Буковинець Ілля Квасниця відзначився у матчі за збірну України U19

Субота, 04 червня 2022 19:13
Буковинець Ілля Квасниця відзначився у матчі за збірну України U19 Буковинець Ілля Квасниця відзначився у матчі за збірну України U19

Сьогодні, 4 червня, збірна України U19 зіграла другий матч в еліт-раунді кваліфікації на Євро-2022.

Підопічні Володимира Єзерського зустрілися з однолітками із Сербії. Гра завершилася з нічийним рахунком 1:1. На 18 хвилині зустрічі відзначився Михайло Іліч. Через чотири хвилини наші співвітчизники зрівняли рахунок. Відзначився вихованець КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» «Буковина» (тренер - Юрій Крафт), уродженець с. Дорошівці Чернівецької області Ілля Квасниця, якому асистував гравець команди «Дніпро-1» Єгор Ярмолюк.

Ілля Квасниця отримав місце у стартовому складі української збірної. Нашого земляка замінили на 71 хвилині матчу. Нагадаємо, що зараз Ілля представляє львівський «Рух».

У стартовому турі змагань підопічні Володимира Єзерського завдали поразки одноліткам із Норвегії - 3:2. 7 червня збірна України зустрінеться з футболістами із Нідерландів.

Становище команд у групі:

1. Україна - 4 (2)

2. Сербія - 4 (2)

3. Норвегія - 1 (2)

4. Нідерланди - 1 (2)

Переможець квартету вийде до фінальної стадії Євро-2022, яка триватиме з 18 червня до 1 липня у Словаччині.

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!