Віталій Куниця: «Проводили заняття тактичного направлення» (ВІДЕО)

Субота, 16 листопада 2019 10:12
Віталій Куниця Віталій Куниця

Цього тижня на ФОК «Олімпія» провели практичну сесію здобувачів ліцензії А – диплому УЄФА.

Захід відбувався за сприяння  КБУ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» «Буковина» (директор – Юрій Крафт). 

Про практичну сесію, яка відбувалася у Чернівцях, розповів тренер КБУ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» «Буковина» Віталій Куниця. 

«На цей захід ми запросили тренерів КБУ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» «Буковина» для того, щоби вони перейняли досвід у проведенні тренувань. У Чернівцях відбувалася виїзна сесія мікрогрупи західного регіону. Були два тренери з «Прикарпаття» Зіновій Василів та Ігор Гогіль, а також фахівці зі Львова та Ужгорода. На жаль, не відпустили тренера з угорської команди «Кішварда». Він зараз задіяний у колективі, який виступає у вищому дивізіоні чемпіонату Угорщини. Тому нас було шість тренерів. 

Ми проводили два заняття з командами U16 та U15, які виступають у вищоліговому чемпіонаті України. Ми проводили завдання тактичного направлення. Хотіли подивитися на те, як діти сприймають ті завдання, які ставлять перед ними наставники на тренуваннях. Якщо дивитися об’єктивно, то є трохи перепад. Окремі футболісти непогано підготовлені у технічному плані, а також у плані сприйняття нових завдань. А деяким хлопцям ще треба працювати та підтягуватися до загального рівня команди», - сказав Віталій Куниця.

Прочитано 146 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Випадкова зірка

Соцмережі

Випадкова персона
Випадкове фото
Випадкове відео