«Буковина» U19 - третя на турнірі в Івано-Франківській області (ФОТО, ВІДЕО)

Вівторок, 07 червня 2022 05:55
«Буковина» U19 - третя на турнірі в Івано-Франківській області. «Буковина» U19 - третя на турнірі в Івано-Франківській області.

У с. Матеївці Коломийського району Івано-Франківської області розпочався благодійний марафон на підтримку ЗСУ «Престиж». 

Формат заходу передбачає проведення окремих турнірів на території Коломийського району, а склад учасників кожного етапу визначається організаційним комітетом. Згідно регламенту передбачено два півфінали, матч за третє місце та фіналу у форматі «2 тайми по 30 хвилин».

На першому етапі зіграла команда «Буковина» U19. Змагалися також колективи «Прикарпаття» (Івано-Франківськ, перша ліга чемпіонату України), «Blago-Юність» (Верхня, Калузький район, чемпіон Івано-Франківської області) та «Престиж» (Коломийський район).

У півфіналі команда «Буковина» U19 з рахунком 0:2, на жаль, поступилася колективу «Престиж» (Коломийський район). У іншому півфіналі «Прикарпаття» переграло «Blago-Юність» - 2:1.

У матчі за третю сходинку підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу зустрілися з командою «Blago-Юність». Основний час переможця не визначив - 2:2. У серії пенальті кращими стали гравці буковинської команди - 4:3.