Обласна футбольна Суперліга: «Брусниця» виграла срібний матч у ФК«Глибока», «Волока» стала четвертою (СТАТИСТИКА, ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ)

Субота, 09 жовтня 2021 22:51
Обласна футбольна Суперліга: «Брусниця» виграла срібний матч у ФК«Глибока», «Волока стала четвертою. Обласна футбольна Суперліга: «Брусниця» виграла срібний матч у ФК«Глибока», «Волока стала четвертою.

Відбулися матчі вісімнадцятого туру обласної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Вже на 13 хвилині матчу «Волока» - «Фазенда» господарі поля вигравали з рахунком 2:0. Дубль оформив Богдан Столощук. На 22 хвилині гри влучив у сітку воріт гравець «Фазенди» Сергій Максимчук, однак з іншого боку.

Ще до перерви гості мали шанс скоротити розрив у рахункові, однак свої моменти не використали той же Сергій Максимчук та Юрій Масікевич. А на 31 хвилині гри небезпечно пробивав зі штрафного Сергій Ільїн. На удар Сергія зреагував Анатолій Волощук.

А на 49 хвилині зустрічі підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу забили втретє. Шкіряна куля після удару Андрія Філіпчука та рикошету опинилася у воротах Олега Цуркана. На 81 хвилині гри Сергій Максимчук скоротив перевагу «Волоки» у рахункові, однак останній гол у зустрічі забили господарі поля. За чотири хвили до завершення основного часу штрафний виконав найдосвідченіший гравець «Волоки» Андрій Савчук, а Олег Цуркан зреагувати на удар Андрія не зміг.

Підсумковий рахунок матчу - 4:1 на користь «Волоки». Гравці «Волоки» у підсумку посіли четверте місце, а «Фазенда» - шосте.

Зазначимо, що у матчі з «Волокою» за чернівецьку команду не змогли зіграти Сергій Янчик, Олександр Руснак, Станіслав Вішніцький, Андрій Фурега, Юрій Головачук. А у другому таймі зазнав травми Дмитро Бараняк.

Немає опису.

«Волока» - «Фазенда» - 4:1 (2:0)

9 жовтня 2021 р. Волока. 100 глядачів.

Арбітр - Олександр Семенніков (Дністровський район), асистенти арбітра - Ірина Рачинська (Чернівці), Вадим Косован (Чернівецький район),

«Волока»: Анатолій Волощук, Віталій Урсуляк, Сергій Жижиян, Олег Штефуник (Олександр Скутельник, 73), Вадим Гура, Андрій Савчук, Іван Оробець (Володимир Шородок, 62), Олександр Божескул (Євген Маркін, 66), Дмитро Лахман (Андрій Філіпчук, 46), Артем Почтар, Богдан Столощук (Іван Макотяк, 70).

«Фазенда»: Олег Цуркан, Іван Паньків, Микола Кавуля, Максим Бурденюк, Дмитро Бараняк (Микола Коваль, 66), Вадим Пислар (Максим Василишин, 50), Юрій Масікевич, Сергій Ільїн (Максим Лукащук, 66), Сергій Максимчук, Максим Гринько, Павло Бабій.

Голи: Богдан Столощук (5,13), Андрій Філіпчук (49), Андрій Савчук (86) - Сергій Максимчук (81).

Попередження: Артем Почтар (61), Іван Макотяк (77) - Максим Гринько (34).

Вилучення: Іван Макотяк (85) - Максим Гринько (44).

У матчі «Глибока» - «Брусниця» вирішувався остаточний розподіл призових місць.

У разі перемоги срібним призером ставали господарі поля. А ось «Брусницю» влаштовував нічийний результат.

У ході першого тайму гості вигравали з рахунком 3:0. Відзначилися Василь Варварюк, Микола Коваленко та Володимир Бербека. Згодом перевагу «Брусниці» до мінімуму скоротив захисник господарів Іван Молофій, який двічі реалізував пенальті. Однак, на 52 хвилині гри Василь Варварюк оформив дубль та встановив остаточний рахунок гри - 4:2 на користь «Брусниці».

«Брусниця» - срібний призер, а «Глибока» - бронзовий.

«Глибока» - «Брусниця» - 2:4 (2:3)

9 жовтня. смт. Глибока. 200 глядачів.

Арбітр - Олександр Плахов (Чернівці), асистенти арбітра - Іван Райлян (Чернівці), Іван Ткач (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Микола Левко (Чернівці).

«Глибока»: Роман Манщук (Михайло Телегуз, 60), Василь Нікифоряк, Іван Молофій, Володимир Николайчук (Андрій Букатар, 64), Богдан Соломян, Микола Цепа, Микола Фрунчак, Євген Квасниця (Олександр Букатар, 90), Андрій Мотовилець, Тарас Анжієвський, Максим Соломян. Запасні: Сергій Дуган, Іван Жук.

«Брусниця»: Юрій Ковальчук, Вадим Попович, Вячеслав Пилишатий, Володимир Бербека, Андрій Лалак (Андрій Фучинський, 80), Микола Коваленко, Микола Рябий, Олександр Баланецький, Олександр Шевчук (Микола Завацький, 60), Руслан Філіпчук (Дмитро Давидний, 74), Василь Варварюк. На заміну також виходив Василь Савчук. Запасні: Руслан Рябий, Валерій Блажко, Ярослав Гаталяк.

Голи: Іван Молофій (37,41 - обидва з пенальті) - Василь Варварюк (10,52), Микола Коваленко (24), Володимир Бербека (29).

Попередження: Максим Соломян (24), Микола Фрунчак (53) - Вячеслав Пилишатий (37), Андрій Лалак (41), Василь Савчук (63).

На мажорній ноті завершила сезон «Камянка», яка з рахунком 2:1 обіграла «Магістраль».

Спочатку відзначився Максим Куляк, а згодом Юрій Карлійчук та Василь Буждуга принесли перемогу «Камянці».

«Магістраль» – «Камянка» – 1:2 (1:1)

9 жовтня 2021 р. Чернівці. «Мальва». 50 глядачів.

Арбітр - Василь Фурман (Чернівецький район), асистенти арбітра - Сергій Буковей (Чернівецький район), Іван Фурман (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Віктор Кошура (Чернівці).

«Магістраль»: Андрій Герасимчук, Олег Кіцен (Олександр Доскалюк, 31), Павло Гончар, Олександр Івасюк, Олександр Таневський, Олександр Дележа, Іван Бажанський, Максим Куляк, Максим Бомко, Сергій Рибак, Максим Зубаль (Віктор Куляк, 50).

«Камянка»: Мансур Хачаруєв, Василь Бождуга, Андрій Карлійчук, Олексій Вишняк, Максим Баш, Олександр Буждуга, Ілля Руссу, Василь Руссу, Сергій Козачук, Юрій Карлійчук, Степан Федорюк (Василь Білійчук, 82). Запасний: Василь Кузик.

Голи: Максим Куляк (26) - Юрій Карлійчук (30), Василь Буждуга (49).

Попередження: Олександр Таневський (76) - Степан Федорюк (51).

Гравці команди «Чагор» в останньому турі чемпіонату переконливо перемогли аутсайдера змагань - «RADENT» (6:1).

У переможців автором хет-трику став Едуардо Чорней. У господарів поля також відзначилися Олександр Чорней, Артем Єлов та Олександр Булезюк.

«Чагор» – «RADENT» – 6:1 (2:0)

9 жовтня 2021 р. Чернівці. «Хет-трик Арена». 50 глядачів.

Арбітр - Максим Чебан (Чернівці), асистенти арбітра - Марта Звержинська (Чернівці), Марія Сас-Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Юрій Мосейчук (Чернівці).

«Чагор»: Юрій Сопонару, Олександр Булезюк, Богдан Рачинський, Олександр Бельмега, Максим Микитюк, Олександр Боднарчук, Анатолій Сопонару, Олександр Чорней (Станіслав Мангер, 54), Ігор Клічук (Едуардо Чорней, 54), Олександр Дейнеко (Олександр Озарчук, 54), Артем Єлов.

«RADENT»: Олексій Штефанчук, Олександр Білоус, Анатолій Євдощєк, Іван Горащук, Владислав Мироник, Василь Кочет, Вячеслав Гончерюк, Микола Сочован, Михайло Кузик, Володимир Жуківський, Станіслав Продан. Запасні: Михайло Герицун, Степан Федоров, Олександр Олійник, Віталій Круглецький, Віорел Радукан.

Голи: Олександр Чорней (21), Артем Єлов (42), Олександр Булезюк (51), Едуардо Чорней (71,73,88) - Вячеслав Гончерюк (82).

Попередження: Олександр Чорней (26) - Микола Сочован (31).