75), Андрій Гульчак. Запасні: Олександр Боднарчук, Володимир Бельмега.

Попередження: Олександр Таневський (38), Віталій Гончар (43), Віктор Ващук (55) - Максим Микитюк (61), Андрій Гульчак (90+3).

З нічийним рахунком також завершився матч «Волока» - «Глибока».

У першому таймі відзначився Артем Почтар, який забив свій 16-й гол у чемпіонаті.

У другій половині зустрічі дубль оформив Тарас Анжієвський. А на 82 хвилині гри пенальті реалізував Віктор Ягнич. Підсумок матчу - 2:2.

«Волока» - «Глибока» - 2:2 (1:0)

28 серпня 2021 р. Волока. 300 глядачів.

Арбітр - Микола Байдюк (Чернівці), асистенти арбітра - Іван Ткач (Чернівецький район), Марта Звержинська (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Солоненко (Чернівецький район).

«Волока»: Анатолій Волощук, Олександр Скутельник, Сергій Жижиян, Олег Штефуник, Іван Макотяк, Віктор Ягнич, Андрій Савчук, Іван Оробець, Володимир Шородок (Олександр Божескул, 57), Дмитро Лахман (Андрій Філіпчук, 77), Артем Почтар. Запасні: Вадим Гура, Віталій Урсуляк, Євген Маркін, Іон-Каталін Токар.

«Глибока»: Степан Кушнір, Денис Петрусяк, Василь Нікифоряк, Богдан Соломян, Володимир Ніколайчук, Микола Фрунчак, Андрій Мотовилець, Євген Квасниця, Андрій Букатар, Максим Соломян, Тарас Анжієвський. Запасні: Іван Жук, Олександр Букатар, Михайло Телегуз, Іван Молофій, Владислав Ватаманюк.

Голи: Артем Почтар (25), Віктор Ягнич (82, з пенальті) - Тарас Анжієвський (61,75).

Попередження: Віктор Ягнич (38), Олександр Скутельник (52) - Максим Соломян (35), Денис Петрусяк (37).

Вилучення: Денис Петрусяк (86, друге попередження).

Один із лідерів Суперліги - «Брусниця» переконливо переміг на виїзді «Кам’янку» (5:1). Після першого тайму рахунок був нічийним 1:1. Спочатку відзначився гравець гостей Микола Рябий, а під завісу першого тайму рахунок зрівняв Анатолій Панцир. У другій половині зустрічі дубль оформив новачок «Брусниці» Вадим Попович, ще один гол забив Микола Рябий. Результативний удар на свій рахунок також записав колишній гравець чернівецької «Буковини» Валерій Блажко.

«Кам’янка» - «Брусниця» - 1:5 (1:1)

29 серпня 2021 р. Кам’янка. 250 глядачів.

Арбітр - Михайло Вітюк (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Бамбурак (Чернівці), Георгій Мельничук (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Віктор Кошура (Чернівці).

«Кам’янка»: Іван Гуцуляк, Вячеслав Воробець, Василь Буждуга, Юрій Карлійчук, Юрій Герасимюк, Анатолій Загарюк, Анатолій Панцир, Василь Фретеучан, Руслан Онофрійчук, Олександр Бождуга, Олексій Вишняк. Запасні: Максим Баш, Андрій Карлійчук, Мансур Хачаруєв, Василь Білійчук.

«Брусниця»: Василь Біблюк, Дмитро Давидний, Василь Савчук, Вадим Попович, Сергій Жижиян, Володимир Бербека, Олександр Шевчук, Андрій Фучинський, Валерій Блажко, Микола Коваленко, Микола Рябий. Запасні: Юрій Ковальчук, Андрій Шимчук, Ярослав Гаталяк.

Голи: Анатолій Панцир (45) - Микола Рябий (15,75), Вадим Попович (70,81), Валерій Блажко (78).