У благодійній акції з міні-футболу «Слава ЗСУ - 2022» кращим став «Довбуш» (ФОТО)

Понеділок, 18 квітня 2022 07:48
У благодійній акції з міні-футболу «Слава ЗСУ - 2022» кращим став «Довбуш». У благодійній акції з міні-футболу «Слава ЗСУ - 2022» кращим став «Довбуш».

Завершилася благодійна акція з міні-футболу «Слава ЗСУ - 2022».

 Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Організатор заходу - Асоціація футболу Чернівецької області.

Для участі у заході заявилося 32 команди.

Спочатку учасників було поділено на 8 груп - по чотири команди у групі. По дві кращих команди з групи виходили у плей-оф. Там і визначатиметься переможець турніру.

Переможцем став УСК «Довбуш». У плей-оф команда Віталія Куниці перемогла «Урожай» (4:1), «Динамо» (2:0). У фіналі УСК «Довбуш» зіграв із ФСК «Буковина». Основний час завершився з рахунком 1:1. У серії пенальті переміг УСК «Довбуш» - 4:3.

Склади команд - фіналістів:

УСК «Довбуш»: Андрій Следзевський, Дмитро Дутка, Валентин Рудич, Віталій Давидюк, Роман Мельник, Дмитро Бобик, Віктор Масікевич, Олександр Жумига, Леонід Львов, Владислав Андрієць.

ФСК «Буковина»: Вадим Солдатенко, Василь Палагнюк, Артем Тєрєхов, Андрій Шишигін, Микола Павлюк, Артур Новотрясов, Антон Калайтан, Артур Орнат, Андрій Королянчук, Володимир Лукянченко, Іван Пец, Денис Рябий, Артем Рябий.

Третє місце посіла команда «Буковина» U19, яку тренують Андрій Лахнюк та Олег Керчу. У групі 5 (E) «Буковина» U19 обіграла колективи «ДВ Транс» (2:1) та «Чернівецький Центр ЕМД» (4:1), а також зіграла унічию з УСК «Довбуш» (0:0).

Посівши у групі друге місце, «Буковина» U19 зустрілася з «Брусницею» (основний час - 0:0, пенальті - 3:1), а згодом зіграла з «Фазендою - 2» та перемогла у серії пенальті - 4:2 (основний час - 0:0).

У півфіналі «Буковина» U19 з рахунком 0:1 поступилася ФСК «Буковина». А у матчі за третє місце зіграли з колективом «Престиж», Основний час матчу завершився унічию 1:1. У серії пенальті підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу перемогли - 3:2.

На зображенні може бути: 15 людей, люди стоять та трава

Склад «Буковини» U19: Віктор Долгий, Сергій Жижиян, Артем Почтар, Вадим Гура, Віталій Урсуляк, Олександр Таневський, Андрій Добровольський, Андрій Філіпчук, Володимир Павлов, Олександр Мігай, Владислав Таланов, Данило Чепишко, Назар Присич.

Немає опису.

Немає опису.

Відзначимо також команди «Фазенда-1», «Фазенда - 2», «Динамо». «Фазенда - 1» та «Фазенда - 2» поступилися у плей-оф лише у серії пенальті. А ось «Динамо» спочатку перемогло команду КА АФЧО (3:1), а згодом поступилося майбутньому переможцю УСК «Довбуш» - 0:2. За «Динамо» грали відомі виконавці Олександр Темерівський, Максим Ілюк, Василь Луцик, Дмитро Дучак, Віталій Ткачук, а також футбольний ветеран Іван Зайцев.

Кращими гравцями визнано воротаря Віктора Довгого («Буковина» U19), нападника Василя Палагнюка (ФСК «Буковина»).

Кращий гравець турніру - Олександр Жумига (УСК «Довбуш»).

У церемонії нагородження взяв участь зірковий футболіст, головний тренер збірної України U21 Руслан Ротань.

Зібрані кошти підуть на потреби ЗСУ.

Слава Україні !

Результати матчів: 

«Хет-трик Арена»               15.04.2022
Група 7 (G)           
1     Динамо – Грозинці  5:1
2 15.04.2022   ФК Борщів - Фазенда-2  1:1
3 15.04.2022   Фазенда-2 - Динамо  1:1
4 15.04.2022   ФК Грозинці - ФК Борщів  0:5
5 15.04.2022   Динамо - ФК Борщів  3:2
6 15.04.2022   Фазенда-2 - ФК Грозинці      6:1                                                                                                

 Група 7

1. Динамо - 7, 9:4

2. Фазенда - 2 - 5, 8:3

3. ФК Борщів - 3, 8:4

4. ФК Грозинці - 0, 2:16

«Хет-трик-Арена»        15.04.2022
Група 1(А)               Група 2 (B)                     
1 15.04.2022 17:00 Патрульна поліція – Київ SFCK  3:0
2 15.04.2022 17:00 ФСК Буковина – Фазенда-1  2:0
3 15.04.2022 17:30 Золота Скеля – Легіон  2:2
4 15.04.2022 17:30 ФК «Legea» – Політех  4:0
5 15.04.2022 18:00 Легіон – Патрульна поліція  2:4
6 15.04.2022 18:00 Політех – ФСК Буковина  0:4
7 15.04.2022 18:30 Київ SFCK – Золота Скеля  2:3
8 15.04.2022 18:30 Фазенда-1 – ФК «Legea»  4:1
9 15.04.2022 19:00 Патрульна поліція – Золота Скеля  2:1
10 15.04.2022 19:00 ФСК Буковина – ФК «Legea»  4:1
11 15.04.2022 19:30 Легіон – Київ SFCK  3:0
12 15.04.2022 19:30 Політех – Фазенда-1  1:3

Група 1

1. Патрульна поліція - 9 очок, 9:3

2.  Легіон - 4, 7:6

3.  Золота Скеля - 4, 6:6

4. Київ SFCK - 0, 2:8

Група 2

1. ФСК Буковина - 9, 10:1

2. Фазенда - 1 - 6, 7:4

3. ФК «Legea» - 3, 6:8

4. Політех - 0, 1:11

«Університет»               15.04.2022
Група 3 (C)            
1 15.04.2022 16:00 Садгора-Чорнівка – Бук Фам  1:1
2 15.04.2022 16:30 Корона – Чернівецький Рятувальник  1:1
3 15.04.2022 17:00 Чернівецький Рятувальник – Садгора-Чорнівка  1:2
4 15.04.2022 17:30 Бук Фам – Корона  1:3
5 15.04.2022 18:00 Садгора-Чорнівка – Корона  1:2
6 15.04.2022 18:30 Чернівецький Рятувальник – Бук Фам  7:5

1. Корона - 7, 6:3

2. Садгора-Чорнівка - 4, 4:4

3. Чернівецький Рятувальник - 4, 9:7

4. БукФам - 1, 7:11

«Університет»               16.04.2022
Група 4 (D)           
1 16.04.2022 08:30 ФК Луковиця – ФК Престиж  1:3
2 16.04.2022 09:00 Волока – ТОМ Studio  1:0
3 16.04.2022 09:30 ТОМ Studio – ФК Луковиця  2:1
4 16.04.2022 10:00 ФК Престиж – Волока  0:2
5 16.04.2022 10:30 ФК Луковиця – Волока  0:5
6 16.04.2022 11:00 ТОМ Studio – ФК Престиж  2:2

1. Волока - 9, 8:0

2. ФК Престиж - 4, 5:5

3. ТОМ Studio - 4, 4:4

4. ФК Луковиця - 0, 2:10

«Університет»               16.04.2022
Група 5 (E)           
1 16.04.2022 11:30 Чернівецький Центр ЕМД – УСК Довбуш  0:6
2 16.04.2022 12:00 Буковина U-19 – ДВ Транс  2:1
3 16.04.2022 12:30 ДВ Транс – Чернівецький Центр ЕМД  4:1
4 16.04.2022 13:00 УСК Довбуш – Буковина U-19  0:0
5 16.04.2022 13:30 Чернівецький Центр ЕМД – Буковина U-19  1:4
6 16.04.2022 14:00 ДВ Транс – УСК Довбуш  1:2

1. УСК Довбуш - 7, 8:1

2. Буковина U19 - 7, 6:2

3. ДВ Транс - 3, 6:5

4. Чернівецький Центр ЕМД - 0, 2:14

«Університет»        16.04.2022
Група 6 (F)            
1 16.04.2022 14:30 ФСК Чернівці – ФК Брусниця  0:1
2 16.04.2022 15:00 Урожай – Зелений Гай  2:1
3 16.04.2022 15:30 Урожай – ФСК Чернівці  1:1
4 16.04.2022 16:00 ФК Брусниця – Зелений Гай  2:0
5 16.04.2022 16:30 ФСК Чернівці – Зелений Гай  6:2
6 16.04.2022 17:00 Урожай – ФК Брусниця  0:0

1. ФК Брусниця - 7, 3:0

2. Урожай - 5, 3:2

3. ФСК Чернівці - 4, 7:4

4. Зелений Гай - 0, 3:10 

«Університет»               16.04.2022
Група 8 (H)          
1 16.04.2022 17:30 RA-DENT – КА «АФЧО»  0:0
2 16.04.2022 18:00 Іванківці – ПСЖ-Чорнівка  2:0
3 16.04.2022 18:30 ПСЖ-Чорнівка – RA-DENT  0:3
4 16.04.2022 19:00 КА «АФЧО» – Іванківці  0:0
5 16.04.2022 19:30 RA-DENT – Іванківці  0:1
6 16.04.2022 20:00 ПСЖ-Чорнівка – КА «АФЧО»              0:2                     

1. Іванківці - 7, 3:0

2. КА АФЧО - 5, 2:0

3. RA-DENT - 4, 3:1

4. ПСЖ-Чорнівка - 0, 0:7

1/8 фіналу

Патрульна поліція - Фазенда-1 - 0:4

ФСК Буковина - Легіон - 5:0

Корона - Престиж - 0:2

Волока - Садгора-Чорнівка - 0:0 (пенальті - 2:4)

УСК Довбуш - Урожай - 4:1

Брусниця - Буковина U19 - 0:0 (1:3)

Динамо- КА АФЧО - 3:1

Іванківці - Фазенда-2 - 0:0 (2:4)

1/4 фіналу

Фазенда - 1 - Престиж - 0:0 (3:4)

ФСК Буковина - Садгора-Чорнівка - 1:0

УСК Довбуш - Динамо - 2:0

Буковина U19 - Фазенда - 0:0 (4:2)

Півфінал

Престиж - УСК Довбуш - 0:1

ФСК Буковина - Буковина U19 - 1:0

Матч за третє місце

Престиж - Буковина U19 - 1:1 (2:3)

Фінал

УСК Довбуш - ФСК Буковина - 1:1 (4:3)

Фазенда

  

Слава Україні !

 

   

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Прочитано 188 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області