Обласна футбольна Суперліга: перемоги «Довбуша» та ФК «Глибока» (СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦЯ, РОЗКЛАД МАТЧІВ)

Четвер, 07 жовтня 2021 22:37
Обласна футбольна Суперліга: перемоги «Довбуша» та ФК «Глибока». Обласна футбольна Суперліга: перемоги «Довбуша» та ФК «Глибока».

Відбулися два матчі шістнадцятого туру обласної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Футболісти «Фазенди» приймали у Ленківцях ФК «Глибока». Господарі поля мали серйозні проблеми зі складом. На поле не вийшли Сергій Янчик, Юрій Головачук, залишився у запасі Павло Бабій. Впродовж 10-11 хвилин гри гості двічі вразили ворота Олега Цуркана. Відзначилися Тарас Анжієвський та Микола Цепа.

Підопічні Олександра Степанова мали шанси відзначитися, однак м'яч не йшов у ворота «Глибокої». А на 26 хвилині гри дубль оформив Тарас Анжієвський.

У дебюті другої половині зустрічі свій шанс відзначитися втратив Юрій Масікевич. А гості продовжували забивати. Четвертий гол у матчі забив капітан гостей Андрій Мотовилець. На 81 хвилині гри небезпечно пробивав зі штрафного Вадим Пислар. На удар Вадима зреагував голкіпер гостей Степан Кушнір. А на 84 хвилині гри остаточний рахунок гри встановив Михайло Телегуз, який вийшов на заміну.

Підсумковий рахунок гри - 5:0 на користь ФК «Глибока». Для того, щоби посісти у чемпіонаті друге місце підопічним Григорія Токара необхідно в останньому турі обіграти вдома «Брусницю». Щодо «Фазенди», то чернівецький колектив у разі виїзної перемоги над «Волокою», перебуватиме у підсумковій таблиці на четвертій сходинці.

«Фазенда» - «Глибока» - 0:5 (0:3)

7 жовтня 2021 р. Ленківці. 70 глядачів.

Арбітри - Віталій Мельник (Чернівецький район), асистенти арбітра - Ірина Рачинська (Чернівецький район), Марія Сас-Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Юрій Мосейчук (Чернівці).

«Фазенда»: Олег Цуркан, Андрій Фурега (Максим Василишин, 30), Іван Паньків, Микола Кавуля, Максим Бурденюк (Павло Бабій, 46), Дмитро Бараняк, Вадим Пислар, Юрій Масікевич, Сергій Ільїн, Сергій Максимчук, Олександр Руснак. Запасний: Дмитро Перчула.

«Глибока»: Степан Кушнір, Василь Нікифоряк, Іван Молофій, Богдан Соломян, Володимир Николайчук, Микола Фрунчак, Микола Цепа (Андрій Букатар, 71), Євген Квасниця, Андрій Мотовилець (Олександр Букатар, 80), Максим Соломян (Михайло Телегуз, 59), Тарас Анжієвський (Роман Майщук, 82).

Голи: Тарас Анжієвський (10,26), Микола Цепа (11), Андрій Мотовилець (78), Михайло Телегуз (84).

На мажорній ноті завершив виступи у чемпіонаті переможець змагань УСК «Довбуш». Підопічні Віталія Куниці перемогли на полі ФОК «Олімпія» команду «Магістраль» - 4:1. Спочатку гра складалася не на користь чемпіона. На 14 хвилині гри ворота Богдана Степаненка вразив Олег Кіцен. Гравці «Довбуша» зрівняли рахунок лише на 67 хвилині матчу. Відзначився Олександр Жумига. Через 4 хвилини той же Олександр Жумига реалізував пенальті та оформив дубль.

На 72 хвилині гри результативний удар на свій рахунок записав Андрій Шишигін. А переможну крапку поклав Валентин Рудич, який відзначився за дві хвилини до завершення основного часу.

Цікаво, що з 70 хвилини матчу «Магістраль» грала у меншості. Через друге попередження поле достроково залишив Віктор Ващук.

«Довбуш» - «Магістраль» - 4:1 (0:1)

7 жовтня 2021 р. Чернівці. ФОК «Олімпія». 70 глядачів.

Арбітр - Максим Чебан (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Безборотько, Іван Ткач (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Микола Левко (Чернівці).

«Довбуш»: Богдан Степаненко, Валентин Рудич, Ілля Стрільчук (Валентин Андрієць, 77), Володимир Найко, Віталій Давидюк, Дмитро Бобик, Андрій Шишигін (Вадим Бута, 77), Олександр Тодорович (Роман Мельник, 70), Віктор Масікевич, Олександр Жумига, Леонід Львов (Максим Тодощук, 63). Запасні: Дмитро Дутка, Андрій Мельничук, Павло Малик.

«Магістраль»: Андрій Герасимчук, Олег Кіцен, Олександр Дележа (Віктор Куляк, 60), Павло Гончар, Олександр Івасюк, Олег Таневський, Віктор Ващук, Максим Бомко, Іван Бажанський, Олександр Доскалюк, Максим Куляк. Запасний: Віктор Куляк.

Голи: Олександр Жумига (67,71-з пенальті), Андрій Шишигін (72), Валентин Рудич (88).

Попередження: Ілля Стрільчук (23), Андрій Шишигін (60) - Олександр Дележа (37), Максим Бомко (60), Віктор Ващук (68), Олександр Доскалюк (72).

Вилучення: Віктор Ващук (70, друге попередження).