Василь Орлецький: «Відкриття «Хет - Трик Арени» - знакова подія у футбольному житті Буковини»

%PM, %15 %654 %2021 %14:%груд.
Василь Орлецький. Василь Орлецький.

Ми поспілкувалися з віце-президентом УАФ, головою АФЧО Василем Орлецьким.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Василь Григорович розповів про головні події, які цьогоріч відбулися у буковинському футболі.

Поговорили також про ФСК «Буковина» та плани АФЧО.

Фазенда

  

- Василю Григоровичу, чим Вам запам'ятався футбольний рік, який минає ?

- Звісно, що знаковою подією у футбольному житті Буковини стало відкриття у Чернівцях стадіону «Хет - Трик Арена». Відкриття відбулося у червні.

Об'єкт зводився за програмою УЄФА «Хет - Трик Арена» за кошти громади Чернівців та Української Асоціації футболу. Стадіон «Хет - Трик Арена» відкривали президент УАФ Андрій Павелко, президент федерації футболу Республіки Молдова Леонід Олейниченко, а також уславлений український футболіст,перший віце-президент УАФ Анатолій Дем'яненко.

Футбол: Президент УАФ Андрій Павелко та члени виконкома АФЧО на відкритті «Хет-трик Арени» (197 фото)

На «Хет - Трик Арені» - сучасне штучне покриття, трибуни, роздягальні, душові, тренерські кімнати та адміністративні приміщення. Грати у футбол на стадіоні можна 10-12 годин на добу.

Хочу висловити величезну подяку президентові УАФ Андрієві Павелкові, який приділяє велику увагу розвиткові футбольної інфраструктури у різних куточках нашої держави. Обіймати посаду УАФ - це велика відповідальність та випробування. Приємно, що Андрій Васильович завжди відкритий до будь-якого діалогу, готовий прислухатися до людей та давати корисні поради.

- Які змагання організувала у 2021 році АФЧО ?

- Впродовж року відбувалися наші планові заходи. У чемпіонаті та першості Чернівецької області зіграли 66 команд (Суперліга, перша та друга ліги). Загалом змагання відбувалися у шести лігах. Традиційно відбулися ветеранські чемпіонат і Кубок області 40+. Цьогоріч ми також організували ветеранський міні-футбольний чемпіонат 50+. У кожному із змагань було визначено кращих гравців у різних номінаціях.

Вже увосьме АФЧО провела у смт. Путила турнір серед аматорських команд пам'яті титулованого футболіста із буковинськими коріннями Андрія Гусіна. Цьогоріч у турнірі взяли участь аматорські команди Чернівецької та Івано-Франківської областей.

На жаль, цього року пішов із життя зірковий буковинський футболіст Дмитро Білоус. Асоціація футболу Чернівецької області взяла активну участь в організації благодійного турніру па?м'яті нашого відомого земляка.

Щодо виступів наших команд на всеукраїнському рівні, то вже другий рік поспіль грає в аматорському чемпіонаті нашої держави УСК «Довбуш». А ось команда «Волока»стала срібним призером ветеранського чемпіонату України 35+. 

- 3 грудня відбулися загальні збори ФСК «Буковина». Поділіться тим, що відбувалося на зборах...

- Я був присутнім на зборах. Заяви щодо своєї відставки написали президент клубу Вадим Заяць, віце-президент Іван Зайцев та генеральний директор Валерій Королянчук. Однак вони залишатимуться на своїх посадах до 25 грудня. Поясню те, чому саме до 25 грудня. ФСК «Буковина» розраховує на допомогу обласної влади, яка може надати фінансову підтримку клубові. Ці кошти підуть на погашення серйозних боргів клубу. А потім вже можуть прийти нові інвестори та з'явитися новий президент клубу. 

- Василю Григоровичу, розкажіть про плани АФЧО...

- Нещодавно розпочалися міні-футбольний чемпіонат області та Відкритий чемпіонат Чернівців з футзалу. Тож на вболівальників очікує багато цікавих матчів. А 25 грудня у ФОК «Олімпія» перший турнір з міні-футболу, присвячений па?м'яті нашого відомого футболіста, арбітра та функціонера Петра Кобичика. Серед учасників - команди Комітетів арбітрів чотирьох областей України.

Щодо наступного футбольного сезону, то плануємо перейти на європейську систему проведення змагань «осінь-весна». За такою системою вже проводяться змагання в інших областях України. Зокрема, Івано-Франківській. Зрештою, остаточне рішення прийматимемо після обговорення з представниками команд.

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

Read 546 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області