«Еліт-раунд» міні-футбольного чемпіонату області: другі перемоги «Фазенди» та НДЕКЦ (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ, РОЗКЛАД МАТЧІВ)

Понеділок, 21 лютого 2022 18:29
Другі перемоги «Фазенди» та НДЕКЦ. Другі перемоги «Фазенди» та НДЕКЦ. Фото Еріка Савчука.

На майданчику КСОП «Буковина» відбулися матчі другого туру Еліт-раунду міні-футбольного чемпіонату Чернівецької області. 

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

«Молодія» та «Магала» зіграли унічию 2:2. А ось «Клішківці» переграли «Оршівці» - 3:1.

Команда «Чагор» переконливо переміг «Рукшин - 2» - 8:2. У переможців хет-трик оформив Леонід Львов, а дубль - Анатолій Сапонару та Юрій Соломян.

Здобула перемогу і «Луковиця», яка переграла «Драницю» - 3:2. З таким же рахунком НДЕКЦ переміг «Вашого майстра». Два голи за НДЕКЦ забив Василь Луцик.

Цікавим був матч між командами «Вікторія-Моцарелла» та «Фазенда». У першому таймі дубль оформив Андрій Гордей, а у другій половині зустрічі відзначився Дмитро Дучак.

Лише наприкінці матчу Денис Хандій спромігся вразити ворота «Фазенди», яка здобула другу перемогу в Еліт-раунді міні-футбольного чемпіонату області.

Не визначено переможця у матчі «Кам’янка» – «Бояни» - 4:4. У «Кам’янки» дубль оформив Вячеслав Загарюк, а у «Боян» - Максим Тринта.

Фазенда

   

2 тур

20 лютого (неділя)

Молодія - Магала - 2:2 (1:0)

Арбітри: Андрій Телегей, Михайло Вітюк.

Молодія: Яник Томюк, Дмитро Попович, Віталій Стратейчук, Микола Ковальчук, Олександр Жумига, Александру-Васілє Мунтян, Костянтин Мага.

Магала: Микола Тупкало, Олександр Маковійчук, Степан Маковійчук, Віталій Ільїн, Анатолій Гостюк, Андрій Буженіца, Іон Буцура, Іван Пержун.

Голи: Дмитро Попович (28), Олександр Жумига (32) - Степан Маковійчук (7, власні ворота), Іон Буцура (22).

Клішківці - Оршівці - 3:1 (2:0)

Арбітри: Василь Грушкевич, Андрій Телегей.

Клішківці: Денис Денжанський, Сергій Яловега, Дмитро Скрипник, Олег Мельник, Олег Чемерейко, Віктор Галичанський, Богдан Коваль, Юрій Агузаров, Віталій Мельник, Анатолій Венгер.

Оршівці: Іван Волощук, Руслан Кибич, Сергій Староста, Андрій Симака, Вадим Симака, Микола Пастухов, Максим Тодощук, Василь Кричун, Микола Андрієвський, Владислав Андрієвський.

Голи: Дмитро Скрипник (3), Віктор Галичанський (20), Олег Чемерейко (40) - Вадим Симака (35).

Чагор - Рукшин - 2 - 8:2 (3:0)

Арбітри: Михайло Вітюк, Андрій Телегей.

Чагор: Олександр Стрільчук, Анатолій Сопонару, Вадмс Бута, Микола Цепа, Юрій Соломян, Олександр Боднарчук, Леонід Львов, Олександр Булезюк, Микола Павлюк, Олександр Чорней.

Рукшин - 2: Василь Грекул, Іван Сопівник, Василь Томнюк, Віталій Мироник, Василь Проданчук, Денис Гуменюк, Василь Білецький.

Голи: Микола Цепа (5), Леонід Львов (11,20,26), Анатолій Сопонару (23,30), Юрій Соломян (32,40) - Денис Гуменюк (21), Василь Томнюк (34).

Луковиця - Драниця - 3:2 (1:1)

Арбітри: Василь Грушкевич, Андрій Телегей.

Луковиця: Віталій Мотреску, Вадим Мага, Вадим Лободич, Вадим Корсей, Вадим Мельничук, Віталій Чехов, Іван Папазов, Дмитро Буга, Владислав Базелюк, Дан Грицку.

Драниця: Станіслав Іоніцой, Сергій Іоніцой, Сергій Бурлака, Михайло Скорейко, Дмитро Раскруча, Денис Раскруча, Юрій Букатар, Ян Дроздовський, Євген Гергележіу.

Голи: Вадим Корсей (12), Дмитро Буга (24), Владислав Базелюк (30) - Сергій Бурлака (6), Юрій Букатар (38).

НДЕКЦ - Ваш майстер - 3:2 (2:1)

Арбітри: Михайло Вітюк, Василь Грушкевич.

НДЕКЦ: Богдан Рудак, Михайло Герецун, Василь Луцик, Олександр Темерівський, Денис Зачиковський, Віталій Ткачук, Олександр Дележа, Геннадій Куляк, Володимир Тодераш, Ігор Дончак.

Ваш майстер: Андрій Бучацький, Юрій Богайчук, Юрій Негрич, Андрій Ільницький, Оганес Казарян, Андрій Ільницький, Михайло Мангер, Віктор Масікевич, Валентин Песаревський, Сергій Цюга, Андрій Сирбін, Нікіта Чоботар, Олександр Клевчук, Ілля Піцик.

Голи: Василь Луцик (14,18), Олександр Темерівський (26) - Андрій Ільницький (10,34).

Вікторія-Моцарелла - Фазенда - 1:3 (0:2)

Арбітри: Василь Грушкевич, Михайло Вітюк.

Вікторія Моцарелла: Ростислав Храпко, Євген Веретенко, Олександр Мікулеску, Руслан Івашко, Денис Хандій, Богдан Соломян, Микола Волока.

Фазенда: Юрій Кисилиця, Олег Цуркан, Вадим Пислар, Олександр Тодорович, Дмитро Бобик, Андрій Гордей, Дмитро Дучак, Іван Паньків, Микола Кавуля, Олександр Руснак, Валентин Рудич.

Голи: Денис Хандій (40) - Дмитро Бобик (15,16), Дмитро Дучак (25).

Кам’янка – Бояни - 4:4 (2:2)

Арбітри: Василь Грушкевич, Михайло Вітюк.

Камянка: Іван Гуцуляк, Степан Федорюк, Анатолій Загарюк, Василь Чапля, Руслан Онофрійчук, Юрій Карлійчук, Вячеслав Загарюк, Анатолій Панцир, Василь Бождуга, Іван Карлійчук, Андрій Карлійчук.

Бояни: Олександр Почтар, Артем Почтар, Олексій Чекан, Максим Тринта, Даніель Раулюк, Віталій Тома, Олександр Мазур, Василь Нікифоряк.

Голи: Вячеслав Загарюк (3,27), Анатолій Загарюк (8), Василь Чапля (27) - Олександр Мазур (3), Максим Тринта (9,18), Василь Нікифоряк (25). 

Турнірне становище у групах:

Група І

1. Магала - 4 (2)

2. Молодія - 1 (1)

3. Брусниця - 0 (0)

4. Іванківці - 0 (0)

5. Зелений Гай - 2 - 0 (1)

Група ІІ

1. Урожай - 3 (1)

2. Луковиця - 3 (1)

3. Драниця - 3 (2)

4. Клішківці - 3 (2)

5. Оршівці - 0 (2)

Група ІІІ

1. НДЕКЦ МВС - 6 (2)

2. Інстал Про - 3 (1)

3. Чагор - 3 (1)

4. Рукшин - 2 - 0 (2)

5. Ваш майстер - 0 (2)

Група IV

1. Фазенда - 6 (2)

2. Бояни - Припруття - 2 (2)

3. Вікторія - Моцарелла - 1 (2)

4. Кам’янка - 2 (1)

Перенесені матчі

22 лютого. КСОП Буковина

18:00. Зелений Гай - 2 - Брусниця

24 лютого. Фазенда

19:00. Брусниця - Іванківці

3 тур

26 лютого (субота)

10:00. Іванківці - Зелений Гай-2

10:50. Молодія - Брусниця

11:40. Урожай - Драниця

12:30. Оршівці - Луковиця

13:20. Ваш майстер - Чагор

14:10. НДЕКЦ МВС - Інстал - Про

27 лютого (неділя)

09:00. Чагор - НДЕКЦ МВС

11:00. Брусниця - Магала

11:50. Урожай - Клішківці

12:40. Рукшин - 2 - Ваш майстер

13:30. Вікторія - Моцарелла - Камянка

14:20. Бояни-Припруття - Фазенда

1/4 фіналу

1. 1 м. групи «І» - 2 м. групи «ІІІ»

2. 2 м. групи «І» - 1 м. групи «ІІІ»

3. 1 м. групи «ІІ» - 2 м. групи «ІV»

4. 2 м. групи «ІІ» - 1 м. групи «IV»

1/2 фіналу

5. Переможець пари №1 – переможець пари №3

6. Переможець пари №2 – переможець пари №4

Матч за третє місце

7.

Фінал

8.

 

   

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

Прочитано 378 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області