Міні-футбольний чемпіонат області у групі «Д»: лідирують «Фазенда» та «НДЕКЦ МВС» (СТАТИСТИКА, ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ, РОЗКЛАД МАТЧІВ)

Понеділок, 10 січня 2022 18:42
Міні-футбольний чемпіонат області у групі «Д»: лідирують «Фазенда» та «НДЕКЦ МВС». Міні-футбольний чемпіонат області у групі «Д»: лідирують «Фазенда» та «НДЕКЦ МВС».

У неділю, 9 січня, на майданчику КСОП «Буковина» відбулися матчі 7-го туру міні-футбольного чемпіонату Чернівецької області у групі Д. 

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Ключовою грою сьомого туру у підгрупі 1 біла зустріч між командами «Вікторія-Моцарелла» та «Фазенда». Спочатку команди обмінялися голами. На 10 хвилині відзначився гравець «Фазенди» Володимир Найко, а через чотири хвилини Сергій Купріч зрівняв рахунок. Незадовго до перерви Валентин Рудич знову вивів «Фазенду» вперед. У другому таймі пенальті реалізував Руслан Івашко та встановив остаточний рахунок гри - нічия 2:2. «Фазенда» продовжує очолювати таблицю у підгрупі 1. 

Фазенда

   

З несподіваним результатом завершився матч «Радент» - «Садгора-Чорнівка-2». З рахунком 1:0 перемогу святкувала команда «Садгора-Чорнівка-2». Єдиний гол у матчі на його початку забив Микола Бучинський. Це перша перемога «Садгори-Чорнівки-2» у чемпіонаті. 

Немає опису.

Шосту перемогу поспіль у чемпіонаті здобула команда «Клокучка». У сьомому турі цей колектив переміг «Лідера» - 8:0. У переможців результативними діями відзначилися Дмитро Прокопчук, брати Рябі та вже традиційно Артур Новотрясов. 

Першу перемогу у чемпіонаті здобув колектив «Політех», який обіграв «Шквал» - 1:0. Переможний гол під завісу матчу забив Євген Мудрей. 

Результати матчів 7 туру у підгрупі 1:

9 січня (неділя)

«Шквал» - «Політех» - 0:1 (0:0)

Арбітри: Володимир Безборотько, Олександр Плахов.

«Шквал»: Артем Пинзар, Ілля Москалюк, Андрій Добровольський, Данило Чепишко, Арсеній Руснак, Андрій Жумига, Микита Багрій, Богдан Ісар, Остап Нісевич, Павло Ободяк, Іван Грицюк.

«Політех»: Максим Ступак, Євген Мудрей, Максим Гарамита, Денис Принь, Максим Штирбу, Олександр Чепишко, Владислав Волчков, Валентин Горюк, Юрій Мельник, Микола Бобик, Олександр Назарко, Дмитро Тимчук.

Гол: Євген Мудрей (40).

«Іванківці» - «Аматор» - 5:0

«Вікторія-Моцарелла» - «Фазенда» - 2:2 (1:2)

Арбітри - Володимир Бамбурак, Микола Столярчук.

«Вікторія-Моцарелла»: Ростислав Храпко, Євген Веретенко, Віталій Савчук, Сергій Купріч, Олександр Мікулеску, Руслан Івашко, Сергій Раца, Олександр Діденко, Денис Хандій, Роман Блажко.

«Фазенда»: Сергій Чернобай, Юрій Кисилиця, Андрій Гордей, Дмитро Дучак, Валентин Рудич, Микола Кавуля, Сергій Ільїн, Володимир Найко, Олександр Тодорович, Вадим Пислар, Олександр Руснак, Іван Паньків.

Голи: Сергій Купріч (14), Руслан Івашко (+32) - Володимир Найко (10), Валентин Рудич (19).

«Радент» - «Садгора-Чорнівка-2» - 0:1 (0:1)

Арбітри - Микола Столярчук, Володимир Бамбурак.

«Радент»: Ігор Стефанишин, Дмитро Лях, Антон Батрак, Маріо Урсу, Андрій Руснак, Ігор Руснак, Михайло Гучик, Станіслав Продан, Александру-Васілє Мунтян, Олексій Штефанчук, Вячеслав Гончарюк, Анатолій Євдощек.

«Садгора-Чорнівка-2»: Ігор Гуменюк, Олег Салагор, Микола Бучинський, Максим Бурденюк, Юрій Бучинський, Ярослав Верстяк, Тарас Новаковський, Віталій Круглецький, Олександр Попович, Сергій Попов.

Гол: Микола Бучинський (4).

«Лідер» - «Клокучка» - 0:8 (0:3)

Арбітри - Володимир Бамбурак, Микола Столярчук.

«Лідер»: Антон Червоний, Андрій Буджак, Денис Вашній, Єгор Спірідонов, Сергій Вишняк, Володимир Березан, Олександр Пікулін, Андрій Богвіря, Олександр Антоняк, Михайло Глібіцький.

«Клокучка»: Сергій Курик, Артур Новотрясов, Денис Рябий, Артем Рябий, Володимир Лукянченко, Микола Таріца, Дмитро Прокопчук, Андрій Прокопчук, Емре Мануіла, Богдан Соломян, Олександр Таріца, Єгор Кокіль.

Голи: Артем Рябий (3), Дмитро Прокопчук (8,9,22), Денис Рябий (31,33), Микола Таріца (36), Артур Новотрясов (37).

Вихідний – « Волока-1»

Турнірне становище у підгрупі 1:  

1. ФК «Фазенда» - 19 (7), 35-11

2. «Клокучка» - 18 (7), 45-14

3. ФК «Іванківці» - 18 (6), 27-2

4. «Вікторія-Моцарелла» - 16 (7), 28-11

5. «Радент» - 12 (6), 14-9

6. «Лідер» - 7 (7), 10-18

7. ФК «Волока-1» - 4 (6), 12-21

8. «Політех» - 3 (6), 10-20

9. «Шквал» - 3 (6), 10-35

10. «Садгора-Чорнівка-2» - 3 (6), 4:30

11. «Аматор» - 0 (6), 11-35

Наступні матчі:

8 тур

15 січня (субота)

09:00. «Шквал» - «Садгора-Чорнівка-2»

09:50. «Вікторія-Моцарелла» - «Клокучка»

10:40. «Радент» - «Волока-1»

11:30. «Фазенда» - «Іванківці»

12:20. «Аматор» - «Політех»

Вихідний – «Лідер»

9 тур

16 січня (неділя)

09:00. «Лідер» - «Радент»

09:50. «Фазенда» - «Клокучка»

10:40. «Аматор» - «Садгора-Чорнівка-2»

11:30. «Шквал» - «Волока-1»

12:20. «Іванківці» - «Політех»

Вихідний – «Вікторія-Моцарелла» 

    

Перемігши з рахунком 3:1 команду «BHB Group», на перше місце у підгрупі 2 вийшов колектив «НДЕКЦ МВС». У переможців автором дублю став Геннадій Куляк. Ще один гол забив Володимир Тодераш. 

Важко далася перемога у матчі з «Волокою-2» команді «Урожай» - 2:1. На 4 хвилині грі ворота «Урожаю» вразив Олександр Івасюк. «Урожай» зумів вирвати перемогу завдяки дублю Сергія Максимчука.  

Чотири голи у ворота «Буковини-06» забили гравців «Добринівців». Дубль оформив Олександр Зварич. Ще по одному результативному удару в активі Сергія Жижияна та Віталія Давидюка. 

Результати матчів 7 туру у підгрупі 2:

9 січня (неділя) 

«Садгора-Чорнівка-1» - «Патрульна поліція» - 3:5 (1:3)

Арбітри: Олександр Плахов, Володимир Безборотько.

«Садгора - Чорнівка - 1»: Іван Москалюк, Андрій Чеботар, Назар Томюк, Михайло Малуш, Сергій Ткачук, Ростислав Пілат.

«Патрульна поліція»: Станіслав Іоніцой, Олег Кіцен, Антон Місько, Денис Коваль, Юрій Данелюк, Мирослав Хощіюк, Ігор Боднарюк, Степан Тісногуз, Олександр Гушул.

Голи: Михайло Малуш (9,37), Назар Томюк (39) - Мирослав Хощіюк (5,10), Олег Кіцен (16), Юрій Данелюк (27), Олександр Гушул (33).

«Добринівці» - «Буковина-06» - 4:0 (0:1)

Арбітри: Володимир Безборотько, Олександр Плахов.

«Добринівці»: Андрій Житарюк, Віталій Давидюк, Михайло Лазоряк, Олександр Зварич, Дмитро Бобик, Сергій Жижиян, Денис Ткач, Юрій Букутар, Богдан Унгурян, Василь Горевич.

«Буковина-06»: Юрій Корицький, Кирило Лелюх, Тимофій Сімков, Іван Філіпчук, Іван Якимович, Владислав Скіцко, Андрій Олійник, Святослав Кермач, Віталій Морар, Іван Бигар, Дмитро Мудрей, Дмитро Прокопець, Микола Маслей, Едуард Іліка.

Голи: Сергій Жижиян (12), Віталій Давидюк (23), Олександр Зварич (34,35).

«Урожай» - «Волока-2» - 2:1 (0:1)

Арбітри: Олександр Плахов, Володимир Безборотько.

«Урожай»: Денис Купчанко, Владислав Мельников, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Павло Гончар, Вадим Українець, Олег Керчу, Олег Скакун, Сергій Максимчук, Ярослав Гаталяк.

«Волока-2»: Анатолій Волощук, Олександр Івасюк, Вадим Гура, Євген Маркін, Володимир Павлов, Олександр Скутельник, Петро Каралаш, Віталій Урсуляк, Максим Бомко, Олександр Таневський.

Голи: Сергій Максимчук (31,34) - Олександр Івасюк (4).

«BHB Group» - «НДЕКЦ МВС» - 1:3 (0:1)

Арбітри: Олександр Плахов, Володимир Безборотько.

«BHB Group»: Віталій Вістовський, Вадим Вістовський, Дмитро Волощук, Олександр Гащук, Денис Головко, Олександр Іричук.

НДЕКЦ МВС: Богдан Рудак, Михайло Герецун, Володимир Тодераш, Олександр Темерівський, Геннадій Куляк, Владислав Куляк, Ігор Дончак, Василь Луцик, Денис Зачиковський, Віталій Ткачук, Руслан Гунчак, Олександр Дележа.

Голи: Денис Головко (29) - Василь Тодераш (22), Геннадій Куляк (13,30).

Вихідний – «Інстал Про».

Турнірне становище у групі 2: 

1. «НДЕКЦ МВС» - 17 (7), 29:11

2. «Урожай» - 16 (6), 23:9

3. «Чернівецький рятувальник» - 15 (6), 23:11

4. «Інстал-Про» - 14 (6), 25:9

5. «Добринівці» - 10 (6), 22:11

6. «ВНВ-Group» - 6 (6), 12:19

7. «Патрульна поліція» - 6 (5), 12:17

8. «Волока-2» - 4 (6), 17:18

9. «Весільний світ» - 4 (6), 13:19

10. «Буковина-06» - 3 (6), 9:30

11. «Садгора-Чорнівка-1» - 0 (6), 10:41 

Наступні матчі:

11 січня (вівторок)

18:00. «Весільний світ» - «Чернівецький рятувальник»

18:40. «Патрульна Поліція» - «BHB Group»

8 тур

15 січня (субота)

13:10. «Волока-2» - «Буковина-06»

14:00. «Чернівецький рятувальник» - «Урожай»

14:50. «Весільний світ» - «НДЕКЦ МВС»

15:40. «Садгора-Чорнівка-1» - «Інстал Про»

16:30. «Добринівці» - «Патрульна поліція»

Вихідний – «BHB Group»

9 тур 

16 січня (неділя)

13:10. «Добринівці» - «Інстал Про»

14:00. «Волока-2» - «Патрульна поліція»

14:50. «BHB Group» - «Садгора-Чорнівка-1»

15:40. «Чернівецький рятувальник» - «НДЕКЦ МВС»

16:30. «Урожай» - «Буковина-06»

Вихідний – «Весільний світ» 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

Прочитано 199 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1682!

Нас 5100!

Нас 630!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1682!

Нас 5100!

Нас 630!

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області